Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Plants vs. Zombies 2 z oficjalnym podtytułem i terminem wydania

7 postów w tym temacie

Jedynka bardzo mi się podoba, aczkolwiek nie sądzę, żebym ją kiedykolwiek ukończył, bo monotonia sprawia, że gra jest na sesje po 20-30min. Dwójkę pewnie kupię jak będzie na dobrej promocji Steamowej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> @ UP
> Bo to nie jest gra na duże platformy.
> Ja przeszedłem kampanię 2 razy i zrobiłem 100%. Czekam na 2

Dokladnie to jest gra na telefony i tablety;p Zawsze sobie w to pykam jak jade busem na impreze;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bzdury gadacie, moja żona na PC przeszła kilka razy, wszystkie acziki i dalej w survival pocina - wcale jej się nie nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś nie lubi TD to go będzie nudzić. Tylko w takim razie pytanie dlaczego gra w grę z gatunku, którego nie lubi. Ja ten gatunek bardzo lubię dlatego w PCtowej wersji tej gry mam ponad 40h, a w innych tego typu grach kolejne setki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym czekał z niecierpliwością, ale mimo wszystko jestem ciekaw, co tam twórcy wymyślili, bo z jednej strony "więcej tego samego" to niespecjalne wyjście (przecież zawsze można odpalić "jedynkę"), a z drugiej - wszelkie innowacje w sprawdzonym gameplay''u grożą katastrofą, jeśli nie będą przemyślane. No ale jeśli twórcy OMD! zdołali wyjść obronną ręką z takiej sytuacji, to pewnie PopCap też sobie poradzi.

PS 100h :D. Fakt, sporo w Zen Garden i Last Stand (farmienie keszu na Towering Wisdom, szkoda, że w wersji Steamowej część osiągnięć jest nieprzemyślana, jak China Shop na przykład, do tego jest ich mniej, niż w wersji mobilnej), ale jednak :). No i to dotyczy tylko wersji na Steam, bo Android nie zlicza godzin :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować