Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bethesda Softworks zapowiada Wolfenstein: The New Order

38 postów w tym temacie

Jimi Hendrix na końcu mnie przekonał :) Mam nadzieję że ta część dorówna genialnemu "powrotowi na zamek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolfenstein z akcją osadzoną w 1960 roku? Nie podoba mi się to i wolałbym żeby ta gra została wydana pod jakimś innym tytułem. Co to za Wolf bez MP40 czy Mauserów? Dla mnie żaden :| Jak tak dalej pójdzie to chyba nigdy nie doczekamy się jakiegoś porządnego i wysokobudżetowego fpsa w realiach II wojny światowej. Najpierw realia zmieniała seria Call of Duty, po niej Medal of Honor, a teraz jeszcze Wolfenstein. No nic, cała nadzieja została chyba tylko w Hidden & Dangerous 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Niezła ta broń, skoro mają mechy w 1960 ^^

Prawda taka że podczas wojny postęp techniczny leci baaardzo do przodu każde mocarstwo próbuję znaleźć broń na drugich to i fundusze są :P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym raczej powiedzial "nowy Wolf? Jaram sie". Ale mi sie podobal nawet ten Wolf z 2009 roku, a ile razy przeszedlem RtCW to nie zlicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2013 o 16:37, dave03 napisał:

No nic, cała nadzieja została chyba tylko w Hidden & Dangerous 3.


Ma wyjść nowy Hidden?! Matko, kochałem H&D2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już w tym roku? Albo dobre studio i dawno już zaczęli prace, albo będzie budżetowa kiszka, żerująca na tytule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2013 o 17:19, Crew_900 napisał:

A wie ktoś dlaczego od dawna nie ma tego ostatniego Wolfenstein`a na steamie dostępnego
do kupna ?

Decyzja albo Bethsoftu albo Acti.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2013 o 17:19, Crew_900 napisał:

A wie ktoś dlaczego od dawna nie ma tego ostatniego Wolfenstein`a na steamie dostępnego
do kupna ?

Prawa do marki poszły w ręce Bethesdy po wykupieniu idSoftware od Activision.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nie będzie tylko samych robociaków i ewentualnie jakieś zmodyfikowane wersje broni z IIWŚ. Przynajmniej nie widziałem nigdzie laserów (lecz tesla gun się przyda!). I aby im nie zabrakło pomysłów. Zobaczymy czy warto czekać, jak coś bardziej "mięsistego" wypuszczą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście alternatywna rzeczywistość posunięta do granic absurdu. Niemcy wygrali wojnę i od razu rządzą całym światem. W dodatku te mechy w latach 60. Brzmi trochę jak pastisz pokroju Blood Dragon, niż historia, która z założenia ma być poważna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować