Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

To nie był najlepszy rok dla Capcomu, ale mogło być znacznie gorzej

5 postów w tym temacie

Może w ramach wyjątku... hmmm... wróciliby do korzeni swoich marek? Przywrócili Residentowi grozę, a DMC charyzmatycznego bohatera i wysoki poziom trudności? Nie wiem jak was, ale mnie naprawdę drażni zbytnie odstrzelenie się od pierwowzorów, dzięki którym marka w ogóle zaistniała. Gdyby z Serious Sama i Duke Nukem nagle zrobili Half Life czy Operation Flashpoint, to niezależnie od tego, jak genialne gry by z tego nie wyszły, ja bym bojkotował. Nie po to się robi jakąś markę, by nagle zrywać z fundamentami rozgrywki. Mogę się mylić, ale ja to widzę tak: fan serii traci zainteresowanie tytułem albo jest zawiedziony. Nie-fan serii albo jest mało zainteresowany tytułem, albo naczytał/nasłuchał/whatever się o poprzednich odsłonach i zniesmaczony tytułu nie kupi. Dla Casuali i niezaznajomionych z tytułem to świeża, nierozpoznawana marka. I kto ma to kupić? Chyba tylko ci, którzy skuszą się przez reklamę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Capcom a gdzie Gyakuten Kenji 2 po angielsku ? gra zrobiona, noty wosokie pozbierala, sprzedaz w japonii przyzwoita tylko przetlumaczyc i pchnac na zachod, do tego Ace Attroney 5 potwierdzili juz na zachod... kilkaset tysiecy kopii powinno pojsc... schylac sie im nie chce jak kasa lezy pod nosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować