Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pomóż Microsoftowi, przetestuj Windows Vista!

69 postów w tym temacie

Nie wiem co Microsoft robi z tą prędkością ściągania ale kurcze mam łącze DSL kabłokwa 512 kb/s normalnie jak ściągam coś via FireFox to mam transfer góra 100 kb/s... Jak ściągam tego Windowsa Vista to rekord jaki miałem to 920 KB/s !!! aż byłem w szkoku i zrobiłem screna :-) Standardowo teraz mam transfer na poziomie 600 kb/s i ponad 4 giga (bo ściągam wersje x64) ściągnie mi w niecałe 2 godziny :-) Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

====>thauramarth ściągnij sobie GetRight`a i pobieraj za jego pomocą ja miałem dokładnie to samo co Ty ale GetRight pobiera aż miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrrr...szukam sposobu ( i sterowników ;) do Visty i nforca2, bo zainstalować nie idzie. Glupi system nie potrafi skorzystać z Xpekowych i mi dysku nie wykrywa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, założę się, że jest ona (Vista) w chwili obecnej dziurawa jak ser Szwajcarski. Nie testujcie jej. Po co się denerwować? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 15:36, dark raziel napisał:

Ja jeszcze im będę system testował - phi! Wszystkie Windowsy po premierze to jedna wielka płatna
beta...


Dlatego powinieneś testować, póki ta beta jest bezpłatna :P No, chyba, że rzucasz granie i przesiadasz się na Linuxa/Unixa/ MaCOsa :P

Ja wolę dopilnować, żeby powodów do złorzeczeń było jak najmniej

PS. Rozwiąząłem "problem" ze sterownikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 15:43, Rohamos napisał:

Ludzie, założę się, że jest ona (Vista) w chwili obecnej dziurawa jak ser Szwajcarski. Nie
testujcie jej. Po co się denerwować? :P


Nie jest :) Całkiem stabilna, ale zaczynam prace nad wykrzaczaniem jej za godzinkę :)

Po co się denerwować? Po to, żeby nie denerwować się po premierze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... mam prawie caly zajety dysk 80 GB i Windows XP, a jeszcze trzeba zainstalowac Windows Vista i Linux Ubuntu :P Trzeba bedzie wywalic wszystkie gry a dane nagrac na plyty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już siedzę na Viście...i Aero :)

Kilka screenów

nr. 1: O, moje imię i piesio, czyli wygląd menu start
nr. 2: Stare, dobre otoczenie sieciowe w nowej odsłonie ;)
nr. 3: Tak, teraz wyraźnie widać kto, gdzie i ile ma miejsca
nr. 4: Dowód, że to legalna beta :D
nr. 5: Nowy, ładny i dyabelnie cukierkowy pulpit :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno: wprawdzie nie sprawdzałem jeszcze Frapsem ani niczym innym, ale KOTOR 1 chodzi mi...płynniej niż na XP ! I mam tu na mysli świeżo zainstalowanego XP.

Qrczę, a miałem nadzieję popsioczyć na system :)

Od godziny różnymi sposobami próbuję go wykrzaczyć- uda mi się, bo i innym się udało, ale jestem mile zaskoczony :) Na razie ;).

EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 18:30, lampak napisał:

Poza tym czy można Vistę zainstalować "obok" XP, czy tylko "na"?

No właśnie? Bo mnie też to interesuje. Narazie nie mam ochoty rozstawać się z XP, a chciałbym potestować Vistę... której nie mogę ściągnąć, po przekroczony został limit połączeń na stronie M$! Grrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 18:39, lurynowicz napisał:

> Poza tym czy można Vistę zainstalować "obok" XP, czy tylko "na"?
No właśnie? Bo mnie też to interesuje. Narazie nie mam ochoty rozstawać się z XP, a chciałbym
potestować Vistę... której nie mogę ściągnąć, po przekroczony został limit połączeń na stronie
M$! Grrr....

Można zainstalować "obok" XP, wystarczy uruchomić komputer z płytki i wskazać tą partycję, na której niema XPeka. Działa bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 18:35, lampak napisał:

A na ostatnim screenie, na pasku zadań, co to za program geniune?


To oznacza, że mam oryginalną, zarejestrowaną wersję :P i mogę z bety korzystać do Czerwca 2007 a nie 14 dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde tak się cieszyłem, że mi GetRight zasysa szybko tą Viste ale jak ściągnałem cały plik to się okazało że są puste pliki ... tzn nie wiem czy puste ale tak mi się wydaje bo nie mogę zainstalować tego Windowsa. Nagrałem obraz na DVD normalnie korzystając z Nero jak obraz płyty, daje Setup i wyskakuje mi błąd g:\setup - nie jest prawidłową aplikacją systemu Win32. Jak odpalam DVD podczas botowania kompa to niby ładuje jakieś pliki ten biały pasek leci do kńca po czym komputer mi się restartuje i dalej się nic już nie dzieje... Jak myślicie czym to może być spowodowane? Złym downloadem pliku tzn ściągneło mi tak naprawde "puste" 4 giga w 2 godziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować