Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA boryka się z atakiem DDOS na serwery Battlefielda 3

30 postów w tym temacie

"w ciągu kilku ostatnich kilku dni"

To jak to w końcu jest: "w ciągu kilku ostatnich dni" czy "w ciągu ostatnich kilku dni"? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, rozumiem że mają problemy z serwerami, ale niech traktują klientów jak ludzi. Ucięło mi 5 dni rozgrywek (w tym momencie jeszcze nie było komunikatu na Battlelogu), napisałem do pomocy technicznej, a oni mnie odesłali do jakiegoś pieprzonego Krystiana, który mi podał instrukcje jak usunąć pliki tymczasowe z przeglądarki. Wiedząc że są problemy mogli jakoś masowo odpisać na e-mail, że w danym momencie serwery odmawiają posłuszeństwa, a nie wysyłać porady typu "Jak wyczyścić przeglądarkę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dobra, rozumiem że mają problemy z serwerami, ale niech traktują klientów jak ludzi.
> Ucięło mi 5 dni rozgrywek (w tym momencie jeszcze nie było komunikatu na Battlelogu),
> napisałem do pomocy technicznej, a oni mnie odesłali do jakiegoś pieprzonego Krystiana,
> który mi podał instrukcje jak usunąć pliki tymczasowe z przeglądarki. Wiedząc że są problemy
> mogli jakoś masowo odpisać na e-mail, że w danym momencie serwery odmawiają posłuszeństwa,
> a nie wysyłać porady typu "Jak wyczyścić przeglądarkę".

Nie wiem czy wiesz ale na moim ulubionym polskim serwerze od kilku dni jest info ze serwer moze nie dzialac poprawnie i wina jest po stronie EA;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DICE zrobiło świetnego BFa3 i rozpieszczało nas paczami itp...ale niestety EA zażądza tym teraz ...musze żyć kolejny dzień bez BFa... mam też gniota pod tytułem CoD BO2 ,szkoda że zamiast gry Dice hakerzy nie zrobili pożądku z BO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielka niespodzianka, EA klientów i graczy w ogóle traktuje jak śmieci, ktoś się w końcu zdenerwował na tyle, żeby sięgnąć po nielegalne środki.
Nie popieram takich metod, ale spodziewam się, że podobnych cyrków będzie coraz więcej. Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> DICE zrobiło świetnego BFa3 i rozpieszczało nas paczami itp...ale niestety EA zażądza
> tym teraz ...musze żyć kolejny dzień bez BFa... mam też gniota pod tytułem CoD BO2 ,szkoda
> że zamiast gry Dice hakerzy nie zrobili pożądku z BO

"Pozadek" z BO ?, czy porzadek z BO2 ?
A co tam jest w "niepozadku" z tym ( tymi ) BO ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2013 o 16:53, Kasiaa178 napisał:

DICE zrobiło świetnego BFa3 i rozpieszczało nas paczami itp...ale niestety EA zażądza
tym teraz ...musze żyć kolejny dzień bez BFa... mam też gniota pod tytułem CoD BO2 ,szkoda
że zamiast gry Dice hakerzy nie zrobili pożądku z BO


Słabo, ale dam 2/10 - mam dzisiaj dobry dzień.

W sumie to przykra sprawa. Mam nadzieję, że EA posiada dobre zabezpieczenia i obejdzie się bez informacji o kradzieży danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To pewnie sprawka sfrustrowanych swoją fanatyków COD-a,którzy postanowili odreagować na BF-ie.Tylko dla czego muszą cierpieć na tym gracze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To pewnie sprawka sfrustrowanych swoją fanatyków COD-a,którzy postanowili odreagować
> na BF-ie.Tylko dla czego muszą cierpieć na tym gracze?
Fan teorii spiskowych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Broń Boże.Ot taka mała ironia.
Choć zawsze w takich sytuacjach zastanawiam się co za oszołom/oszołomy i z jakich przyczyn dokuczają graczom.Jak są źli na Firmę to niech jej wytną jakiś numer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No patrzcie atak a przedwczoraj była informacja, że to z powodu nagłego przypływu graczy na serwery po dwóch latach od wydania gry.

Niech im rozwalą te serwery bo gra to gniot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teoria spiskowa: A co jeśli to tak naprawdę sprawka EA? Najpierw utrudnienia w graniu potem zupełne wyłączenie serwerów i komunikat że ktoś uszkodził im dane ze statystykami graczy, niestety backup też padł i wszyscy muszą przejść na Battlefield 4 bo trójki nie da się odratować (dla mniej sprytnych żartuje...) :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2013 o 18:24, calwert napisał:

Broń Boże.Ot taka mała ironia.
Choć zawsze w takich sytuacjach zastanawiam się co za oszołom/oszołomy i z jakich przyczyn
dokuczają graczom.Jak są źli na Firmę to niech jej wytną jakiś numer.


Zgadzam się z Tobą całkowicie :D Jak ktoś ma jakiś problem z EA, to niech im wytoczy proces, albo bojkotuje gry, a nie wkurza graczy. Akurat miałem ochotę pograć w BF3, ale nie mogę. Nie mam nic osobiście do EA, bo nic mi nigdy złego nie zrobili, ale gdybym miał, to bym nie kupował ich gier, a nie urządzał ataki DDOS, które dotykają głownie normalnych, uczciwych graczy, a nie DICE czy EA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam to cieszy. Nawet jakbym w to gral. Na pare dni moge przestac, swiat sie nei zawali, a kazde danie EA po dupie to plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest wycięcie im numeru.

Włam na serwery gry -> blokada gry -> graczom wyłazi gul -> kto obrywa? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować