Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Total War: Rome 2 - znamy datę premiery

20 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Firma SEGA ogłosiła, że Total War: Rome 2 zostanie wydane na początku września. Ci, którzy złożą zamówienie w pre-orderze, otrzymają za darmo DLC Greek States Culture Pack, zawierające trzy dodatkowe frakcje (Epirowie, Ateńczycy i Spartanie).

Przeczytaj cały tekst "Total War: Rome 2 - znamy datę premiery" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2013 o 17:58, Smooqu napisał:

Skąd wzięliście info o tej cenie?

Kolekcjonerki i tak nie kupię, ale sama gra na 100% w preorderze :)


Ciekawe jaka będzie cena gry w Polsce i czy do naszych preorderów też dadzą Greków. :) O tej kolekcjonerce to pewnei możemy i tak zapomnieć, tej Shoguna z szachami nie dali. Tu pewnie bedzie podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena na oko, pewnikiem z powodu zawartości tej kolekcjonerki. Na chłopski rozum przecież, ostatnio kolekcjonerki są coraz droższe i oferują coraz mniej. Nie ma się co dziwić, też zakładam, że minimum to będzie jakieś 300-350zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem że zrobią dwie kolekcjonerki - rzymską i barbarzyńską.

@Smooqu cena 105 funtów na angielskim serwisie, na włoskim 129 euro. U nas wyszło by z tego 500, ale my zazwyczaj mamy niższe ceny. Mimo wszystko trudno mi szacować ile by wyszło, 399 złotych? Trochę drogo myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i mam dylemat i to wielki, od czasów Medival II Total War mam wszystkie edycje kolekcjonerskie jakie tylko wychodziły z serii Total War, wypadało by także kupić i tą wersję jednak ta cena... cóż.. trzeba będzie się zastanowić, bo po kiego mi funkcjonalna mini-katapulta na biurku ? Gdybym tym mógł przynajmniej po sąsiadach strzelać a tak to lipa..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ciekawe jaka będzie cena gry w Polsce i czy do naszych preorderów też dadzą Greków. :)

Mam nadzieję, że niższa niż na Steamie (55 euro, Dystrybucja cyfrowa FTW!) o połowę.

DLC na pewno będzie, czemu miałoby nie być? :) Miasta Greckie w Rome były moją ulubioną frakcję, więc cieszę się, że znowu będę miał szansę zagrać grekami, mimo, że tym razem są rozbici. Ciekawe czy będą mozliwości jakiejś konfederacji z innymi czy tylko podbój ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2013 o 18:42, Smooqu napisał:

DLC na pewno będzie, czemu miałoby nie być? :) Miasta Greckie w Rome były moją ulubioną
frakcję, więc cieszę się, że znowu będę miał szansę zagrać grekami, mimo, że tym razem
są rozbici. Ciekawe czy będą mozliwości jakiejś konfederacji z innymi czy tylko podbój
;)


Mi też się świetnie grało Miastami Greckimi :D Teraz pewnie zagram Spartanami, o ile ich falanga będzie znów najlepszą jednostką piechoty w grze :D
JUż się bałem, że nie bedzie można grać Grekami. Szkoda tylko, że grę rozbijają tak na DLC. Do tej pory nie były one drogie (5 zł na Steamie), ale jednak wolałbym więcej mieć w podstawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem kupić EK, ale za droga. Cenę podwyższyła (a raczej sztucznie zawyżyła) zapewne ta durna katapulta, bo przecież za drewienko trzeba płacić.
Wystarczyłby mi steelbook i mapka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2013 o 02:15, Darkstar181 napisał:

Miałem kupić EK, ale za droga. Cenę podwyższyła (a raczej sztucznie zawyżyła) zapewne
ta durna katapulta, bo przecież za drewienko trzeba płacić.
Wystarczyłby mi steelbook i mapka...


No chyba że u nas będzie nieco inna. Z Shogunem były jakieś 2 edycje, bez wspomnianych szachów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2013 o 02:17, Darkstar181 napisał:

No chyba że u nas będzie nieco inna.


Widzę zaczynasz prowadzić rozmowę ze sobą samym. O tej godzinie niż już człowieka nie zdziwi.

Generalnie cena nieadekwatna do zawartości, CE Shoguna było również dość bogate - cena jednak nie odstraszała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2013 o 23:42, pawbuk napisał:

Mi też się świetnie grało Miastami Greckimi :D Teraz pewnie zagram Spartanami, o ile
ich falanga będzie znów najlepszą jednostką piechoty w grze :D
JUż się bałem, że nie bedzie można grać Grekami. Szkoda tylko, że grę rozbijają tak na
DLC. Do tej pory nie były one drogie (5 zł na Steamie), ale jednak wolałbym więcej mieć
w podstawce.


Niby tak, ale tutaj doistajesz od razu trzy frakcje zamiast jednej + nowe jednostki (nie tylko dla Greków, zyskają tez Rzymianie, Kartagina i Macedonia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2013 o 03:29, Shinigami napisał:

> No chyba że u nas będzie nieco inna.

Widzę zaczynasz prowadzić rozmowę ze sobą samym. O tej godzinie niż już człowieka nie
zdziwi.

Pomyliłem edytuj z odpowiedz. Zdarza się.
Swoją drogą cena shogun 2 ek była dwa razy niższa a moim zdaniem edycja była nawet bardziej bogata niż ta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna EK. Z chęcią bym sobie taką sprawił, ale za dużo jest innych świetnych premier w zasięgu. Trochę irytuje fakt tych dodatkowych frakcji dla zamówień przedpremierowych. Ja np z całą pewnością kupię grę po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować