Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zamów grę Total War: Rome 2 w przedsprzedaży w sklepie gram.pl!

22 postów w tym temacie

gram.pl

Na początku września dojdzie do premiery jednej z najbardziej oczekiwanych gier tego roku, Total War: Rome 2, czyli kolejnej odsłony serii gier strategicznych od Creative Assembly. Już teraz możecie ją zamówić w przedsprzedaży w sklepie gram.pl!

Przeczytaj cały tekst "Zamów grę Total War: Rome 2 w przedsprzedaży w sklepie gram.pl!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu, myślałem, że się nie doczekam :)

Mam nadzieję, że w sklepie gram.pl jest do preorderu dołączany Greek State DLC? Nie umieściliście informacji na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2013 o 11:24, Sipso2008 napisał:

Zrobione.

Każdy preorder dostaje greków.


Tylko wcześniej jak był jakiś bonus do preordera na gram.pl to była stosowna informacja na karcie produktu. A tutaj cisza. Fajnie by było, gdyby ktoś z grama dał znać, czy to DLC jest też dla zamawiających tutaj. Preordery grama działaja trochę inaczej niż zwykłe - są bardziej informacją dla sklepu o zapotrzebowaniu na produkt niż faktycznym wykładaniem pieniędzy z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szydera, cena jeszcze niepotwierdzona, o dlc nic nie wiadomo, ale kase to juz zbieraja. A znajac zycie to i tak gdzie indziej bedzie taniej. Polskie sklepy w pigulce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2013 o 13:14, Harunia napisał:

Szydera, cena jeszcze niepotwierdzona, o dlc nic nie wiadomo, ale kase to juz zbieraja.
A znajac zycie to i tak gdzie indziej bedzie taniej. Polskie sklepy w pigulce.


Nikt kasy nie zbiera, więc argument nietrafiony w całej okazałości. Polski komentator w pigułce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2013 o 13:14, Harunia napisał:

Szydera, cena jeszcze niepotwierdzona, o dlc nic nie wiadomo, ale kase to juz zbieraja.
A znajac zycie to i tak gdzie indziej bedzie taniej. Polskie sklepy w pigulce.


No własnie nie zbierają, dlatego mówię, że preordery na gramie działaja inaczej. Placisz i tak na tydzień przed wysyłką. Dlatego się zastanawiam czy zamawiający tutaj dostaną DLC czy nie, więc na razie się wstrzymuję z zamówieniem. :) Chociaż mam wrażenie, że i tak preorder tutaj + ewentualne dokupienei Greków oddzielnei wyjdzie taniej niż preorder na Steamie (to na pewno) czy GMG (tutaj się zastanawiam, bo do 17 maja można uzyć kuponu -25% i wychodzi koło 150 zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak cena może ulec zmianie? Przecież o to chodzi w preorderach, że jest gwarantowana i nie może być nieoczekiwanych podwyżek. :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak cena może ulec zmianie? Przecież o to chodzi w preorderach, że jest gwarantowana
> i nie może być nieoczekiwanych podwyżek. :|

Może, dlatego płacisz na tydzień przed wysyłką albo rezygnujesz z zamówienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, tylko przez tę rezerwę nie chcę przegapić tego DLC, żeby nie było nagle "dobra, osoby, które zamówiły do dzisiaj mają DLC, a kolejne już nie" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, również jestem zainteresowany "kupnem" preorderu z gram.pl , ale prosiłbym ekipę Gram.pl odpowiadającą za sklep internetowy o jasne określenie na zakładce z preorderem Rome 2 Total War i jakąś notkę w tym wątku na forum o tym czy zamawiając gramowy pre-order otrzymamy DLC z miastami greckimi - jak w przypadku zamówień pre order w szerokim świecie.

Pozdrawiam i z zainteresowaniem czekam na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować