Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs Diablo 2 - wyniki

26 postów w tym temacie

Dnia 09.06.2006 o 21:46, Uther_Lightbringer napisał:

ale...czy ona przypadkiem nie jest jakoś związana z CDP? :> w regulaminie wyraźnie zaznaczone
było że w konkursie nie mogą brać udziału pracownicy CDP


Tyhe jest związana z CDP tak samo jak Ty i Ja. Jest Moderatorem (co widać na załączonym obrazku)
Pracownik CDP ma inny kolor co widać na kolejnym obrazku.
Moderator - kolor czerwony.
Pracownik CDP - kolor niebieski
Braz umiejętności czytania to analfabetyzm, jeśli osoba posiadała tako umiejętność to mamy do czynienia z wtórnym analfabetyzmem. Genieralnie nie ma się czym przejmować bo 70% społeczeństwa nie rozumie Wiadomości. Tylko czy jest sens się chwalić tym na forum??
Moim zdaniem nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sol czy na mojej stronie też można by było zrobić taki baardzo fajny konkursik ? :>
Mam nawet baaardzo fajne pomysły, które powiecmy są baardzo ciekawe i sprzydatne do prowadzenia serwisu ^^.
PS: Tylko wtajemniczeni wiedzą o co chodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 01:29, Kamil.i.Maciek napisał:

Sol czy na mojej stronie też można by było zrobić taki baardzo fajny konkursik ? :>
Mam nawet baaardzo fajne pomysły, które powiecmy są baardzo ciekawe i sprzydatne do prowadzenia
serwisu ^^.
PS: Tylko wtajemniczeni wiedzą o co chodzi :P


BTW: Od kiedy jesteś w redakcji Settlers, i czy wogóle jesteś bo tam zmiana admina ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak. Była mała przemieszka na administracji :) Ja zgłosiłem rezygnację. Jak chcesz wiedzieć więcej, to pisz do mnie na maila, albo skontaktuj się z Sol :)

Tak Kamil, masz możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować