Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

SEGA prezentuje wyniki sprzedaży swoich gier. Na czele Aliens: Colonial Marines

12 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Pomimo chłodnego przyjęcia przez dziennikarzy, Aliens: Colonial Marines było najlepiej sprzedającą się grą Segi w ostatnim roku fiskalnym. Nieźle poczyna sobie masówka Phantasy Star Online 2.

Przeczytaj cały tekst "SEGA prezentuje wyniki sprzedaży swoich gier. Na czele Aliens: Colonial Marines" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zaskakujące? marka zawsze się sprzeda, wiem to na własnej skórze gdyś jestem posiadaczem ACM pomimo iż znałem oceny w gazetach :/
chociaż nawiązując do ocen multi wspominam całkiem dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponoć po patchach Aliens nie jest już taki cienki.
Skoro tak fajnie na Wschodzie, dawajcie wreszcie Yakuzę 5 na Zachodzie!
PS. I poproszę do tego importy z napisami angielskimi obu części na PSP, edycji HD oraz Kenzan!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na PC nie jest bo prezentuje poziom gier UE3 z 2009 no ale niecałe 10 GB patchy zrobiło swoje na konsolach to wygląda to jak byś grał w kaszankę na PS2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Studio współodpowiedzialne za stworzenie A:CM ogłosiło upadłość, do tego czeka sprawa w sądzie za reklamę. Pewnie nie wszyscy pamiętają piękny film dostępny przed premierą. Oraz jego porównanie z finalnym produktem.

Brawo SEGA. Z takim podejściem lepiej będzie jak już nigdy nie spartaczą projektu w tym uniwersum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw wyszedł pierwszy tak zwany hotfix który tyle co przeciętny patch ważył, potem upgrade do wersji 1.1.0 który 4 GB ważył i poprawiał tekstury i dodawał nowe oświetlenie. a ostatnio wydali 5.2 GB patcha który jeszcze trochę poprawia grafikę(między innymi SSAO) i tekstury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować