Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Narzędzia moderskie do Wiedźmina 2 zostaną udostępnione w poniedziałek

11 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Podczas przeprowadzania testów na stronie CD Projekt przez krótki czas można było pobrać narzędzia moderskie REDkit. Ci, którzy skorzystali z okazji, mogą cieszyć się nim już teraz, pozostali muszą poczekać do poniedziałku.

Przeczytaj cały tekst "Narzędzia moderskie do Wiedźmina 2 zostaną udostępnione w poniedziałek" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było jakby dali wersję polską i polski tutorial. Dla kogoś kto nie robił wcześniej takich rzeczy było by to duże ułatwienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2013 o 16:52, Thalanthas napisał:

Fajnie by było jakby dali wersję polską i polski tutorial. Dla kogoś kto nie robił wcześniej
takich rzeczy było by to duże ułatwienie.


Modowanie i jakiekolwiek prace w game devie wymagają znajomości angielskiego. Nawet jeśli edytor zostanie w pełni spolszczony, to prędzej czy później trafisz na problem, do którego rozwiązania potrzebny będzie angielski. Oczywiście zakładam, że chciałbyś zrobić coś poważniejszego, a nie bawić się pół godzinki stawiając drzewka i domki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2013 o 16:52, Thalanthas napisał:

Fajnie by było jakby dali wersję polską i polski tutorial. Dla kogoś kto nie robił wcześniej
takich rzeczy było by to duże ułatwienie.


Duże ułatwienie to by było jakby było tylko w angielskiej wersji językowej, szczególnie, że nadal programuje się w języku angielskim. Bo później jak przesiądziesz się na inny edytor możesz mieć problem, a tak od razu będziesz mniej więcej wiedział o co może chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę racji masz, ale na początek by oswoić się z takim programem to by była dobra rzecz dla kogoś kto nie miał wcześniej styczności z narzędziami moderskimi. Nic nie stoi na przeszkodzie by potem przesiąść się na wersję angielską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie w trosce o maturzystów - opóźnili premierę, By mogli spokojnie zdać : )

Od poniedziałku pewnie się pojawi znaczny wysyp modyfikacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2013 o 18:45, Thalanthas napisał:

Trochę racji masz, ale na początek by oswoić się z takim programem to by była dobra rzecz
dla kogoś kto nie miał wcześniej styczności z narzędziami moderskimi. Nic nie stoi na
przeszkodzie by potem przesiąść się na wersję angielską.


Owszem, aczkolwiek ja jestem zdania, że szkoda czasu na powtarzanie nauki tego samego interfejsu. W angielskim środowisku początki są trudniejsze, ale taka sytuacja znacznie zaprocentuje w przyszłości (jeśli ta przyszłość w ogóle nastąpi rzecz jasna). Tak czy siak zobaczymy w poniedziałek. Na pewno wiki i ludzie z forum przyjdą z pomocą w razie czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zwolennikiem angielskich wersji takiego oprogramowania tym bardziej, że polskie nazwy niektórych angielskich słów technicznych i tak są trudne więc i tak bez odpowiedniej dokumentacji byłoby ciężko. Co do tutoriala. Chciałem napisać takowy, jaki napisałem do D''jinnego. Myślę, że to nie będzie jakąś tajemnicą jak napiszę, że pisałem nawet w tej sprawie do p. Tomka Gopa jak jeszcze pracował w CDP RED. Niestety, potem p. Tomek odszedł z CDP RED a próba "wznowienia" pomysłu nie wyszła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować