Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Afterfall: Insanity - tryb przetrwania Dirty Arena dostępny jako samodzielny produkt

14 postów w tym temacie

Dnia 11.05.2013 o 14:07, kuzyn123 napisał:

Gra jest grywalna po tych patchach?

Tak. Przeszedłem grę po aktualizacji do Edycji Rozszerzonej i nie było aż tak źle jednak cudów nie oczekuj. To po prostu zwykły przeciętniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co z darmową wersją Dirty Arena dla osób ktore kupiły grę poza steam i cda ? polską wersję. Widzę, że ta firma ma tendencję do olewania graczy, zwłaszcza polskich graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co...? Nie wiem jak Wy, ale ja się czuję oszukany. Wolność handlu wolnością handlu, ale czemu tylko wersja na Steam może mieć ten bonus? Ja bym chętnie zagrał w Dirty Arena i nawet zapłacił te kilka złoty (np. 10) za zagranie w nią na mojej wersji gry.
AfterFall kupiłem na cdp.pl za 10zł w promocji na Święta. Od razu mi się spodobała, więc dodatek z chęcią bym zakupił czy też ściągnął za darmo jak użytkownicy Steam, którzy w sklepie Steam zakupili tę grę.
Czemu ogromna liczba osób ma być dyskryminowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2013 o 18:34, LubieWafle napisał:

Wiecie co...? Nie wiem jak Wy, ale ja się czuję oszukany. Wolność handlu wolnością handlu,
ale czemu tylko wersja na Steam może mieć ten bonus? Ja bym chętnie zagrał w Dirty Arena
i nawet zapłacił te kilka złoty (np. 10) za zagranie w nią na mojej wersji gry.
AfterFall kupiłem na cdp.pl za 10zł w promocji na Święta. Od razu mi się spodobała, więc
dodatek z chęcią bym zakupił czy też ściągnął za darmo jak użytkownicy Steam, którzy
w sklepie Steam zakupili tę grę.
Czemu ogromna liczba osób ma być dyskryminowana?

sorry za dubel, ale mi ucięło połowę posta:
Zdaję sobie sprawę, że teraz można zagrać osobno w Dirty Arenę i kupić ją na Steamie. Bardzo się z tego cieszę. Jednak na znak protestu kupię ją przy obniżce -75%, bo nadal czuję się w pewien sposób dyskryminowany.
Swoją drogą, dobry ruch biznesowy. Tylko mam nadzieję, że 3 części Perły Pustkowi po 2h gry każda nie będą faktem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, z Afterfallem nic mnie już nie zdziwi. Walka to był jego najsłabszy punkt(no dobra, bieganie z siekierą dawało frajdę)więc wydają dodatek, który oparty jest tylko na walce? Już widzę ten komercyjny sukces. Ale życzę jak najlepiej, mnie się Afterfall w wersji rozszerzonej podobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2013 o 19:37, TobiAlex napisał:

No właśnie - a posiadacze wersji cdp.pl to jak mają rzekomy dodatek zdobyć?

Nie mogą. Tylko posiadacze wersji Steam mogą go otrzymać za darmo. Reszta może się obejść smakiem albo zakupić w sklepie Steam oddzielną wersję.
Nieuczciwe to jest według mnie. To co innego niż DLC na pre-order, tylko jawna segregacja graczy. Jednak będę cicho, bo w końcu dali możliwość zakupienia. ._. i tak czekam na discount -75%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2013 o 19:19, ScaredOfGhosts napisał:

Heh, z Afterfallem nic mnie już nie zdziwi. Walka to był jego najsłabszy punkt(no dobra,
bieganie z siekierą dawało frajdę)więc wydają dodatek, który oparty jest tylko na walce?
Już widzę ten komercyjny sukces. Ale życzę jak najlepiej, mnie się Afterfall w wersji
rozszerzonej podobał.

Mnie również się w rozszerzonej edycji podobał. Walka zła nie była, ale jeśli nic nie usprawnili w Dirty Arenie to podchodzę do tego sceptycznie. Walka tak jak mówię była średnia, a DA jest w całości o nią oparte. Czy dodali nowe ciosy czy broń do tego dodatku? Skoro walka i oddzielny produkt, i jeszcze DLC, to chętniej bym coś zobaczył takiego właśnie. Ile jest map do walki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2013 o 23:49, Dante_215 napisał:

Ja myślałem że ta wersja to gra + ten dodatek. A to tylko Dirty Arena i po co to kupiłem.

Trzeba było poczekać do większej promocji i - przede wszystkim - czytać opis produktu. :P Jednak jeśli nie grałeś w Afterfalla, a teraz kupiłeś Dirty Arena to:
- masz rozgrywkę w postaci sieki,
a jak Ci się spodoba świat i sama rozgrywka, to możesz kupić za 10zł na cdp.pl chociażby Afterfall: InSanity. Jesli jest tak jak mówię to nie straciłeś, ale zyskałeś. :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować