Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III z masą ulepszeń w trybie wieloosobowym - patch 1.0.8 gotowy do pobrania

64 postów w tym temacie

Nigdy nie grałem w diablo, ale nowości wyglądają na takie, które powinny być w grze już w dniu premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od wczoraj nie odchodze od diabolo przez tego pacza, duzo poprawia, jeszcze wiecej ułatwia. Cene tez chyba ulepszyli, da sie kupic za stówke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu news o nowym patchu pojawił się 4 dni po jego premierze?
A co do cenowych płaczków - uważam, że 140zł za grę dającej tony i tygodnie zabawy jest tego warte. Np konsolowcy za nówki sztuki muszą płacić 200-250zł i jakoś nie płaczą o to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czemu news o nowym patchu pojawił się 4 dni po jego premierze?
> A co do cenowych płaczków - uważam, że 140zł za grę dającej tony i tygodnie zabawy jest
> tego warte.

Dokładnie. Nic dodać nic ująć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2013 o 19:00, Rizzan napisał:

grę dającej tony i tygodnie zabawy

Ale o czym mówisz? Bo na pewno nie o Diablo 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizzard jeszcze przez premierą zaznaczył, że wsparcie dla tego tytułu będzie lekko mówiąc ograniczone. Zresztą po szybkości wprowadzania zmian i samych patchach doskonale to widać. Ciekawe, czy w tym roku doczekamy się szumnie zapowiadanego swojego czasu PvP ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie macie z tymi tygodniami w grze :) Ja w Diablo 3 spędziłem 27 godzin - grę oddałem znajomemu i teraz na liczniku jest około 40h - widać wszyscy się rwą do grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2013 o 21:36, Jeffero napisał:

Ciekawe gdzie? Nawet na allegro nie spotyka się takiej ceny.


Coś kiepsko szukasz, jest na allegro pięć sztuk za 99 zł. Reklamy robił nie będę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2013 o 19:00, Rizzan napisał:

tego warte. Np konsolowcy za nówki sztuki muszą płacić 200-250zł i jakoś nie płaczą o

Płaczą... ale tak cichutko ;_ ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w doablo przestałem grać jakieś 4 miesiące od premiery, teraz w końcu pojawiła się możliwość identyfikacji wszystkich przedmiotów, może wrócę... albo wrócę jak się pojawi dodatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> w doablo przestałem grać jakieś 4 miesiące od premiery, teraz w końcu pojawiła się możliwość
> identyfikacji wszystkich przedmiotów, może wrócę... albo wrócę jak się pojawi dodatek
Ja wracam właśnie jak się pojawi dodatek. Wtedy pewnie też zacznę grę od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo staje się coraz lepsze i lepsze. Po wypuszczeniu wielu zmian i zapowiadanych 2 dodatkach, gra stanie się również kultowa jak Diablo 1 i 2 wbijając przy tym konkurencję w ziemię i dając tony zabawy na następne lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Diablo staje się coraz lepsze i lepsze. Po wypuszczeniu wielu zmian i zapowiadanych 2
> dodatkach, gra stanie się również kultowa jak Diablo 1 i 2 wbijając przy tym konkurencję
> w ziemię i dając tony zabawy na następne lata.

I tak szczerze mówiąc na to liczę :)

Ja np diablo kupiłem w dniu premiery i po paru tygodniach gra zwróciła mi się z nawiązką. Więc nie wiem czy cenna 180 zł była aż tak skandaliczna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy płaczą na cene a zapominają o jedynym RMAH, który [jak gracz by chciał i się postarał] zwróciłby wydane pieniądze na gre + spora nawiązka. Ale co tam płaczki co nie grali a gre widzieli na YT czy innych tłiczach wiedzą lepiej :D A news jakiś spóźniony z czasem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować