Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III z masą ulepszeń w trybie wieloosobowym - patch 1.0.8 gotowy do pobrania

64 postów w tym temacie

Nie da się grać momentami, straszny rubberbanding, już zresztą pracują podobno na tym, bo wszystkie klasy postaci mają ten problem, ale najgorzej to wypada na WW Barb i CM Wiz, bo jak ci zamrozi się ekran i postać nie reaguje, to prawie od razu giniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wszyscy płaczą na cene a zapominają o jedynym RMAH, który [jak gracz by chciał i się
> postarał] zwróciłby wydane pieniądze na gre + spora nawiązka. Ale co tam płaczki co nie
> grali a gre widzieli na YT czy innych tłiczach wiedzą lepiej :D A news jakiś spóźniony
> z czasem xD

Nie każdy ma szczęście do dropa, ja przez lata grania w Diablo 2 w ogóle nie wiedziałem co to SoJ''a, dopóki sam nie przeczytałem w sieci, a i tak na oczy nigdy nie widziałem na swoim monitorze :P A w D3 nigdy mi nie wypadł legendarny na 60+ levelu, kumplowi nie wypadł nigdy zielony, i co z tego że na liczniku ponad 200h. Brakuje customizacji postaci i większej liczby umiejętności. Na sprzęt i tak trzeba miesiącami zbierać grosz do grosza żeby sobie coś kupić konkretnego, a jak wypadnie wydawałoby się super item to jest warty 100k zaledwie. Ja zarobiłem 15zł na D3, bo dla jaj wystawiłem jakieś księgi do crafta i ktoś to kupił :P A najlepszy item jaki wypadł to w bólach po walce z Diablo na inferno gra wynagrodziła mnie hełmem Andariel. Szkoda, że tak rzadko to się działo, a 3-4 itemy warte 1-2mln przez kilka miesięcy grania to trochę za mało w stosunku do cen jakie panowały (nawet wtedy, kiedy jeszcze grałem, teraz nie wiem co się dzieje, ale pewno jest jeszcze gorzej przez rozwaloną ekonomię).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czemu news o nowym patchu pojawił się 4 dni po jego premierze?
> A co do cenowych płaczków - uważam, że 140zł za grę dającej tony i tygodnie zabawy jest
> tego warte. Np konsolowcy za nówki sztuki muszą płacić 200-250zł i jakoś nie płaczą o
> to.
Za 40 zł masz Torcha 2 który daje znaaaaaaaaaacznie więcej zabawy, Za darmo masz Path Of Exile który również jest lepszy i daje mnooooooóstwo funu także nie wiem o czym ty mówisz. Diablo 3 to aktualnie wyrzucenie pieniędzy w błoto, gra warta 20 zł.

> Diablo staje się coraz lepsze i lepsze. Po wypuszczeniu wielu zmian i zapowiadanych 2
> dodatkach, gra stanie się również kultowa jak Diablo 1 i 2 wbijając przy tym konkurencję
> w ziemię i dając tony zabawy na następne lata.

Hahahaha stary co ty wygadujesz, Torchlight 2 i Path of Exile niszczą Diablo 3 POD KAŻDYM WZGLĘDEM, PVP = JEST, Znacznie bardziej dynamiczna rozgrywka = JEST, ogarnięty rozwój postaci = JEST, zresztą nie ma co nawet porównywac każdy kto grał w te 3 gry sam zobaczy różnice i uzna Diablo 3 po prostu za słabą marną grę wartą 20 zł bo taka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2013 o 12:24, Juri_gag napisał:

Hahahaha stary co ty wygadujesz, Torchlight 2 i Path of Exile niszczą Diablo 3 POD KAŻDYM
WZGLĘDEM, PVP = JEST, Znacznie bardziej dynamiczna rozgrywka = JEST, ogarnięty rozwój
postaci = JEST, zresztą nie ma co nawet porównywac każdy kto grał w te 3 gry sam zobaczy
różnice i uzna Diablo 3 po prostu za słabą marną grę wartą 20 zł bo taka jest prawda.

O ile PoE bardzo mi się podobało to T2 to nudna cukierkowa kopia fate pozbawiona jakiejkolwiek fabuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W hacknslashach fabuła się ni liczy, liczy się gameplay -.- A ten T2 ma genialny, te walki z bossami to arcydzieło po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2013 o 13:41, Juri_gag napisał:

W hacknslashach fabuła się ni liczy, liczy się gameplay -.- A ten T2 ma genialny, te
walki z bossami to arcydzieło po prostu.

Wciskanie lewego przycisku myszy + kilku innych skilli i bieganie po mapie raczej nie ma zbyt wiele wspólnego z arcydziełem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam grałem w premierową betę tydzień, wrócę może kiedyś... przed premierą dodatku/Diablo IV ;)

I błagam was, nie brońcie gry że jest ''OK'', po roku ciągłego patchowania nawet Dragon Age II stało by się dobrą grą...

Ale muszę przyznać przynajmniej ją patchują a nie odstawiają w kąt i mówią że ''czwórka już będzie ok'', za to duży plus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Za 40 zł masz Torcha 2 który daje znaaaaaaaaaacznie więcej zabawy,

Znudził mi się szybciej niż T1

> Za darmo masz Path Of Exile który również jest lepszy i daje mnooooooóstwo funu

Nudna i monotonna. Już D1 jest bardziej dynamiczne od tej gry.

Ja grałem we wszystkie trzy gry, T2 ok 25h~, PoE ok 15h~ oraz D3 ok 400h. Twoje wypowiedzi sprawiają wrażenie jakbyś nawet nie widział D3 na oczy nie mówiąc już o graniu w nie. PvP w D3 jest, jednakże aspekt PvP mnie nie interesuje w h&s, więc mam gdzieś jego jakość. Nie mogę się zgodzić również z twoją ''dynamiczną rozgrywką'', powód podałem wyżej. Także argument ''ogarniętego rozwoju postaci'' jest kpiną. W T2 maxujesz jeden skill i nic więcej do szczęścia ci nie trzeba, a w PoE masz miliard pasywnych bonusów do atrybutów, ale super.

@StNimrod
Widać, że nie grałeś w D2 zaraz po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2013 o 12:24, Juri_gag napisał:

Za 40 zł masz Torcha 2 który daje znaaaaaaaaaacznie więcej zabawy,


mi dal duzo mniej, no i nie moge sie doczekac sensownych modow :/ grales w FATE kiedys ? bo ja bardzo duzo w przeszlosci. no to dostales prawie to samo. dla mnie to za malo.

Dnia 12.05.2013 o 12:24, Juri_gag napisał:

Za darmo masz Path
Of Exile który również jest lepszy i daje mnooooooóstwo funu


dla mnie powolny i sztywny combat + inventory z czasow przedpotopowych i przymus uczenia sie ekonomii nie lapia sie pod moja definicje funu ;)

Dnia 12.05.2013 o 12:24, Juri_gag napisał:

walki z bossami to arcydzieło po prostu.


skonczylem T2 i zadnej walki nie uzaje za ciekawa. robilem tanka pod pasywy i szybciej sie leczylem niz on mnie bil... wszystkie walki z bossami sprwadzaly sie to trzyamania "attack". nie pamietatam (poza ostatnim) zadnych wieloetapowych starc, zadnych oryginalnych pomyslow. boss to wiekszy potwor z 1-2 umiejetnosciami ktory czesto przyzywa przydupasow... tylko tyle

bossowie z d3 tez mi sie nie podobaja zeby nie bylo

Dnia 12.05.2013 o 12:24, Juri_gag napisał:

Hahahaha stary co ty wygadujesz, Torchlight 2 i Path of Exile niszczą Diablo 3 POD KAŻDYM
WZGLĘDEM


dla mnie pod zadnym, no moze muzycznie ten sam slaby poziom w kazdej.

Dnia 12.05.2013 o 12:24, Juri_gag napisał:

, PVP = JEST,


nie jestem zainteresowany. hnsa gram dla farmy. jedyne sensowne pvp jakie przychodzi mi do glowy do warhammer online, niestety juz dogorywajacy ;(

Dnia 12.05.2013 o 12:24, Juri_gag napisał:

Znacznie bardziej dynamiczna rozgrywka = JEST


naprawde chcesz mi powiedziec ze combat jest szybszy w PoE niz w D3 O.o

Dnia 12.05.2013 o 12:24, Juri_gag napisał:

, ogarnięty rozwój
postaci = JEST


ze niby gdzie ? drzewko samych pasywow z resetem za itemek, ktory jest waluta i brak resetu/reset modem gdzie polowa umiejetnosci to pasywy - no i w t2 kazda klasa ma mechanike oparta na manie. w diablo poszli krok dalej.

Dnia 12.05.2013 o 12:24, Juri_gag napisał:

, zresztą nie ma co nawet porównywac każdy kto grał w te 3 gry sam zobaczy
różnice i uzna Diablo 3 po prostu za słabą marną grę wartą 20 zł bo taka jest prawda.


gralem we wszystkie 3. zadam Ci jedno pytanie: dlaczego rok po premierze osobniki Twojego pokroju ciagle wylewaja jadzik pod newsami o diablo ? nie podeszla Ci gra? who cares ? ale zeby rok przezywac ze Ci sie nie podoba - dla mnie to nie jest normalne. zal Ci pupe sciska ze blizzard ma czelnosc ciagle wydawac patche ? sprzedaj konto w cholere i daj zyc innym.

ps: The Incredible Adventures of Van Helsing jest wg mnie duzo fajniejszy niz PoE i T2 razem wziete. fajna odskocznia od diablo za 45 zlociszy z oryginalnymi pomyslami i fajnym klimatem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o przyjemnosc i fun to:

D3 >> T2 >> lepienie balwana >> wizyta u dentysty >> dlubanie w nosie >> PoE

Diablo 3 tradycyjnie zmiazdzylo konkurencje, co jest oczywistą oczywistoscią (300h to potwierdzi). Feeling walki w tej grze niszczy wszystko co do tej pory zrobiono w hnsach, a system skilli to byl strzal w dziesiatke, bo w koncu zmieniam i eksperymentuje buildy, a nie klepie setki malych punkcikow w 2 skille. Król.
T2 tez dalo rade jako okej gierka klonujaca stare czesci Diabła, ale do mistrza nie podskoczy, poza tym te stare patenty uzyte w nim sa juz no wlasnie- stare i oklepane, zwlaszcza w porownaniu z powiewem swiezosci jaki wniosl trzeci diabel. Solidny klon ale nic wiecej.
Reszta jest milczeniem, PoE slusznie jest darmowe, bo nawet za darmo bym w tego siermieznego kloca nie chcial grac, tak nudnej gry ze swieca szukac. Walka w nim to mordega, wszystko jest tak powolne, monotonne i nieresponsywne ze szok, a jak widze drzewko postaci to odruchowo szukam zyletki, aby sie pociac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.05.2013 o 14:25, ZubenPL napisał:

Wciskanie lewego przycisku myszy + kilku innych skilli i bieganie po mapie raczej nie
ma zbyt wiele wspólnego z arcydziełem.


A w Diablo tego nie ma? ;)

@Rizzan:
Gdzie w Diablo masz PVP? Żadnych systemów, żadnego laddera, jedno wielkie NIC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2013 o 15:04, SerwusX napisał:

Po co odstawiać w kąt, jak można potem jakieś DLC czy coś wydać. :>

Blizzard i DLC na głowę spadłeś??. Na tegorocznym Blizzconie pewnie zapowiedzą pierwszy dodatek/rozszerzenie. Czuje to wręcz w kościach bo by to mniej więcej pasowało. Pełna gra 2012. Pierwszy dodatek 2014. Gracze D3 będą mniej więcej tyle samo czekać co gracze SCII na HoTSa. Pewnie znowu wyjdzie koleś z gitarą który będzie mówił sam za siebie :P. Jeżeli w dzisiejszych czasach dodatki dla ciebie to DLC to powodzenia, bo równie dobrze Blizzard za wszystkie dotychczasowe łaty mógłby sobie wołać szmal a jednak tego nie robi. Bo na pierwszy rzut oka wiele rzeczy wygląda jakby były pocięte a kolejne pacze to tylko elementy puzzli na które gracz w D3 musi czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórych po prostu znudziła idea gier h''n''s. Bieganie miesiącami po tych samych lokacjach zabijając tych samych wrogów nie każdemu musi przypaść do gustu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2013 o 17:50, Shinigami napisał:

Niektórych po prostu znudziła idea gier h''n''s. Bieganie miesiącami po tych samych lokacjach
zabijając tych samych wrogów nie każdemu musi przypaść do gustu ;)

Właśnie. Wiele ludzi pojąć tego nie może, nawet wręcz nie próbuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2013 o 15:03, Rizzan napisał:

W T2 maxujesz jeden skill i nic więcej do szczęścia ci nie trzeba


Tutaj racji nie masz, sam mam trzech engich każdy z innymi skillami, nawet statystyki inaczej rozdane (jeden ma prawie wszystko do focusa), wszystkimi mi się gra zajebiście. Nie mówiąc już o innych postaciach. Zresztą im dłużej gram, tym bardziej zaczynam doceniać skille, które wcześniej uważałem za bezużyteczne.

>Ja grałem we wszystkie trzy gry, T2 ok 25h~,

Aha. Wszystko jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2013 o 18:20, el_machete napisał:

Tutaj racji nie masz, sam mam trzech engich każdy z innymi skillami, nawet statystyki
inaczej rozdane (jeden ma prawie wszystko do focusa), wszystkimi mi się gra zajebiście.
Nie mówiąc już o innych postaciach. Zresztą im dłużej gram, tym bardziej zaczynam doceniać
skille, które wcześniej uważałem za bezużyteczne.


nie masz moda na reset skilli ? serio, mi szkoda czasu na robie 3 takich samych postaci ktore roznia sie tylko "drzewkiem" czy glowna statystyka ;)

ale wracajac do problemu. chyba wiem co Rizzan ma na mysli: co warto miec w T2 ? 2 albo 3 skille aktywne (kazdy zuzywa mane) na niskim poziomie czy jeden dobrze rozwiniety ? wlasnie... dla mnie najwiekszy sens mialy wlasnie pasywy w T2, zawsze dzialaja. do tego jeden glowny skill, gora dwa rozwiniety na maxa. nie czulem sie w zaden sposob zachecony do esperymentowania, a gdyby nie mod na reset nawet bym raz nie ukonczyl. dlatego gra mnie szybko znudzila.

Dnia 12.05.2013 o 18:20, el_machete napisał:

Aha. Wszystko jasne.


te 25h to zdecydowanie wiecej niz typowy hejter D3 (patrz: Juri_gag) ktory od roku wypisuje to samo, a ktory zapewne nie widzial nawet inferno na oczy bo dal sobie spokoj z gra po normalu, a od gry oczekiwal czegos innego niz farmienie przedmiotow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2013 o 19:31, EmperorKaligula napisał:

co warto miec w T2? 2 albo 3 skille aktywne (kazdy zuzywa mane) na niskim poziomie czy jeden dobrze rozwiniety? wlasnie... dla mnie najwiekszy sens mialy wlasnie pasywy w T2, zawsze dzialaja. do
tego jeden glowny skill, gora dwa rozwiniety na maxa. nie czulem sie w zaden sposob zachecony
do esperymentowania, a gdyby nie mod na reset nawet bym raz nie ukonczyl. dlatego gra
mnie szybko znudzila.


Hmm, nie bardzo rozumiem, to źle, że skille zużywają manę? :). Bo jeśli grałeś praktycznie na samych pasywnych (a da się tak T2 przejść, co dowodzi, że system skilli jest słaby) to tylko sam się sztucznie ograniczałeś i automatycznie się zniechęciłeś. Zresztą o manę to właśnie w T2 najłatwiej ze wszystkich h''n''s, co właśnie zachęca do czarowania (wolałbyś, żeby było tak jak w TQ? :)). Sam moim Engim mam 5 aktywnych, z których 4 są używane non stop i 3 pasywne, normalnym atakiem tylko ładuję manę :) Postać na 77 lvl, ponad 12k użytych czarów podczas gry. Niebieskich już nie łykam od jakichś 40 lvli. Wystarcza mi jeden kamień z regeneracją many + healing bot.

Chociaż może się nie znam. Moze lepsze jest latanie jak w DII z 3 skillami (reszta w synergies).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować