Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III z masą ulepszeń w trybie wieloosobowym - patch 1.0.8 gotowy do pobrania

64 postów w tym temacie

Dnia 12.05.2013 o 19:31, EmperorKaligula napisał:

te 25h to zdecydowanie wiecej niz typowy hejter D3 (patrz: Juri_gag) ktory od
roku wypisuje to samo, a ktory zapewne nie widzial nawet inferno na oczy bo dal sobie
spokoj z gra po normalu, a od gry oczekiwal czegos innego niz farmienie przedmiotow :D


Ty za to skończyłeś (?) T2 na normalnym albo casualowym poziomie trudności (można tak wywnioskować z "mądrości" odnośnie rozwijanych skilli) i robisz za speca. Niczym nie różnisz się od "typowego hejtera D3".

Dnia 12.05.2013 o 19:31, EmperorKaligula napisał:

dlaczego rok po premierze osobniki Twojego pokroju ciagle wylewaja jadzik pod newsami o diablo ? nie podeszla Ci gra? who cares ?


Boki zrywać. Gość który w każdym temacie o D3 od roku broni swojej kochanej gry przed "hejterami" pokazuje, że to niby nikogo nie obchodzi. LOL. Who cares a i tak pojawi się wszedzie, gdzie ktoś ma inne zdanie od niego.

Co do newsa - "masa ulepszeń" to chyba za dużo powiedziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2013 o 15:50, Harunia napisał:

Jesli chodzi o przyjemnosc i fun to:

D3 >> T2 >> lepienie balwana >> wizyta u dentysty >> dlubanie
w nosie >> PoE


Że niby Diablo 3 lepszy od Torchlighta 2? Może od jedynki, ale dwójce to raczej nie podskoczy. :) A sukces odniósł tylko dlatego, że żerował na marce, tyle z mojego punktu widzenia. D2 coś może jeszcze wnosiło do gatunku, natomiast trójka to właśnie klon wszystkiego, co wyszło od tamtej pory.
Grałem w obie gry i Diablo jakoś nie zachwyca. Poza tym dziwne patche wychodzą ostatnio - jeszcze bardziej osłabić potworki (które i tak są już słabe) i wzmocnić postacie, które już i tak są za silne?

No i jeszcze dziwny rozwój postaci w Diablo - czemu wszystko robi się teraz automatycznie, a tylko runy wybieramy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.05.2013 o 21:22, SerwusX napisał:

Grałem w obie gry i Diablo jakoś nie zachwyca. Poza tym dziwne patche wychodzą ostatnio
- jeszcze bardziej osłabić potworki (które i tak są już słabe) i wzmocnić postacie, które
już i tak są za silne?



Skończyłeś całą grę na mp10 i jesteś w stanie farmić w czasie 10-15s/elita ?
Czy może tylko na streamch sobie popatrzyłeś na grę ?

W d3 nie ma nawet startu do end gameu jaki był w d2. Perf roll itemów jest garstka na całym świecie.
Jest masa średnich i słabych end gameów jest tez cała tona low-mid ale prawdziwych perf rolli jak te z d2 jest praktycznie tyle co nic.

Same nerfy mp - owszem głupie i nie wiadomo po jaką cholerę ale takie gadanie bzdur gdzie zakończyło się granie na mp0-1 też jakieś specjalnie rzetelne nie jest.

Wzmocnić postacie które są za silne ? A które to ?
Grałeś na HC ? Czy tylko na SC się podniecasz tym, ze tam 90% ludzi idzie w pure dps bo może [bo taki barb z papieru ma wywalonei że padnie 20 razy na farmie, ważne, ze wkrecił 500k dpsu a to, że ma 200k ehp to już nie ma znaczenia.]
Na SC jest bardzo niewielu [wbrew pozorom] solidnie zbudowanych end-gameerów którzy nie idą tylko ślepo w dps.

No chyba, ze z ciebie już ciężki end game player który wszystko sam widział i wie [a nie naogladał się YT] - wtedy starczy wkleić swój profil i to potwierdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagraj w T2 na Elicie gdzie jakikolwiek błąd jest równoznaczny ze zgonem i gdzie po 30-50 razy będziesz wchodził na jedną lokację to pogadamy, oczywiście nie wspominam o HC dodatkowo bo w tedy to trza być jakimś azjatą aby to ogarniać, i śmieszy mnie ta liczba skilli o której wspominasz, w T2 masz mase spelli, mase skilli, z których spokojnie 3-5 aktywnych możesz rozwinąć, do tego dochodzą pasywki oczywiście. PoE gra na poważnie zaczyna się od Mercilessa, bo na niższych poziomach trudności ta gra nie jest żadnym wyzywaniem.... T2, PoE > D3 i nic tego nie zmieni, a przynajmniej oferują znacznie więcej treści w porównaniu z tym ile trzeba na nie wydać...... no i pomijam oczywiście to że do T2 masz ciągle wydawaną MAAAAASĘ modów, PoE to darmowa gra z mikropłatnościami więc tutaj również będziesz miał MAAAASĘ wydawanych rzeczy aby być zachęcanym do kupna, a w D3 co ? Blizzard wyda za rok czy dwa jakiś dodatek który doda parę bajerów i zapomni o grze, ewentualnie jakieś drobne patche wydawać bedzie co pół roku co naprawią jakieś tam bugi.

Zresztą twórcy Diablo 2 i Diablo 1 chyba potrafią stworzyć hacknslasha odpowiednio.... a to że nie mieli tyle kasy co ogromna firma Blizzard jest jedynym argumentem że nie jest na tą grę większy hype i nie jest bardziej pod multi niż D3.

I będę hejtował D3 bo jest to po prostu średnia gra patrząc na to co oferują PoE i T2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2013 o 22:05, SerwusX napisał:

Po pierwsze - nie wiem za bardzo o czym piszesz.


To na co smęcisz jak byś miał jakiekolwiek pojęcie o end-gameie w d3 skoro nie wiesz o czym piszę ?

Jakaś dziwna tendencja panuje u ludzi do wypowiadania się na tematy których na oczy nie wiedzieli.
Dlatego zapytałem chociażby które to rzekomo za mocne klasy tak jeszcze podkręcili ? Grałeś którąś z tych "za mocnych" klas w end gamie ?
Jakiś argument ? Przykłady ? Konstruktywne a nie z pogranicza "tak bo tak i koniec" ?

Dnia 12.05.2013 o 22:05, SerwusX napisał:

Po drugie - pokaż mi w którym miejscu D3 jest nowatorski?


A czy to było tematem moje posta ? Co ma piernik do wiatraka ? Ja ci wytykam ewidentny błąd, oceniasz produkt którego nie widziałeś na oczy [no chyba, ze jesteś w stanie np zrobić vota na mp10 w tempie 10-15s/elita - wklej mi wtedy link do profilu albo zaproszenie na co-opa i wyprowadź mnie z błędu].
Narzekasz na patcha o którym nie masz pojęcia bo zmienia właśnie stricte rozgrywkę end-game [po części na plus, po części na minus ale to temat na inna dyskusję]



Juri_gag


Jeśli to do mnie - w T2 mam przegrane jakieś 300h, taki sam h&s jak każdy inny tylko zabity przez cheaty w multi. Grało mi się przyjemnie, zagram jeszcze nie raz bo lubię ta szpilę. Nie mniej w d3 przegrane mam tych godzin koło 1000 łącznie. To chyba najlepszy dowód na to który produkt dał mi więcej rozgrywki.
Poziom trudności w T2 tez jakiś zatrważający nie jest a na HC w żadnym h&sie nie wbijało się z marszu na max diff [w d3 ludzie grają na mp 1-2 regularnie, ubbery czy klucze robią na 5-6, na 7 w porywach, na 10 lecą tylko najciężej obstawieni gracze którzy w większości zabulili realną kasę na e-bayu żeby sobie dokręcać postaci]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakaś dziwna tendencja panuje u ludzi, żeby wypowiadać się na temat innych ludzi i mówią i w co grali...
O patchu mam pojęcie, bo chyba nie wiesz jaki news poniekąd komentujemy.
Patrz: Diablo 3 bug buga bugiem pogania i nie mów mi, że każdemu się zdarza. Błędy takiego formatu, jak im wyskakują nie mają prawa się pokazać (a potem lecą bany dla zwykłych użytkowników). Już przy premierze były problemy, a chyba nie powiesz mi, że nie mieli wystarczająco dużo czasu, żeby dopracować wszystko dokładnie?

BTW ile godzin spędziłeś w D3 na farmieniu przedmiotów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2013 o 22:43, SerwusX napisał:

Jakaś dziwna tendencja panuje u ludzi, żeby wypowiadać się na temat innych ludzi i mówią
i w co grali...


A konkretów jak nie było tak nie ma - jakiekolwiek argumenty się pojawia czy dalej takie bezproduktywne bzdety ?
Masz wyżej konkretne pytanie chociażby o te klasy, konkrety poproszę.

Dnia 12.05.2013 o 22:43, SerwusX napisał:

O patchu mam pojęcie, bo chyba nie wiesz jaki news poniekąd komentujemy.


No z tego co za bzdety wypisujesz momentami właśnie śmiem wątpić dlatego zadałem pytania i czekam na jakieś konstruktywne argumenty a nie "masło maślane" i argumenty na poziomie gimbazjum typu "tak bo tak i koniec".

Dnia 12.05.2013 o 22:43, SerwusX napisał:

BTW ile godzin spędziłeś w D3 na farmieniu przedmiotów?


Przecież napisałem wyżej jak byk - przegrane łącznie około 1000 [niecałe 680wiz, niecałe 250wd który prawdopodobnie dobije podobny wynik jak wiz, reszta na innych profesjach rozrzucona]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2013 o 21:17, aope napisał:

Ty za to skończyłeś (?) T2 na normalnym albo casualowym poziomie trudności (można tak
wywnioskować z "mądrości" odnośnie rozwijanych skilli) i robisz za speca. Niczym nie
różnisz się od "typowego hejtera D3".


roznie sie, kieds to zrozumiesz, moze nawet bez pomocy osob postronnych. szczerze tego Ci zycze.

Dnia 12.05.2013 o 21:17, aope napisał:

Boki zrywać. Gość który w każdym temacie o D3 od roku broni swojej kochanej gry przed
"hejterami" pokazuje, że to niby nikogo nie obchodzi. LOL. Who cares a i tak pojawi się
wszedzie, gdzie ktoś ma inne zdanie od niego.


co jest pierwsze ? hejt czy zwalczenie hejtu ? jak sie zmusisz to zrozumiesz zaleznosc, ze bez pierwszego nie ma drugiego.

mi godzinki w d3 ciagle leca (sledze patch noty, newsy), komus kto "hejtuje" rok po premierze raczej nie, a newsy go nie interesuja. czy ja non stop narzekam w newsach/temach T2/PoE jak dalem sobie z tymi grami spokoj ? tym razem sprobuj odpowiedziec sobie sam, bez podpowiedzi. a narysuje Ci to jutro, bo dzis juz nie mam czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2013 o 23:53, EmperorKaligula napisał:

co jest pierwsze ? hejt czy zwalczenie hejtu ? jak sie zmusisz to zrozumiesz zaleznosc,
ze bez pierwszego nie ma drugiego.


Trzeba odróżnić zwykły hejt od wyrażania niezadowolenia. Jak się zmusisz, to zrozumiesz różnicę.

Dnia 12.05.2013 o 23:53, EmperorKaligula napisał:

a narysuje Ci to jutro, bo dzis juz nie mam czasu.


Jeśli potrzebujesz rysunku aby zrozumieć tłumaczony temat, to nie mam z tym problemu, jestem wyrozumiały. Ja nie potrzebuję.
I fajnie, że lecą Ci godzinki. Może też przestań tracić godzinki na tłumaczenie komuś, komu coś się nie podoba że jest fajne, bo Tobie się podoba? Dzięki temu zyskasz więcej godzinek do farmienia w Diablo 3. Ale nie chce mi się Ci tego rysować, nie mam na to czasu. Niemniej mam nadzieję, że zrozumiałeś bez rysunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2013 o 20:47, el_machete napisał:

Hmm, nie bardzo rozumiem, to źle, że skille zużywają manę? :)


w sumie tak ;) diablo poszlo krok dalej i poszczegolne klasy maja inna mechanike pozyskiwania zasobow i ich wydawania

Dnia 12.05.2013 o 20:47, el_machete napisał:

Bo jeśli grałeś praktycznie
na samych pasywnych (a da się tak T2 przejść, co dowodzi, że system skilli jest słaby)
to tylko sam się sztucznie ograniczałeś i automatycznie się zniechęciłeś.


rozpoczynalem gre bez moda na respec, to dla mnie byla optymalna sciezka aby nie spartolic sobie postaci. dlatego mowienie ze rozwoj postaci w T2 jest "ambitny" (bo nie ma resetu i trzeba w ciemno rozdawac z malutki cofnieciem) mnie rozsmiesza do lez.

Dnia 12.05.2013 o 20:47, el_machete napisał:

(wolałbyś,
żeby było tak jak w TQ? :))


zdecydowanie tak. w TQ bawlilem sie lepiej niz w T1/T2

Dnia 12.05.2013 o 20:47, el_machete napisał:

Sam moim Engim mam 5 aktywnych, z których 4 są używane non
stop i 3 pasywne, normalnym atakiem tylko ładuję manę :) Postać na 77 lvl, ponad 12k
użytych czarów podczas gry. Niebieskich już nie łykam od jakichś 40 lvli. Wystarcza mi
jeden kamień z regeneracją many + healing bot.


mechanika oparta na manie i endless mana - do tego kazda klasa musi dazyc, czyli wysoki attack speed i mana/hit na odnowe. to dla mnie nie jest plus. a ze ze wzrostem poziomu trudnsci i nadmiarem punktow czasem trzeba rzucic jakiegos skilla z debuffem czy healem to normalna rzecz.

Dnia 12.05.2013 o 20:47, el_machete napisał:

Chociaż może się nie znam. Moze lepsze jest latanie jak w DII z 3 skillami (reszta w
synergies).


zalezy od bulidu, na szamanie z Prawem Smierci cooldowny mnie nie dotycza wiec prawie caly czas uzywam calej gamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2013 o 00:06, aope napisał:

Trzeba odróżnić zwykły hejt od wyrażania niezadowolenia. Jak się zmusisz, to zrozumiesz
różnicę.


daj Thorze zebys kiedys mogl odroznic.

Dnia 13.05.2013 o 00:06, aope napisał:

Ja nie potrzebuję.


potrzebujesz, wiem lepiej.
dalej juz bredzisz bez zwiazku z tym co napisalem, wiec nie tracilem czasu na odpisanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2013 o 00:11, EmperorKaligula napisał:

daj Thorze zebys kiedys mogl odroznic.


Ja odróżniam, to Ty masz problem co pokazujesz pod każdym newsem związanym z Diablo 3.

Dnia 13.05.2013 o 00:11, EmperorKaligula napisał:

potrzebujesz, wiem lepiej.
dalej juz bredzisz bez zwiazku z tym co napisalem, wiec nie tracilem czasu na odpisanie.


Widzę, że argumenty się skończyły. Nie marnuj więc mojego czasu. Jeśli nie rozumiesz bez rysunku, to poproś kogoś aby Ci wytłumaczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2013 o 00:15, aope napisał:

Ja odróżniam, to Ty masz problem co pokazujesz pod każdym newsem związanym z Diablo 3.


ja jestem lekarstwem na problemy innych. gdyby oni nie mieli problemow z gra ktora skreslili rok temu, to mnie by tu nie bylo. proste i w miare logczine, nawet bez rysynku.

Dnia 13.05.2013 o 00:15, aope napisał:

Widzę, że argumenty się skończyły.


co jest pierwsze ? hejt czy zwalczenie hejtu ? jak sie zmusisz to zrozumiesz zaleznosc, ze bez pierwszego nie ma drugiego.


komus kto "hejtuje" rok po premierze raczej nie, a newsy go nie interesuja. czy ja non stop narzekam w newsach/temach T2/PoE jak dalem sobie z tymi grami spokoj ?


i tym pozytywnym akcentem zakonczymy. kazdy widzi ze ignorujesz fragmenty postow ktore Ci nie pasuja... cytowales te kluczowe fragmenty ? odniosles sie do niech ? no to nie zawracaj pupy swoimi bredniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2013 o 00:21, EmperorKaligula napisał:

i tym pozytywnym akcentem (...)


Napisałem: nie marnuj więc mojego czasu. Jeśli nie rozumiesz bez rysunku, to poproś kogoś aby Ci wytłumaczył.

Zastosuj się i ponownie - nie marnuj mojego czasu na swoje urojenia. A jak nie rozumiesz - czytaj do skutku/poproś kogoś o rysunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2013 o 00:25, aope napisał:

Napisałem: nie marnuj więc mojego czasu.


pisz co tylko chcesz, gdzie chcesz i kiedy chcesz - masz takie prawo. ale obowiazkiem rozmowcy (jak juz zadales sobie trud rozpoczecia dyskusji) jest ustosunkowac sie do calych wypowiedzi a nie fragmentow. nie chcesz odpisywac - nie ma problemu, ale jesli odpisujesz tylko na wybrane przez siebie framenty... to przykre. w sensie Twoj poziom jako rozmowcy.

Dnia 13.05.2013 o 00:25, aope napisał:

Jeśli nie rozumiesz bez rysunku, to poproś kogoś aby Ci wytłumaczył.


oj ja doskonale rozumiem, fragmenty ktore Ci nie pasowaly zignorowales (specjalnie dla Ciebe zacytowalem je w kolejnej wypowiedzi, abys ich nie przeoczyl), podwinales ogon i sie zegnamy. w naszych "rozmowach" ten sam schemat co zawsze. nie jestem ani zdziwiony, ani zaskoczony. teraz tylko czekac na nagrody od moderacji.

krotko i na koniec^2: przynudzasz; dopki nie nauczysz sie czytac calych postow i odnosic sie do ich calosci, zegnam.

a do poduchy polecam: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=84155&pid=54

:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2013 o 00:40, EmperorKaligula napisał:

oj ja doskonale rozumiem, fragmenty ktore Ci nie pasowaly zignorowales (specjalnie dla
Ciebe zacytowalem je w kolejnej wypowiedzi, abys ich nie przeoczyl


Widzę, że jestes uparty. Oczywiście, że odniosłem się do Twoich "fragmentów". To, że Twoje receptory tego nie zanotowały wcale mnie nie dziwi. Dokładnie tutaj:

"Może też przestań tracić godzinki na tłumaczenie komuś, komu coś się nie podoba że jest fajne, bo Tobie się podoba? Dzięki temu zyskasz więcej godzinek do farmienia w Diablo 3."

Tłumacząc na język zrozumiały dla każdego - chcesz nawracać to może zacznij działalność parafialną.

I ponownie - przestań marnować mój czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.05.2013 o 12:24, Juri_gag napisał:


Hahahaha stary co ty wygadujesz, Torchlight 2 i Path of Exile niszczą Diablo 3 POD KAŻDYM
WZGLĘDEM, PVP = JEST, Znacznie bardziej dynamiczna rozgrywka = JEST, ogarnięty rozwój
postaci = JEST, zresztą nie ma co nawet porównywac każdy kto grał w te 3 gry sam zobaczy
różnice i uzna Diablo 3 po prostu za słabą marną grę wartą 20 zł bo taka jest prawda.



bzdura na bzdurze.... Torchlight 2 jest nudny jak flaki z olejem, jedynka juz byla lepsza. a umiejetnosci niektorych postaci jak berserker to kpina i profanacja tak zalosnie sie prezentuja. Grafika kwestia gustu ale cukierkowa. Pomijam fakt T2 kopiuje garsciami z diablo (muzyka, skille czy motyw prowadzenia rozgrywki tj. najpierw lasy akt 1 potem pustynia akt2 i dzungla akt 3 gonilem wielkiego zlego wszystko jak d2.), a potworki to sie smialem z niektorych takie zalosne jakies grzyby czy cos pomijam kolejny fakt ze mikroskopijnej wielkosci ze trafic nie mozna bo to takie malei slabo wywazona ilosc przecwinikow na dana mape

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie coś można powiedzieć o każdym H''n''S:
- nudzić może każda gra z tego gatunku
- każdy ma indywidualne podejście do umiejętności postaci
- jw. jeśli chodzi o grafikę
- każde inne H''n''S kopiuje garściami od Diablo, przecież zawsze się wzoruje na najlepszych/najlepiej zarabiających, tak jak to zrobił Blizzard robiąc WoW-a
- podobne wzorowanie na aktach było np. w Titan Quest
- w serii Diablo także były śmieszne potworki (w D2 były skoczki w akcie 2 i 4 oraz pigmeje w akcie 3)
- w D2 ww. pigmeje także były mikroskopijne i nie często się je trafiało...
- jeśli chodzi o słabo wyważoną ilość przeciwników, to można to powiedzieć o każdym H''n''S, bo szczerze mówiąc widzę to samo w każdej grze tego typu/nie widzę nigdzie różnicy

===

Do reszty populacji:
Przestańmy pojawiać się w każdym temacie o Diablo i na siłę bronić/jechać po grze/konkurencji.
Bo naprawdę - za każdym razem?
Trzeba się pojawić i po raz n-ty swoje wywody pokazać?
Raz wystarczyło, wszyscy już wiemy twój stosunek do wszystkiego.

I najważniejsze: to, że będziecie się udzielać cały czas, nie znaczy to, że zmienicie nastawienie innych, bo inni mają inne upodobania w grach wideo.

Uświadomcie to sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować