Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dishonored: Knife of Dunwall - recenzja DLC

26 postów w tym temacie

A niech to. Może jednak skuszę się na ten dodatek. Dishonored bardzo mi się podobało i nadal podoba. Czytałem jednak, że grę można przejść jeszcze szybciej zwiedzając każdy kont, a tutaj się dowiaduję, że 6-8h lub 2x tyle w przypadku skradania się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A niech to. Może jednak skuszę się na ten dodatek. Dishonored bardzo mi się podobało
> i nadal podoba. Czytałem jednak, że grę można przejść jeszcze szybciej zwiedzając każdy
> kont, a tutaj się dowiaduję, że 6-8h lub 2x tyle w przypadku skradania się?

Dwa razy tyle, jeśli chcesz przejść grę na dwa sposoby - raz po cichu i drugi raz szturmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja czekam na jakąś wersję GOTY tej gry

Ja rowniez, zwlaszcza jak sie dowiedzialem ze kontynuacja tej fabuly bedzie w nastepnym dodatku. Jaja jakies czy co?
No i ten caly Daud mnie nie przekonuje, historyjki o zabojcy z wyrzutami sumienia, ilez mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2013 o 15:46, khizbu napisał:

To wyjdzie na PC w Polsce?

Możesz zakupić spokojnie na Steam, już nie ma blokady. Jeśli podstawkę masz od Cenegi, to dodatek będzie miał dopisek "RHCP" w bibliotece Steam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jeśli chodzi o fabułę to w grze o zabójcach dziwnym byłoby gdyby główny bohater (antybohater :P) nie był skrytobójcą/zabójcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2013 o 20:10, KrisN1 napisał:

Dodatek zasługuje na to, żeby dystrybutor wydał go w Polsce z lokalizacją tak
jak w przypadku podstawki.

Jeśli masz cenegową podstawkę, to kupując dodatek na Steam, DLC zostanie przypisane do konta w wersji "RHCP" wraz z polską wersją językową. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2013 o 15:48, Janek_Izdebski napisał:

> To wyjdzie na PC w Polsce?
Możesz zakupić spokojnie na Steam, już nie ma blokady. Jeśli podstawkę masz od Cenegi,
to dodatek będzie miał dopisek "RHCP" w bibliotece Steam. :)

Jak kliknę "DLC" to wywala mnie na stronę główną sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2013 o 21:45, Henrar napisał:

No właśnie. "Dishonored" już zatem nie ma żadnych blokad regionalnych. Także na konsolach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytanka:
Ma ktos do sprzedania steelbooka do Dishonored? Bo mam teraz letnia faze na steelbooki do gier, cokolwiek to znaczy ;).
Ktos wie czy/kiedy wyjda DLC na Steam z pre-orderow Dishonored (te umiejetnosci specjalne czy jakos tak), bo czaje sie na caly zestaw dodatkow do tej gry w letniej wyprzedazy Steam. A moze zalapia sie na te odwolane Wiosnobranie na muve, kto wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2013 o 13:16, Blazkovic napisał:

Dwa pytanka:
Ma ktos do sprzedania steelbooka do Dishonored? Bo mam teraz letnia faze na steelbooki
do gier, cokolwiek to znaczy ;).

Niestety na steelbook do "Dishonored" się nie załapałem - Muve wszystkie wysłał już jak składałem zamówienie. Mam do sprzedania tylko steelbooki do "The Darkness II", "MoH: Warfighter", "Crysisa 3" oraz "Bioshocka: Infinite." Ale w tej sprawie kontaktuj się ze mną w odpowiednim wątku na forum, jeśli będziesz zainterosowany. :)

Dnia 13.05.2013 o 13:16, Blazkovic napisał:

Ktos wie czy/kiedy wyjda DLC na Steam z pre-orderow Dishonored (te umiejetnosci specjalne
czy jakos tak), bo czaje sie na caly zestaw dodatkow do tej gry w letniej wyprzedazy
Steam. A moze zalapia sie na te odwolane Wiosnobranie na muve, kto wie.

Ponoć 4 pomniejsze DLC z dodatkowymi mocami/umiejętnościami oraz monetami (to te z pre-orderów z różnych sklepów) zawita na Steam 14/15 maja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Janku za info co do tych DLC, to juz jutro/pojutrze kto by sie spodziewal. A tego steelbooka to chyba nie znajde. Pojawil sie jeden na allegro w zestawie ze zwyklym pudelkiem dvd, plytka i instrukcja i poszedl za.. 100zl (bez samej gry!). Dobre krejzole sa na tym swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować