Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

REDKit - prezentujemy możliwości edytora (wideo)

35 postów w tym temacie

Dnia 13.05.2013 o 12:34, Akoss-94 napisał:

Jestem ciekaw ile dane nam będzie czekać na naprawdę świetnie zrobione misje, scenariusze
itd.


Są już grupy, które mają gotowe dialogi, scenariusz i fabułę. Po prostu czekali na edytor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to wszystko świetnie i trzymam kciuki za kreatywność community :) Jedyne co mnie zastanawia - czy będzie jakieś centralne miejsce do przeglądania/ściągania modów? Wiem, ze są wynalazki takie jak Nexus czy Moddb, ale fajnie byłoby mieć wszystko w jednym miejscu. No i jeszcze jedna sprawa - czy gra posiada jakiś mechanizm do zarządzania tymi modyfikacjami? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajdą się pewnie ekipy które będą chciały reworknąć jedynkę, ale czy im się uda? Oto jest pytanie(mam nadzieję że tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wygląda to wszystko świetnie i trzymam kciuki za kreatywność community :) Jedyne co mnie zastanawia - czy będzie jakieś centralne miejsce do przeglądania/ściągania modów? Wiem, ze są wynalazki takie jak Nexus czy Moddb, ale fajnie byłoby mieć wszystko w jednym miejscu. No i jeszcze jedna sprawa - czy gra posiada jakiś mechanizm do zarządzania tymi modyfikacjami? :]

Będziesz miał to tu:
http://redkit.cdprojektred.com/index.php?c=files
Jest już nawet pierwszy mod, w wersji alfa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmina 2 nie odpalałem chyba z 1.5 roku. Jak usłyszałem muzykę w tle to od razu przypomniał mi się ten świetny klimat. Trzeba będzie znów zainstalować grę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Wygląda to wszystko świetnie i trzymam kciuki za kreatywność community :) Jedyne
> co mnie zastanawia - czy będzie jakieś centralne miejsce do przeglądania/ściągania modów?
> Wiem, ze są wynalazki takie jak Nexus czy Moddb, ale fajnie byłoby mieć wszystko w jednym
> miejscu. No i jeszcze jedna sprawa - czy gra posiada jakiś mechanizm do zarządzania tymi
> modyfikacjami? :]
>
> Będziesz miał to tu:
> http://redkit.cdprojektred.com/index.php?c=files
> Jest już nawet pierwszy mod, w wersji alfa.
>

Może ktoś poprosi Redsów, żeby zrobili na stronie Wiedźmina dodatkową zakładkę (Mody, czy jakoś tak). Myślę że oficjalna strona Wiedźmina była by najlepszym miejscem na umieszczanie Modów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki mały OT - coś się dzieje w CDP, zobaczcie strone cdp.pl na FB. Czyżby mieli niedługo uruchomić pre-ordery trzeciego wieśka? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2013 o 15:47, DeMoH napisał:

Taki mały OT - coś się dzieje w CDP, zobaczcie strone cdp.pl na FB. Czyżby mieli niedługo
uruchomić pre-ordery trzeciego wieśka? :D

Na rok przed premierą? Wątpię.

Pewnie nowe puzzle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2013 o 14:19, Kryha123 napisał:

Tez bym chciał Remake pierwszego Wieśka. :D


Wielu napaleńców już się odgrażało, że się za to zabiorą, ale chyba nie zdają sobie do końca sprawy, że jest to wyzwanie, które wymaga tytanicznej pracy. Przy takim remake''u Black Mesa mogłaby być uważana za wprawkę. ;) Z W1 można bezpośrednio wyrżnąć i przenieść właściwie tylko muzykę, dialogi i efekty dźwiękowe. Całą resztę trza zrobić od podstaw, mimo że fabuła, struktura questów i niektóre mechanizmy są już znane. No weźmy same tylko modele znaczących postaci np. Magistra, Azara Javeda, Jakuba De Aldersberga, Yaevina itd. Do tego trzeba stałego, doświadczonego i utalentowanego zespołu oraz mnóstwo samozaparcia. Tak czy siak myślę, że najpierw trzeba się nauczyć chodzić, dopiero później biegać w maratonie. Dobra mapa i kilka ciekawych questów powiązanych spójną historią z dowcipnymi dialogami i tak będą ponad siły większości bawiących się REDkitem. Na pewno warto spróbować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z serii tych naiwnych nieco:
czy jest szansa (oczywiście w przyszłości) na wydanie fanowskich modów na xboxie? Zakładam, że raczej nie (w związku z dziwną polityką MS), ale może jest jakieś info w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować