Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

REDKit - prezentujemy możliwości edytora (wideo)

35 postów w tym temacie

> Taki mały OT - coś się dzieje w CDP, zobaczcie strone cdp.pl na FB. Czyżby mieli niedługo
> uruchomić pre-ordery trzeciego wieśka? :D

Chodzi o coś związane z REDkit. Miecz widoczny na obrazku zostanie przekazany twórcy "Moda miesiąca" w ramach nagrody :)
Ma to związek z ich najnowszym "osiągnięciem" (tak napisało CDP.PL na ''fejsbukowym'' profilu) czyli z udostępnieniem REDkit - tak przypuszczam. Myślę, że czeka nas jakiś spory dodatek do W2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2013 o 16:14, Daelor napisał:

Pytanie z serii tych naiwnych nieco: czy jest szansa (oczywiście w przyszłości) na wydanie fanowskich modów na xboxie?


Nie, nie ma na to żadnych szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2013 o 16:53, Koski napisał:

Tak namyślając się... remake Gothic na RedEngine to byłaby totalna petarda xD


O matko, zgadzam się. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2013 o 16:53, Koski napisał:

Tak namyślając się... remake Gothic na RedEngine to byłaby totalna petarda xD


O! To, to, to! Dżizas! Zagrać w najlepsze gry w tej technologii.... ech, posikałbym się ze szczęścia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tak namyślając się... remake Gothic na RedEngine to byłaby totalna petarda xD
Aktualnie gram w Gothica II ( chyba setny raz ) i pomyślałem o tym samym :)
Już widzę Khorinis na RedEngin :) To by było COŚ :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2013 o 16:53, Koski napisał:

Tak namyślając się... remake Gothic na RedEngine to byłaby totalna petarda xD


Powiedz mi tylko, w kogo mam rzucić swoimi pieniędzmi w dużej ilości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Remake pierwszego Wieśka? ;D

^^ Tak jak około 98% modów to dla mnie śmieci nie warte marnowania transferu i czasu, tak remake pierwszej części na tym engine znalazłby się w zaszczytnych 2% lordpilota ;-)

W tym momencie przestaje marzyć - to jest absolutnie nierealne :/ Nad czymś takim musiałby przysiąść mały team deweloperski, najlepiej ze sporym doświadczeniem... Ok, koniec gdybania - nie ma na to szans :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aby zrobić jakiś dobry mod potrzeba sporo czasu, jakbym miał więcej czasu to bym z tym usiadł, znam się na tych programach i czytałem książki, tylko kurde czas, jedna misyjka zajęłaby mi miesiąc od podstaw z mapka. Do tego naprawdę potrzeba przynajmniej 3 osób dobrze zgranych, mowie tu o remake W1 lub jakiś storyline-ów z książek i sporo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pytanie z serii tych naiwnych nieco:
> czy jest szansa (oczywiście w przyszłości) na wydanie fanowskich modów na xboxie? Zakładam,
> że raczej nie (w związku z dziwną polityką MS), ale może jest jakieś info w tej sprawie.
>

Nie przez politykę, ale cięzko by to było wrzucic w struktury konsolowej wersji, żeby te mody hulały, ja tak przynajmniej myślę. CDPR musiałoby nam stworzyc patcha i portowac te wszystkie mody czy coś ;p Chyba nie mają na to czasu. Właśnie tego edytora zazdroszczę pecetowcom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować