Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tak działa Aiden Pearce - nowy gameplay z Watch Dogs

30 postów w tym temacie

Ciekawi mnie tylko jedna sprawa, skoro to jest wersja z PS4 to czemu w grze widać przyciski A oraz B które są na padzie z Xboxa a nie z PS4... Pada nie podłączyli z Xklocka bo ostatnio pisali, że ani z PS3 ani żaden inny pad nie będzie działał na PS4.
Czyli albo pokazali wersję z PC z padem z Xboxa albo to wersja z nowego Xboxa. Na wersję z PS4 to mi nie wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto powiedział, że to wersja na PS4? W wywiadach można usłyszeć, że gra była odpalana na PC z padem od Xboxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gameplay pochodzi z wersji na konsolę PlayStation 4 i został nagrany w Paryżu, gdzie odbyła się prezentacja gry. Potwierdzenie tego znajdziecie na stronach gameinformer, eurogamer oraz ign. Sam Ubisoft to ogłosił. Nagranie w sieci już jest od piatku wieczór a w wiekszości portali od soboty rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obym się mylił, ale coraz bardziej obawiam się, że gra skończy niczym Assassin''s Creed - tzn. jako produkcja do bólu powtarzalna i schematyczna, oferująca nikłą swobodę w przypadku głównych zadań i w całości opierająca się zaledwie na kilku pomysłach, które przestają bawić już po dwóch godzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo jestem ciekawy jak wypadnie całość. Te gameplaye są bardzo fajne, ale nie patrzę na nie już z takim zachwytem jak kiedy wyszedł pierwszy trailer tej gry. Czuję, że ten tytuł to gra nastawiona na scenariusz z dozą swobody działań, a nie piaskownica. Model jazdy podobny do tego z Sleeping Dogs :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hackowanie kamer i wysuwanie ramp w ktore wjezdza policja sie znudzi zapewne po kilku razach- i co pozostanie? Zapewne sredni klon Gta. Jestem mocno sceptyczny i juz oczami wyobrazni widze kolejne czesci co roku (niczym AC), w ktorych rozgrywka nie zmienia sie ani na jote i jedzie na dwoch pomyslach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się jedynie o samochody, wyglądają jak z Saints Row 3 i model jazdy wydaje się podobny, ale i tak gra jest świetna.
P.S. Zauważył ktoś pod koniec na radarze ikonkę podobną do loga R* :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Zapewne sredni klon Gta"
Ja bym nie porównywał tych dwóch gier,bo poza otwartością świata różnią się od siebie.Ale obawiam się,że poza tym całym hakowaniem gra nie będzie miała nic więcej do zaoferowania.Jest niby używanie broni,jakaś pałka,ale to wygląda jak zwykły dodatek dla bohatera.I po jaką cholerę on używa w 1:53 swojego gadżetu do uruchomienia windy?Ciężko pociągnąć za dźwignie?No błagam.Jedyne czym się chwalą w tej grze to używanie tego gadżetu non stop.Sam nie wiem co wyjdzie z tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2013 o 15:22, diabolo20 napisał:

Gratuluje rozsądku. Grać z padek na PC przecież nie da się tak grać np strzelając:P


Powiedz to konsolowcom grającym w CoD albo BF....

Ta gra to taki mix NFS i GTA. Nawet zwykłe rusztowanie da się zhakować telefonem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2013 o 15:22, diabolo20 napisał:

Gratuluje rozsądku. Grać z padek na PC przecież nie da się tak grać np strzelając:P

Wielce oświecony przedstawiciel Glorious PC Gaming Master Race a nie potrafi ogarnąć nastu przycisków i dwóch analogów na krzyż.

A mówią, że PCtowcy są tacy ogarnięci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam gram na zestawie PC+Telewizor+Pad i jest ok, więc problemu nie widzę... jedyny problem to multi którego nie da rady padem na PC ogarnąć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie ogarniam jak bezprzewodowo, telefonem można hackować windę... Wiem czepiam się, ale staromodne, "guzikowe" włączniki z interfejsami bezprzewodowymi...? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2013 o 13:42, TuRaSs napisał:

Gameplay pochodzi z wersji na konsolę PlayStation 4 i został nagrany w Paryżu, gdzie
odbyła się prezentacja gry. Potwierdzenie tego znajdziecie na stronach gameinformer,
eurogamer oraz ign. Sam Ubisoft to ogłosił. Nagranie w sieci już jest od piatku wieczór
a w wiekszości portali od soboty rano.


To była wersja na PS4, odpalona na PC o podobnej mocy, a grana na padzie od Xboxa.

Czyli to była gra na PC, który wg. twórców będzie odpowiadał mocy konsoli, a grali na padzie od Xa, bo im pewnie wygodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować