Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tak działa Aiden Pearce - nowy gameplay z Watch Dogs

30 postów w tym temacie

Dnia 13.05.2013 o 17:42, Fisher7 napisał:

Trochę nie ogarniam jak bezprzewodowo, telefonem można hackować windę... Wiem czepiam
się, ale staromodne, "guzikowe" włączniki z interfejsami bezprzewodowymi...? :P


ale ruch uliczny ktory slyszy policyjne syreny, dalej jedzie wg sygnalizacji...

jedyne co mnie zainteresowalo na tym traierze to garaz z koncowki. wielkie wnetrze. ciekawe czy takich bedzie wiecej ? bo sklepik z wczesniejszych minut to malutka klatka jak w wiekszosci "sandboxow"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2013 o 16:35, Henrar napisał:

> Gratuluje rozsądku. Grać z padek na PC przecież nie da się tak grać np strzelając:P

Wielce oświecony przedstawiciel Glorious PC Gaming Master Race a nie potrafi ogarnąć
nastu przycisków i dwóch analogów na krzyż.

A mówią, że PCtowcy są tacy ogarnięci...

No to zróbmy turniej PC vs konsolowcy i zobaczymy kto wygra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "Zapewne sredni klon Gta"
> Ja bym nie porównywał tych dwóch gier,bo poza otwartością świata różnią się od siebie.Ale
> obawiam się,że poza tym całym hakowaniem gra nie będzie miała nic więcej do zaoferowania.Jest
> niby używanie broni,jakaś pałka,ale to wygląda jak zwykły dodatek dla bohatera.I po jaką
> cholerę on używa w 1:53 swojego gadżetu do uruchomienia windy?Ciężko pociągnąć za dźwignie?No
> błagam.Jedyne czym się chwalą w tej grze to używanie tego gadżetu non stop.Sam nie wiem
> co wyjdzie z tej gry.

Jak to co wyjdzie?
Wyjdzie Watch Dogs 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> No to zróbmy turniej PC vs konsolowcy i zobaczymy kto wygra

Ty kartoflu... Tutaj chodzi o wygodę grania. Na konsolach każdy gra na padzie i są równe szanse, na PC można i na padzie i na myszu z klawiaturą. A Ty pierdzielisz, jakby pad vs. klawa+mysz to była rzecz powszechna w graniu multiplayer. Zastanów się najpierw co byś chciał napisac, a potem gdy już to napiszesz to przed publikacją posta przeczytaj to jeszcze raz, powolutku aż do skutku, żeby to coś wniosło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2013 o 19:23, oxygar napisał:


> No to zróbmy turniej PC vs konsolowcy i zobaczymy kto wygra

Ty kartoflu... Tutaj chodzi o wygodę grania. Na konsolach każdy gra na padzie i są równe
szanse, na PC można i na padzie i na myszu z klawiaturą. A Ty pierdzielisz, jakby pad
vs. klawa+mysz to była rzecz powszechna w graniu multiplayer. Zastanów się najpierw co
byś chciał napisac, a potem gdy już to napiszesz to przed publikacją posta przeczytaj
to jeszcze raz, powolutku aż do skutku, żeby to coś wniosło.

zaraz bedziesz miał degradacje konsolowcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmiać mi się chce gdy widzę jak wielu ludzi porównuje Watch Dogs do GTA V i uważa że gry będą ze sobą konkurować. Przecież poza otwartym światem i możliwością kierowania samochodem to dwie bardzo odmienne tematycznie i klimatycznie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otwarte miasto - GTA
Skradanie się - Thief
Planowanie morderstwa - jak Hitman
pierwszy mmo - wow
Teraźniejszość + wspinanie się + Ubisoft = Assassins Creed w terażniejszości etc

Gracze nigdy nie wyjdą z schematów a co gorsze, w schematy wpadli twórcy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.05.2013 o 19:23, oxygar napisał:

Ty kartoflu... /.../


Degrad -1 za obrażanie innej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować