Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Komunijny poradnik zakupowy - gry na PC

30 postów w tym temacie

Eeeee... słaby ten wybór. Nie ma może symulatora połykania hostii lub ewentualnie zlizywania śmietanki z owłosionej nogi przeora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2013 o 14:02, Ostrowiak napisał:

nie, ale symulator bycia ukamienowanym i spalonym jest w produkcji


Wolałbym symulator kamienowania i palenia na stosie. <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nie wezmę tego syfu nawet za darmo! Ale jak będzie wyprzedaż na Steamie, to kupię masę śmiecia i nawet w niego nie zagram".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na komunię dostałem Kronikę XX wieku, Kronikę Sportu jakiś atlas i 7200000zł, które byłem zmuszony wydać na nowy HDD bo stary wtedy mi padł. I tak musieli mi jeszcze dołożyć 800000zł bo mi zabrakło. No ale z 40MB przesiadłem się na 480MB i mogłem instalować setki gier :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "Nie wezmę tego syfu nawet za darmo! Ale jak będzie wyprzedaż na Steamie, to kupię masę
> śmiecia i nawet w niego nie zagram".

Ciiiiii. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2013 o 14:55, Moooras napisał:

Tych gier to bym i za darmo nie wziął. No może z wyjątkiem LEGO:WP, z ciekawości.

Grid 2 śmieciem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu artykułu uświadomiłem sobie, że zamiast przeżycia duchowego, cała ta pierwsza komunia jest traktowana jako dzień otrzymywania prezentów i mamony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2013 o 17:19, Cygi napisał:

Po przeczytaniu artykułu uświadomiłem sobie, że zamiast przeżycia duchowego, cała ta
pierwsza komunia jest traktowana jako dzień otrzymywania prezentów i mamony...

A kiedyś tak nie było? Było. Pamiętam, jak za moich czasów również były porównania kto ile dostał pieniędzy i jakie prezenty (nieco mniej zaawansowane od modnych dzisiaj tabletów i smartfonów, kiedy to popularne były zegarki z melodyjką, rowery górskie czy konsole, Pegasus lub PS1). Jeśli czemuś pierwsza komunia sprzyja, to przyspieszaniu procesu ateizacji (co dla mnie nie jest negatywnym zjawiskiem), aczkolwiek z drugiej strony przyzwyczaja do oceniania ludzi po tym, co posiadają. Bardziej duchowym przeżyciem byłoby już chyba pójście do pierwszej apostazji :P

Wracając do sedna newsa, to dobór gier jest co najmniej śmieszny. Raczej niewielu 9-latków będzie zachwyconych symulatorem farmy :P Zresztą, nie oszukujmy się, dużo dzieci i tak często gra w gry nieprzeznaczone dla nich. Równie dobrze można by wcale takiej listy nie robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że w dalszej części poradnika nie zapomnicie wspomnąć o Dead Island Riptide, FC3/Blood Dragon i itp. grach dla każdego... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować