Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rift stanie się grą typu free-to-play już za miesiąc

21 postów w tym temacie

Dnia 16.05.2013 o 08:36, KrisK91 napisał:

Mam pytanie związane z Riftem. Może któryś z graczy je zauważy i mi odpowie:
Nie chciałbym rozpoczynać gry w zły sposób by potem zrezygnować. Z tymi soulami jest
podobnie do skilli w Guild Wars gdzie za pieniądze można dowolnie modyfikować build?
Czy może są związane z tym jakieś ograniczenia np. w ilości souli z których mogę korzystać.
Zapewne przyjemnie by się grało jeżeli początkowo nie przejmował bym się buildami i pakował
punkty tam gdzie mi pasuje; a bardziej przemyślanym wykorzystaniem drzewek rozwoju zainteresował
bym się dopiero w endgamie.

Na chwile obecna masz do dyspozycji 6x role slot (po przejsciu na f2p bedzie ich 20..). Kazdy slot to oddzielny build skladajacy sie z 3 dusz (souls). Buildy mozesz zmieniac zawsze i wszedzie pod warunkiem, ze jestes out of combat. Do rozdania masz 76 punktow pomiedzy 3 drzewka, ktore wybierasz sposrod 9 souls danej klasy (warrior, rogue, mage, cleric). Niby wydaje sie, ze sa duze mozliwosci, ale tak naprawde ''cookie-cutter specs'', bez ktorych nie zawojujesz end-game''u w zdecydowanej wiekszosci wymagaja wpakowania 61 punktow w jedno konkretne drzewko. Hybrydy zostaly skutecznie ''zabite'' w updacie 1.11... Tak czy inaczej nie zmienia to faktu, ze RIFT ma najbardziej rozbudowany system klas ze wszystkich MMO.

http://www.riftscene.com/soul-builder/?build=462 - tak to wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować