Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zwiastun Assassin`s Creed IV: Black Flag - Pod Czarną Banderą

14 postów w tym temacie

On nie wyjaśnia dlaczego. Chyba, że p prostu postanowił zostać anarchistą. Ale spodziewałem sie, że ktoś go zdradził, zabił mu rodzinę, czy coś. A tu nic. Ot facet oświadczył, że będzie napadał na statki i je łupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2013 o 19:20, NemoTheEight napisał:

On nie wyjaśnia dlaczego. Chyba, że p prostu postanowił zostać anarchistą. Ale spodziewałem
sie, że ktoś go zdradził, zabił mu rodzinę, czy coś. A tu nic. Ot facet oświadczył, że
będzie napadał na statki i je łupił.


Zrobiłbym to samo, bo bycie piratem jest fajne. O ile oczywiście pominie się szkorbut i towarzystwo spoconych mężczyzn przez kilka miesięcy na morzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj tez mozna byc piratem, ale chodza sluchy ze za to są albo bany, albo mandaty. Wtedy byly wyroki smierci. Tym bardziej respekt dla Edwarda, ze tak trudnym fachem sie trudnil.

A na serio- wszystko fajnie sie zapowiada, oprocz samego rdzenia gry, czyli assassinowosci- znow to samo nudne bieganie kilometrow po miescie, znow zabijanie celow "po cichu" w bialy dzien na srodku rynku, znow walka Rambo 1 v 15 z wyszkolonymi zolnierzami ktorzy stoją jak kukly i wychodzenie z tego bez szwanku, znow te durne animusy.
Jakze bym chcial zeby byl to jakis rpg porzadny, albo choc skradanka. Ehhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak bardzo chciałbym w to zagrać, bo tematyka strasznie mnie zainteresowała, ale... coraz trudniej przychodzi mi powstrzymywać odruch wymiotny na widok asasyna biegającego po dachach. Ileż można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam osobiście wolę korzenie AC, jakoś nie pasuje mi idea broni palnej, najlepsze częśći jak dla mnie to 1 i 2 ale jedynka ma najlepszą fabułę (Prędzej kupie Watch dogs niż AC4)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tekście jest błąd "Premiera Assassin’s Creed IV: Black Flag planowana jest na 31 października 2012" powinno być 2013 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwiastun miał robić wrażenie i robi. Ale znudziło mi się bieganie po dachach, zabijanie wielu wrogów w kilka sekund. Kiedyś gdy Ezio został otoczony przez 5 strażników trzeba było uciekać, bo nie dało się walczyć z każdym, ale od wydania Brotherhood gra jest za prosta co mnie nie cieszy, bo lubię gdy trzeba się wysilić aby wygrać.


W trójce dodali bitwy morskie, teraz mają to ulepszyć, pojawi się też nurkowanie by zabijać rekiny itd.

Czy to na pewno asasyn? Kiedyś byliśmy zakapturzonym zabójcą i było dobrze. Teraz gramy człowiekiem, który zabija wiele grup wrogów na raz, walczy na morzu co odbiega od dawnego asasyna.

Chciałbym zobaczyć podobną grę do 1 i 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zwiastun miał robić wrażenie i robi. Ale znudziło mi się bieganie po dachach, zabijanie
> wielu wrogów w kilka sekund. Kiedyś gdy Ezio został otoczony przez 5 strażników trzeba
> było uciekać, bo nie dało się walczyć z każdym, ale od wydania Brotherhood gra jest za
> prosta co mnie nie cieszy, bo lubię gdy trzeba się wysilić aby wygrać.
Jak już raz pisałem Altair potrafił zabić 40 facetów naraz (ja tak niekiedy "oczyszczałem" miasta przed zabiciem głównego celu), a jakoś nikomu to nie przeszkadzało. Połowa znaffców pisze, że AC (I) to jedyna słuszna część. Zresztą wianie się zaczęło dopiero jak wprowadzili broń palną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować