Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa galeria z WH40K:DoW - Dark Crusade

36 postów w tym temacie

didzei- to nie powinieneś w ogóle grać w DoWa ;).

A co do dodatku to zastanawiam się jak zbalansują jednostki by nie okazało się, że Tau zmiata wszystko wokół (najsilniejsza armia pod względem walki na dystans, a do tego obecność Kroot silnych w zwarciu) i mam wrażenie, że Nekroni będą dosyć słabi biorąc pod uwagę ich szybkość, chociaż C''tan pokażą chyba swoją siłę ;). Ciekawe, czy pokuszą się o jeszcze jeden dodatek z Tyranidami, mogłoby to być bardzo ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Folaoke
Nie bedzie Tyranidow w DoW. Nigdy. Nie mowie oczywiscie o DoW 2 o ile taki wyjdzie ;). Ale na chwile obecna mozna zapomniec o nidach w DoW-ie. Chodzi o engine gry. Po prostu aby mozna bylo w pelni grac Tyranidami potrzeba dziesiatek, nawet setek jednostek (mowie oczywiscie o skali gry; ile nidow wchodzi w hive fleet znawoca nie musze mowic :D ) a tego engine nie odzwierciedli za dobrze. Tak samo jak nie odzwierciedlil bike squady dla SM. Pozostaje czekac na DoW 2, moze na enginie Esence ( tym ktorym napedza inne dzielo Relic - Company of Heroes).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najciekawiej by bylo gdyby zzrobili dodatek z tyranidami i deamon huntersami a takze z witch huntersami to sa male armie ale fajniejszy bylby wybor;p.urok Gry Polega takzze m.in. na szerokim wyborze:D.


Dryword:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm mnie teraz ciekawi bardziej poziom ceny tego dodatku. Wiemy już, że będzie wspaniały i urozmaici grę. Zaglądam codziennie na relic forum, i na gram.pl żądny newsa na temat ceny dark crusade :P. Nawet 100 zu mnie lezy i leży i czeka. Ciekawe na ile starczy mi cierpliwości bo San Andreas tez mnie kusi w sklepie:] szczególnie ze staniało sporo :]. Moze będę wspierał się czytaniem codexów z W40k ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2006 o 20:45, dryword napisał:

Najciekawiej by bylo gdyby zzrobili dodatek z tyranidami i deamon huntersami a takze z witch
huntersami to sa male armie ale fajniejszy bylby wybor;p.urok Gry Polega takzze m.in. na szerokim
wyborze:D.


Dryword:D


Bedziesz mial 7 ras do wyboru po dodatku.... malo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 15:38, marcinlaska napisał:

A ci co lubią dogrywać mody zapraszam na stronkę www.dowfiles.com znajdziecie tam różne smaczki
na temat Warhammera. Stronka również jest w wersji angielskiej!


a jest strona z polskimi modami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2006 o 23:04, daw-andre napisał:

> A ci co lubią dogrywać mody zapraszam na stronkę www.dowfiles.com znajdziecie tam różne
smaczki
> na temat Warhammera. Stronka również jest w wersji angielskiej!

a jest strona z polskimi modami???


Prawdopodobnie nie. Ale spokojnie mozesz instalowac mody do polskiej wersji. (o ile masz oryginalna) Tylko jest problem bo zamiast angielskich liter sa np. ?!@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niestety ale orginalna polska wersja nieumozliwia poprawnego korzystania z modow niestety (tak wynika z moich doswiadczen na tym polu) pojawiaja sie krzaczki zamiast literek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem, istnieje strona tyranids.dowfiles.com/ z której można sciągnąc mod z tyranidami tyle ze jet to jeszcze bardzo wczesna wersja, dostępne są bodajżę 3 typy jednostek i 1 budynek, ale autorzy moda radzą sobie dobrze i napewno niedlugo będzie coraz lepiej. UWAGA !!! Mod w wersij ANGIELSKJEJ !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować