Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Komunijny poradnik zakupowy - Xbox 360

6 postów w tym temacie

gram.pl

W ostatnim odcinku naszego komunijnego poradnika zakupowego proponujemy kilka wybranych gier na konsolę Xbox 360. Polecamy również zakup tego urządzenia w dwóch wariantach z sensorem Kinect i grą Kinect Adventures, jak również kody on-line na Microsoft Points oraz abonament Xbox Live Gold.

Przeczytaj cały tekst "Komunijny poradnik zakupowy - Xbox 360" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, ale co za tłumok pisał ten artykuł? Z ciekawości przeczytałem wzmiankę o FM4 i chciałbym, by autor tego artykułu mi powiedział jak odpalić wyścigi w nocy? Gra jest półtora roku na rynku, a Wy piszecie takie bzdury? Gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Za tłumoka nie podziękuję, za krytykę - owszem. Pomyliło mi się z Horizonem, poprawione.
>
Mnie też trochę poniosło, więc przepraszam za tego tłumoka. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Za tłumoka nie podziękuję, za krytykę - owszem. Pomyliło mi się z Horizonem, poprawione.
>
A mnie trochę poniosło z tym tłumokiem, więc przepraszam. :) Swoją drogą to może zamiast FM4 lepiej polecić Horizona? Piękna grafika, dzień i noc, bardziej arcade''owy model jazdy niż w FM4, wystarczająca liczba fur jak dla dzieciaka, do tego jeszcze dodatek z rajdami i gra będzie na pewno atrakcyjniejsza i bardziej efekciarska niż FM4, w której dzieciak objedzie te kilkanaście tras i już w sumie nic nowego nie zobaczy prócz innych aut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Za tłumoka nie podziękuję, za krytykę - owszem. Pomyliło mi się z Horizonem, poprawione.
>
> >
> A mnie trochę poniosło z tym tłumokiem, więc przepraszam. :) Swoją drogą to może zamiast
> FM4 lepiej polecić Horizona? Piękna grafika, dzień i noc, bardziej arcade''owy model
> jazdy niż w FM4, wystarczająca liczba fur jak dla dzieciaka, do tego jeszcze dodatek
> z rajdami i gra będzie na pewno atrakcyjniejsza i bardziej efekciarska niż FM4, w której
> dzieciak objedzie te kilkanaście tras i już w sumie nic nowego nie zobaczy prócz innych
> aut.

Bardziej odpowiednie by było słowo " również " zamiast " lepiej " . Forza Horizon jest droższa ( jeśli chodzi o sklep gram ) , więc lepiej mieć wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować