Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rocznica premiery Diablo III uczczona premiami do zdobywanego doświadczenia i znajdywania magicznych przedmiotów

35 postów w tym temacie

Dnia 16.05.2013 o 21:28, Harunia napisał:

Jak juz przestaniesz plakac ze nie mozesz zassac pirata, dorosniesz i cie bedzie stac
na te 130 zl za gre, to ją najpierw zakup, zagraj, a potem sie wypowiadaj.

Co jeszcze ciekawego powiesz? Czy też może jeszcze potrzebujesz dowód od sklepu gram, że kupiłem tę grę? W końcu niemożliwe- "ktoś uważa Diablo III za szmelc, a to hejter jeden, na pewno nawet nie kupił! Jakby kupił to by przynajmniej udawał że mu się podoba, bo kasy żal potem!"

Tak, wiem, napis na kartce nieczytelny, zawrotny aparat w telefonie.

20130516222644

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Co jeszcze ciekawego powiesz? Czy też może jeszcze potrzebujesz dowód od sklepu gram,
> że kupiłem tę grę? W końcu niemożliwe- "ktoś uważa Diablo III za szmelc, a to hejter
> jeden, na pewno nawet nie kupił! Jakby kupił to by przynajmniej udawał że mu się podoba,
> bo kasy żal potem!"
>
> Tak, wiem, napis na kartce nieczytelny, zawrotny aparat w telefonie.

No juz, ci ci, masz tu chusteczke, otrzyj lzy.
Czekam na dowod, moze byc skan albo zdjecie paragonu/pudelka hue hue.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ekhm, a więc tak:
> PoE kopie zad DIII(nie tylko gamplay''em ale i większymi lagami;) a T2 jest tańsze niż
> te skandaliczne140 (za to coś to i 99 za dużo). A w ogóle to drop jest lepszy w Borderlands
> 2 - ale to już tak na marginesie.
> Mission accomplished: to teraz, możesz spać spokojnie wiedząc, że grawitacja nadal działa;)
Poe to jest podrobione DII bo praktycznie wszystko to samo i jeszcze grafika gorsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie:
Rizzan
Kopiec
EmperorKaligula
i w mniejszym stopniu
gorzalka
zadymek
proszę o nie prowadzenie tu wojenek o to która gra jest lepsza a która gorsza, uszanujcie swoje odmienne opinie i gusta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2013 o 23:44, Harunia napisał:

Jak juz przestaniesz plakac ze nie mozesz zassac pirata, dorosniesz i cie bedzie stac na te 130 zl za gre, to ją najpierw zakup, zagraj, a potem sie wypowiadaj.
No juz, ci ci, masz tu chusteczke, otrzyj lzy.
Czekam na dowod, moze byc skan albo zdjecie paragonu/pudelka hue hue.

Ostrzeżenie za obrażanie rozmówcy i bezpodstawne oskarżanie go o łamanie prawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2013 o 18:29, nVid napisał:

Grosze? Naucz mnie :)

do mp 4-5 idzie grać postacią która kosztowała 1-2kk więc to nie jest jakaś mega kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Jak juz przestaniesz plakac ze nie mozesz zassac pirata, dorosniesz i cie bedzie
> stac na te 130 zl za gre, to ją najpierw zakup, zagraj, a potem sie wypowiadaj.
> > No juz, ci ci, masz tu chusteczke, otrzyj lzy.
> > Czekam na dowod, moze byc skan albo zdjecie paragonu/pudelka hue hue.
> Ostrzeżenie za obrażanie rozmówcy i bezpodstawne oskarżanie go o łamanie prawa.

No bez przesady, nikogo o piractwo nie oskarzam, ale faktem jest ze najbardziej na drmy i zabezpieczenia sieciowe gier płaczą ci, co chieliby sobie zwyczajnie zassac z torrentow, albo ci ktorych nie stac (a ile jest hejtu na forach ze gry Blizza kosztuja po 150zl i wiecej). A tu sie nie da, wiec atak na gre jest reakcja obronna przeciw "zlemu" wydawcy.
A co do obrazania to moze on powinien tez dostac ostrzezenie, napisal o blizzdronach (na co moj post byl zreszta odpowiedzią)- mnie to obraza ;)
Co wy losowo wlepiacie te ostrzezenia czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2013 o 11:48, Harunia napisał:

No bez przesady, nikogo o piractwo nie oskarzam, ale faktem jest ze najbardziej na drmy i zabezpieczenia sieciowe gier płaczą ci, co chieliby sobie zwyczajnie zassac z torrentow, albo ci ktorych nie stac (a ile jest hejtu na forach ze gry Blizza kosztuja po 150zl i wiecej).

Ja mam oryginał zakupiony w dniu premiery i o ile do ceny nie miałem i nie mam zastrzeżeń o tyle to że chwilowa utrata połączenia z netem (przy neostradzie raz dziennie) powoduje wykopanie mnie do menu głównego (i utratę nabitego Nephalem Valor) trochę działa mi na nerwy, podobnie zresztą jak fakt że co jakiś czas pojawia się obwieszczenie że w godzinach takich a takich będą prowadzone prace na serwerach więc gra będzie niedostępna. O ile przy WoW''ie coś takiego jest zrozumiałe o tyle w grze w którą gram niemal wyłącznie dla trybu single player tego nie akceptuję.

Dnia 17.05.2013 o 11:48, Harunia napisał:

A co do obrazania to moze on powinien tez dostac ostrzezenie, napisal o blizzdronach (na co moj post byl zreszta odpowiedzią)- mnie to obraza ;)
Co wy losowo wlepiacie te ostrzezenia czy jak?

Nie, to forum nie ma funkcji random dropu XD
Na poważne to przeczytałem wszystkie posty w tym temacie i uznałem że o ile pozostałych wystarczy poprosić o zakończenie tej kłótni o tyle Ty posunąłeś się w swoich wypowiedziach za daleko.
Jeśli masz co do mojej decyzji jakieś dalsze zastrzeżenia proszę je wysłać za pośrednictwem formularza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze dropy raczej powoduja odruchy wymiotne zamiast zmusic gracza do jakichs trudniejszych wyborow i ''kastomizacji'' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajdowanie magicznych przedmiotów co ?

:D Cóż ano mój pokój to nic innego jak jaskinia skarbów, gdzie nie spojrzeć tam walające się cenne papierki od cukierków, a na podłodze puszki po misturach ozyskujących zdrowie zwane Piwem, do tego cała klawiatura w okruchach czekolady.

Ech Gdyby łaskawie pan strażnik zwany Starszym Bratem tych błyskotek mógł się wyzbyć to mógłbym wydropić moje szczęsliwe gacie, pośród niezbyt wartościowych brudnych łachmanów zalegające się od 2tygodni 3godz i 5 sekund.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2013 o 07:11, L33T napisał:

> Grosze? Naucz mnie :)
do mp 4-5 idzie grać postacią która kosztowała 1-2kk więc to nie jest jakaś mega kasa.

Chyba barbem. Dam Ci 2kk to kupisz mi sprzęt dla Wiza, dzięki któremu będę mógł farmić 3-4mp. Bo moim zdaniem to jest nie możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2013 o 19:01, nVid napisał:

> > Grosze? Naucz mnie :)
> do mp 4-5 idzie grać postacią która kosztowała 1-2kk więc to nie jest jakaś mega
kasa.
Chyba barbem. Dam Ci 2kk to kupisz mi sprzęt dla Wiza, dzięki któremu będę mógł farmić
3-4mp. Bo moim zdaniem to jest nie możliwe.

To twoje zdanie lecz on ma racje. Za 2-3 miliony idzie ubrać wiza i nie wmówisz mi, że się nie da. Zaraz tu wroce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować