Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Trwa darmowy weekend z Counter-Strike: Global Offensive

8 postów w tym temacie

Pobrane pogranę i stwierdzam jedno CS nadal sprawia ogrom radoch z gry :D Ostatni raz w CS''a grałem w gimnazjum będzie jakieś 5-6 lat. GO sprawia nie mniej radości niż 1.6. Mam nadzieje, że uda mi się go kupić w końcu 25zł to nie dużo, a to lepsze niż pięć dych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna wiadomość, zawsze chciałem spróbować CSa ale nie było okazji. Ciekawe jak będzie się grało bez mikrofonu na randomowych serwerach :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moj brat to sobie kupil (za dawnych czasow obaj bylismy maniakami CSa), ale potem wyjechal i konto przejalem ja i o ile na poczatku gra dawala frajde (t ostary dobry CS z nowymi calkiem fajnymi trybami), tak przestalem grac gdy po wyjsciu jednego gracza zaczynalo sie glosowanie co do kontynuowania mapy (ktore praktycznie nigdy nie przechodzilo). Biorac pod uwage ze w kazdej grze ktos z przegrywajacych wychodzil- nie dawalo rady ukonczyc calej mapy! Jakas porazka. Dlatego przestalem grac, a na forach widzialem w zwiazku z tym sporo jadu. Nie wiem moze to juz poprawili, ale niesmak pozostal.

Druga rzecza ktora mnie mocno draznila to limit graczy 5v5. Ja rozumiem ze tak sie gra klanowki, sam je kiedys gralem, ale teraz wchodze zwyczajnie sobie postrzelac. Co komu przeszkadzalo zrobic na serwerze publicznym np. 8 v 8 czy 10 v 10 i dac mozliwosc filtracji po ilosci graczy, jakby komus mocno przeszkadzalo to by sobie odfiltrowal i mial tylko 5 na 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2013 o 23:40, Harunia napisał:

/.../ Nie wiem moze to juz poprawili, ale niesmak pozostal.


Pewnie, na początku system rankingowy był niegrywalny... Właśnie dlatego nikt go palcem nie tykał. Teraz wszystko jest rozwiązane tak, że w przypadku opuszczenia gry delikwent dostaje 30 min / 24 h / 7 dni bana na grę tego typu. Więc kara jest - w dodatku często kończy się to spadkiem o poziom niżej.

Dnia 16.05.2013 o 23:40, Harunia napisał:

Druga rzecza ktora mnie mocno draznila to limit graczy 5v5.


Od pewnego poziomu gry przy wyszukiwaniu gier ranked i tak trafiasz w większości na same klany, lub znajomych grających razem. Zdecydowanie nie jest to tryb dla wszystkich. Poziom nie ten co początkowo w PUGu.
Oczywiście serwerów dedykowanych jest od groma, ze znacznie większą ilością graczy, innymi - niedostępnymi w grach rankingowych mapami etc. Więc grać możesz gdzie chcesz, nie podoba się 5v5 matchmaking - nie ma sprawy wbijasz gdzieś indziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować