Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ghost Recon: Future Soldier nareszcie ze wsparciem dla Windowsa XP

19 postów w tym temacie

Czyli to oznacza, że praktycznie po roku po premierze gry, na którą naprawdę czekałem i nawet u siebie od znajomego zainstalowałem (co się nawet uruchomić nie chciała)... będę mógł w nią zagrać na DX9 i starszej karcie graficznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież tylko firmy używają jeszcze XP, to pewnie jedna z ostatnich takich łatek w ogóle, 7 jest o wiele przyjaźniejsza dla użytkownika (ale znowu 8 badziew), polecam tym co się nie przesiedli żeby się zainteresować, albo poczekać na 9, bo MS wydaje dobre windowsy co 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Techniczny gniot ,dziecko ubiszajsu ;)
A czego można się spodziewać po ubi ostatnio boję się o watch dogs co to będzie od strony technicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2013 o 23:28, Revan91 napisał:

Przecież tylko firmy używają jeszcze XP, to pewnie jedna z ostatnich takich łatek w ogóle,
7 jest o wiele przyjaźniejsza dla użytkownika (ale znowu 8 badziew), polecam tym co się
nie przesiedli żeby się zainteresować, albo poczekać na 9, bo MS wydaje dobre windowsy
co 2.

Vista zła nie jest jak się ma dobry sprzęt. Lepsza jest od XP, trochę gorsza od siódemki. Ósemkę za to mam w drugim kompie i jest ok, barzdo dobra. Nie rozumiem negatywnych opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten patch w końcu naprawia problem z dostosowywaniem broni w singlu, kiedy w grze zawsze resetowało własne ustawienia na domyślne, że nie można było nawet dołączyć tłumika jeśli domyślnie broń jej nie miała (jak w pierwszej misji) kiedy w nazwie użytkownika Windowsa miało się polskie znaki. Jakby nie mogli tego naprawić wcześniej, jak ostatnio sprawdzałem na 1.06 lub 1.07 to błąd wciąż był obecny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Właśnie przed chwilą odinstalowałem.
> Najlepsze stracone 80 godzin w moim życiu :)
> Szkoda tylko że mało kto gra w multi ;/
Wiesz czemu mało kto gra w multi bo ciągle ludzi z hostem rozłącza to jest loteria na 15 meczy może z 2 cię połaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie gra się bardzo podobała- ma dobrą fabułę która mnie wciągła, dobrą grafikę w wersji na PC no i ten nietypowy klimat. Kupiłem i chciałbym żeby wyszła 2 która była by jeszcze lepsza i poprawiała błędy 1. To panowie od Ubisoftu robimy Far Cry 4 i oczywiście Ghost Recon Future Soldier 2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować