Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Last of Us - betatest

13 postów w tym temacie

Hm... "cywilizacja przekręcona przez grzyba". Czy nie było tego w super mario bros.? ;P

A tak serio, wygląda to naprawdę dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ziew. TPSy zaczynają być bardziej "takie same" niż kolejne części Call of Duty. Nadmuchane i z oczywistych względów jeszcze bardziej odrealnione Uncharted, gdzie jedyna różnica tkwi w ilości dostępnego ammo. Przerost formy nad treścią się zapowiada i to srogi. Ale że ładne detale, animacje i cutscenki w tym korytarzu będą, to wszędzie będzie słychać "ooooaAAAuuoneone jaka grafa 10/10 gra rokó!"
Pszełom jak nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupię na pewno, jak wiele gier wydanych tylko na ps3, ale tym razem sobie poczekam do pierwszej przeceny mając doświadczenie z nowym god of war.

Siriondel, a ty jaką chcesz grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siriondel podaj mi gre jakiegos "wielkiego" studia ktore zrobi lepiej gre niz Naughty Dog? Bo ja nie znam takiego.... Bardziej dopracowanych i ciekawych gier nie robi zadne studio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Siriondel podaj mi gre jakiegos "wielkiego" studia ktore zrobi lepiej gre niz Naughty
> Dog? Bo ja nie znam takiego.... Bardziej dopracowanych i ciekawych gier nie robi zadne
> studio.

Ale zadne na swiecie, czy zadne we wszechswiecie?
Z tym ciekawym to bym nie szarzowal, Uncharted to zwykle klony Tomb raidera z cwaniakowatym bohaterem glownym i strzelaniem zza oslon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skradanie widzę z włączonym WH (screen) bo casuale by narzekali
więc może lepiej pozbyć się skradankowych etapów niż krzywdzić ten model rozgrywki
bo to co robią ostatnio z tym twórcy to masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2013 o 14:12, bangbangbang21 napisał:

Skradanie widzę z włączonym WH (screen) /.../


Co jak co ale oczekiwanie trudnego gameplay-u po konsolowej produkcji jest lekko nie na miejscu. Zresztą wystarczy posłuchać. Gra będzie dobra, ale zachwytu autora z EG zupełnie nie rozumiem. Momentami jest wręcz śmiesznie.

http://www.eurogamer.net/articles/2013-05-17-catch-some-all-new-the-last-of-us-gameplay-in-our-video-preview

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować