Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W Watch Dogs nie rozpoznamy na pierwszy rzut oka innych graczy

36 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Jeden z twórców Watch Dogs, Jonathan Morin, wyjaśnił, że w multiplayerze każdy będzie bawił się w swojej włanej sesji, ale w świecie gry spotka od czasu do czasu innych graczy. Co ciekawe, nie zawsze będzie nawet o tym wiedział.

Przeczytaj cały tekst "W Watch Dogs nie rozpoznamy na pierwszy rzut oka innych graczy" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem o co chodzi... Ktoś jeden gra w singla i ktoś inny też i ich sesje tak jakby się przenikają, no ok... ale wszyscy będą grać jako Aiden Pearce więc co będzie atak klonów? I tego gracz ma niby nie zauważyć? Czy osiągnę to samo jak podejdę w grze do lustra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko brzmi jak tradycyjny ostatnimi czasy marketingowy bełkot, w końcu jakoś trzeba będzie usprawiedliwić always online - bez którego prawdopodobnie nie zagramy. Wszystkie wątpliwości powinni rozwiać na E3 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie rozumiem o co chodzi... Ktoś jeden gra w singla i ktoś inny też i ich sesje tak jakby
> się przenikają, no ok... ale wszyscy będą grać jako Aiden Pearce więc co będzie atak
> klonów? I tego gracz ma niby nie zauważyć? Czy osiągnę to samo jak podejdę w grze do
> lustra?

W twojej sesji, inni gracze pewnie będą inaczej wyglądac. Tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie rozumiem o co chodzi... Ktoś jeden gra w singla i ktoś inny też i ich sesje tak jakby
> się przenikają, no ok... ale wszyscy będą grać jako Aiden Pearce więc co będzie atak
> klonów? I tego gracz ma niby nie zauważyć? Czy osiągnę to samo jak podejdę w grze do
> lustra?

Podejrzewam, że dla ciebie inny gracz będzie widoczny jako inna postać, a Aidena gracze zobaczą tylko na własnym monitorze

up. Oxygar mnie uprzedził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Urwę kabel od Internetu i skończy się rumakowanie! :D Podejrzewam, że będzie wymagane ciągłe połączenie z netem, a z tym może być krucho :( .

Trochę kwaszą grę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mr_Spike:
> Ja chciałbym grać jako hydrant w grze jakiegoś hardkorowego koreańczyka ;P

Aż mi się przypomniała misja z Saints Row The Third kiedy zamieniamy się w sracza :D - to był mindfuck!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli te metne tlumaczenia to proba usprawiedliwienia wymagania ciaglego podpiecia do sieci, to zegnaj WD, nie zamierzam tego kupowac i myslalem ze Ubi juz sie na tym pomysle raz przejechalo przy okazji AC2, ktory i tak dosc szybko zostal zlamany.
Jesli natomiast bedzie to cos w stylu multi do Dark souls to jestem za, zawsze przeciez mozna odlaczyc kabel i zagrac offline.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Urwę kabel od Internetu i skończy się rumakowanie! :D Podejrzewam, że będzie wymagane
> ciągłe połączenie z netem, a z tym może być krucho :( .
>
> Trochę kwaszą grę...
Myślę, że to będzie opcja typu "pozwól innym graczom na interakcję", jak ktoś nie chce to wyłącza i może nawet kabel od neta urwać i grać solo. To myślę byłoby najrozsądniejsze rozwiązanie, jak tylko padnie zdanie "always online" będzie histeria, petycje i bojkoty w internecie. Twórcy musieliby być bardzo głupi jeżeli nie są tego świadomi.

Poza tym to gra od Ubi, więc upierdliwe uPlay i tak swoje szkody wyrządzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2013 o 15:50, czopor napisał:

Nauczcie się czytać głąby, gość mówi o multi a wy o always online >.>


Sprawdz sobie w slowniku znaczenie slowa dedukcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nauczcie się czytać głąby, gość mówi o multi a wy o always online >.>

Głąby?? chyba Ty! To ze gadasz z dziewczyną o modzie nie znaczy ze nie chcesz jej puknąć, Głąbie nie widzisz tego tutaj???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle czarnowidztwo , jakie to normalne w tym kraju :) Jeśli będzie always online to może wtedy sobie posty narzekające popiszecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak zwykle czarnowidztwo , jakie to normalne w tym kraju :) Jeśli będzie always online
> to może wtedy sobie posty narzekające popiszecie.

i tu jesteś w dużym błędzie, bo przez takich właśnie ludzi którzy bojkotują coś po fakcie mamy jak mamy, lepiej dać już teraz twórcom do zrozumienia, że jeśli wprowadzą always online to spotka się to z falą krytyki jak i spadkiem w sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować