Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W Watch Dogs nie rozpoznamy na pierwszy rzut oka innych graczy

36 postów w tym temacie

Brzmi całkiem sensownie, nie tłumacz sobie braku wyobraźni i zrozumienia brakiem sensu w zamyśle twórców ;)
Jednakże jestem pewien, że i tak znajdą się "parapety" tudzież dzieciaki, które będą próbowały jeno uprzykrzyć grę innym graczom. Myślę, że granie ze znajomymi - jeśli będzie możliwe, a pewnie będzie - będzie najlepszym wyjściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Nauczcie się czytać głąby, gość mówi o multi a wy o always online >.>
>
> Głąby?? chyba Ty! To ze gadasz z dziewczyną o modzie nie znaczy ze nie chcesz jej puknąć,
> Głąbie nie widzisz tego tutaj???
Hahahah mistrzowska odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2013 o 18:02, player2 napisał:

> > Nauczcie się czytać głąby, gość mówi o multi a wy o always online >.>

>
> Głąby?? chyba Ty! To ze gadasz z dziewczyną o modzie nie znaczy ze nie chcesz jej
puknąć,
> Głąbie nie widzisz tego tutaj???
Hahahah mistrzowska odpowiedź.

Raczej kretyńska, w stylu typowego gimbusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2013 o 14:43, Shinigami napisał:

always online - bez którego prawdopodobnie nie zagramy


Przecież Ubi już dawno zapowiedziało że gra będzie działała bez przeszkód w offline mode ;] Najpierw czytajcie a potem narzekajcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2013 o 21:06, Koski napisał:

;] Najpierw czytajcie a potem narzekajcie...


Dawaj źródło, bo z tego co wyczytałem wszystko potwierdzą / zdementują przy okazji E3 - zresztą analogiczne sytuacja ma się z AC IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>
> oxygar
> Funkcja spoilera nie służy do ukrywania linków.

Tak, wiem, ale myślałem czy nie dostanę upomnienia za reklamowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee... I ci inni gracze będą w singlu? To znacz grając u siebie, widzę jakiegoś typa. I to może być inny gracz? Nie wydaje mi się. Musiałby (ten spotkany przeze mnie typ) zachowywać się tak, jak inny gracz nim steruje, a wszyscy wiedzą, że granie w multi polega na bieganiu i skakaniu. Od razu bym rozpoznał gracza. Według mnie poroniony pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że w momencie kiedy gracze zaczną podskakiwać jak kangury i biegać w koło to szybko się zorientuje taki człek, że gra z innymi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Myślę, że w momencie kiedy gracze zaczną podskakiwać jak kangury i biegać w koło to szybko
> się zorientuje taki człek, że gra z innymi. ;)

O tym samym pomyślałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie ciekawe jak to rozwiążą. Jest w końcu w grze (sądząc po gameplayach) możliwość spowalniania czasu.... Czyli jak odczuje to TEN DRUGI gracz? A co jeśli na jednej mapce będzie ich więcej? To by oznaczało, że przy multi-graniu co jakiś czas byś miał niekontrolowane spowalnianie czasu. Już czuje to wkurzenie ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie usprawiedliwiam upychania tak głupich drmów jak wymagane stałe połączenie z netem w grach stricte SP ale ludzie litości.
Jak się patrzy na kilka tych samych osób wiecznie w tematach o grach które dostaną taki "ficzer" stękających, ze nie kupią, ze chcą grac offline etc to zastanawiam się w jakim wy świecie żyjecie ? [zwłaszcza, ze sracie na najlepsza formę protestu - protest portfelem, klapiecie tylko dziobem po forach a potem i tak kupujecie pre-order żeby postękać w temacie o danej grze jak to kiepsko się gra bo dali online na siłę, zero konsekwencji za to czysty idiotyzm]
Mamy 21 wiek, technika nie idzie do przodu, ona od ładnych paru lat gna jak popieprzona a wy chcecie grac offline ?
Jasne wciskanie takiego DRMu jest brakiem szacunku do konsumenta bo na wała jest on potrzebny w grze SP ale patrząc na co niektórych tutaj co potrafią tylko narzekać to obawiam się, ze niedługo będą płakać, ze gry mmo są online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt chyba nie pomyślał o tym, że można zostać połączonym np. z hakerem. Który dzięki internetowi może włamać nam się do danych na komputerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować