Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jak będzie wyglądało sterowanie w konsolowej wersji Diablo III?

127 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Konsolowa wersja Diablo III będzie różnić się od pecetowej przede wszystkim sterowaniem (dziękujemy, kapitanie Oczywisty). Dla twórców gry praca nad wersją na PS3/PS4 oznacza, że muszą skupić się przede wszystkim na kontrolerze.

Przeczytaj cały tekst "Jak będzie wyglądało sterowanie w konsolowej wersji Diablo III?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A na xboxa nie będzie D3? Czyżby znów Sony sobie wykupił produkt na wyłączność (jak zawsze
> -.-)?
Tak, na razie wyjdzie na konsole Sony. Coś za coś microsoft też wykupuje niektóre gry na wyłączność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe które gry Microsoft wykupił ostatnio hmm? Diablo 3 powinno pojawić się również na X360 tak byłoby sprawiedliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na konsoli MSu gra się nie pojawi, dopóki:
a) nowy Xbox nie zostanie zapowiedziany.
b) Microsoft nie otworzy Live''a na systemy od firm trzecich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Xboxa nie wyjdzie, ponieważ też będzie chciał podpisać umowę na wyłączność. Być może Sony zapłaciło więcej... tego nikt nie wie, a ja tam się cieszę, bo brakuje tytułów cRPG na konsolę, a taki smakołyk się przyda!!! I jeszcze muszę napisać PS3 RULES!!! bo by było nieważne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2013 o 16:16, seroero napisał:

> A na xboxa nie będzie D3? Czyżby znów Sony sobie wykupił produkt na wyłączność (jak
zawsze
> -.-)?
Tak, na razie wyjdzie na konsole Sony. Coś za coś microsoft też wykupuje niektóre gry
na wyłączność :)


Pokaż mi gry które Microsoft ma na wyłączność. Fable? Forza? Sorry ale te exy od zawsze były Microsoftu, kazda inna gra, innego producenta trafia albo na wszystkie trzy platformy albo na obie konsole.

Henrar A co mnie interesuje next gen i tak będzie to wyglądało jak na current genach... Mi chodzi czemu nic nie mówią o wersji na 360-tke, przecież na każdej stronie są wpisane PC, PS 3, Xbox 360, PS 4... Po za tym sam Blizz też wyraził się że będzie na stacjonarnych konsolach nowej generacji oraz obecnej generacji. Ehh i tak pewnie zaraz zbagetlizujesz w twoim stylu że słowo Blizza to nic w porównaniu do twojego wielkiego słowa ale spróbowac można.

Chopek Blizzard to nie Rockstar który podpisuje umowy na wyłącznośc i robi hecę z pogrzebu. Brakuje gier na konsole sorry ale chyba nie, Dark Souls, Demon Souls, Dragon''s Dogma, Wiedźmin 2, Sacred 2, Skyrim, Fallout 3 i NV i co mało ich? Same tytuły które od GRACZY otrzymały ocenę 8,5-9,5. Te "PS 3 Rules" mogłeś sobie darować bo zaraz się zlecą i będzie kolejny wątek zaspamowany. Co do samego D3 myślę że na E3 albo Blizzconie się dowiemy czy wyjdzie na xboxa 360 i nowego xboxa choć ja tam myślę że wyjdzie i myślę również że się nie pomylę.

TobiAlex Tak tylko pamiętaj że wtedy było TYLKO PS 1 jako konsola i TYLKO PC, to były dwie głowne platformy na których developerzy się skupiali, a teraz gry wychodza albo na wszystkie platformy albo tylko na konsole obie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2013 o 17:12, Eternal101 napisał:

Henrar A co mnie interesuje next gen i tak będzie to wyglądało jak na current
genach... Mi chodzi czemu nic nie mówią o wersji na 360-tke, przecież na każdej stronie
są wpisane PC, PS 3, Xbox 360, PS 4... Po za tym sam Blizz też wyraził się że będzie
na stacjonarnych konsolach nowej generacji oraz obecnej generacji. Ehh i tak pewnie zaraz
zbagetlizujesz w twoim stylu że słowo Blizza to nic w porównaniu do twojego wielkiego
słowa ale spróbowac można.

ŹROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOŁOOOOOOOOOOO
A tak, nie masz. Bo NIKT (słownie: nikt) o wersji X360 Diablo 3 nie mówił. NIKT. Gra jest zapowiedziana na razie tylko i wyłącznie na PS3/PS4.
A czemu wersji na X360 nie zapowiedzieli? To już podałem. MS ma zamknięty ekosystem. O tym pisano wiele tysięcy razy. Najgłośniej o tym było wtedy, gdy Gabe Newell wkroczył na konferencji Sony zapowiedzieć Portala 2 i Steama na PS3. Tak, to jest takie proste. Wystarczy tylko POMYŚLEĆ.

Dnia 17.05.2013 o 17:12, Eternal101 napisał:

TobiAlex Tak tylko pamiętaj że wtedy było TYLKO PS 1 jako konsola i TYLKO PC,
to były dwie głowne platformy na których developerzy się skupiali, a teraz gry wychodza
albo na wszystkie platformy albo tylko na konsole obie.

Bzdura. Inaczej Starcraft na Nintendo 64 nigdy by nie powstał. A był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 1 Tak jasne, a serwisy sobie wymyśliły tak... Ehh ty naprawdę nie masz pojęcia o tym co piszesz... Ale spodziewałem się twoich tez i mądrości więc...

Po 2 Jedna gra nie czyni platformy jako głownej, prawdą jest że w ówczesnych latach królowały PS 1 I PC ewentualnie na pegasusie ktoś jeszcze grywał :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2013 o 17:54, Eternal101 napisał:

Po 1 Tak jasne, a serwisy sobie wymyśliły tak... Ehh ty naprawdę nie masz pojęcia o tym
co piszesz... Ale spodziewałem się twoich tez i mądrości więc...

Serwisy a Blizzard to dwie różne rzeczy. Mam nadzieję, że w końcu zaczniesz czytać posty i używać Google, bo ostatnio widać, że ci się nie chce i/lub tego nie potrafisz.
Yup, there are a lot of rumours about Diablo III being released for the Xbox right now, but we have made no announcements of that actually happening - and we still do not have any announcements to make at this time btw.
http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/7100771077

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy klocek będzie pod względem architektury podobny do PS4, więc magiczne D3 pewnie na niego zawita, na 360 raczej bym nie liczył - w końcu zawsze można pograć na PC na padzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2013 o 18:13, Shinigami napisał:

Nowy klocek będzie pod względem architektury podobny do PS4, więc magiczne D3 pewnie
na niego zawita, na 360 raczej bym nie liczył - w końcu zawsze można pograć na PC na
padzie ;)


Heh musiałbym oszaleć żeby grać na PC na padzie :). Po 2 a na PS 3 zawita? Przecież jeśli PS 3 to i xbox 360 to pewne, a jeśli PS 4 to i nowy xbox :).

Henrar Identyczna paplanina jak Rockstara, poczekamy do 22 bodajże maja jak zapowiedzą nową konsolę, pewnie będzie identycznie jak w przypadku PS 4 że zapowiedzieli dopiero na meetingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2013 o 18:18, Eternal101 napisał:

Heh musiałbym oszaleć żeby grać na PC na padzie :)


Trochę ludzi oszalało, grają nawet do teraz. Gameplay zupełnie niczym nie różni się od konsolowej wersji. Poza oczywistymi ustawieniami. PC podłączony do 46'' i możesz się rozwalić na kanapie - efekt murowany ;)

Dnia 17.05.2013 o 18:18, Eternal101 napisał:

Po 2 a na PS 3 zawita? Przecież jeśli PS 3 to i xbox 360 to pewne /.../


Pewne jest to, że słońce rano wstanie. Poczytaj trochę na temat różnic w konfiguracji obu konsol tej generacji - rym niezamierzony. Być może wyjdzie, ale w tym wypadku nie robiłbym sobie wielkich nadziei ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2013 o 16:30, Tom180 napisał:

No ciekawe które gry Microsoft wykupił ostatnio hmm? Diablo 3 powinno pojawić się również
na X360 tak byłoby sprawiedliwie.

No chociaz taki minecraft, ja jakoś nie robie z tego afery, a po drugie na końcu jest uśmiechnięta minka, która miała wskazywać na to że jest to powiedziane pół żartem pół serio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2013 o 18:33, Shinigami napisał:

Trochę ludzi oszalało, grają nawet do teraz. Gameplay zupełnie niczym nie różni się od
konsolowej wersji. Poza oczywistymi ustawieniami. PC podłączony do 46'' i możesz się
rozwalić na kanapie - efekt murowany ;)

Tak i męczyć się grająć na padzie, no way.

Dnia 17.05.2013 o 18:33, Shinigami napisał:

Pewne jest to, że słońce rano wstanie. Poczytaj trochę na temat różnic w konfiguracji
obu konsol tej generacji - rym niezamierzony. Być może wyjdzie, ale w tym wypadku nie
robiłbym sobie wielkich nadziei ;)

Ale i tak jeśli wychodzi na nowego xboxa a na pewno wyjdzie to na tą generacje skoro na PS 3 wyjdzie to na xboxa 360 też powinno wyjśc prawda? Prawda.

Seroero Minecraft mnie obchodzi tyle co nic, kwadraciki dla bez urazy dzieci ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2013 o 18:13, Shinigami napisał:

Nowy klocek będzie pod względem architektury podobny do PS4, więc magiczne D3 pewnie
na niego zawita, na 360 raczej bym nie liczył - w końcu zawsze można pograć na PC na
padzie ;)

W jaki sposób skoro wersja na PC nie będzie mieć wsparcia dla pada(z powodu innej mechaniki umiejętności niż wersja konsolowa) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2013 o 19:22, Eternal101 napisał:

> Trochę ludzi oszalało, grają nawet do teraz. Gameplay zupełnie niczym nie różni
się od
> konsolowej wersji. Poza oczywistymi ustawieniami. PC podłączony do 46'' i możesz
się
> rozwalić na kanapie - efekt murowany ;)
Tak i męczyć się grająć na padzie, no way.
> Pewne jest to, że słońce rano wstanie. Poczytaj trochę na temat różnic w konfiguracji

> obu konsol tej generacji - rym niezamierzony. Być może wyjdzie, ale w tym wypadku
nie
> robiłbym sobie wielkich nadziei ;)
Ale i tak jeśli wychodzi na nowego xboxa a na pewno wyjdzie to na tą generacje skoro
na PS 3 wyjdzie to na xboxa 360 też powinno wyjśc prawda? Prawda.

Seroero Minecraft mnie obchodzi tyle co nic, kwadraciki dla bez urazy dzieci ;].


Co Ty robisz w tym temacie? Jesteś zwykłym fanbojem PC i hejterem, który powinien być już dawno zbanowany za te śmieszne prowokacje. Jeśli Tobie nie podoba się sterowanie padem, nie znaczy, że innym też się nie podoba! Zrozum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale to co piszesz jest zupelnie bez sensu. Tu nie chodzi o podobanie sie, tylko o dokladnosc. A jesli chodzi o nia i o szybkosc czy precyzje ruchow to od zawsze m+k > pad. To nie kwestia gustu tylko logiki i tego jak zbudowane sa te narzedzia.
Mozna jesc zupe widelcem? Mozna probowac, ale nikt kto sie nauczyl tak jesc mi nie wmowi, ze lyzka nie jest wygodniejsza/szybsza/dokladniejsza/whatever.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować