Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jak będzie wyglądało sterowanie w konsolowej wersji Diablo III?

127 postów w tym temacie

Dnia 19.05.2013 o 14:29, Eternal101 napisał:

Rozwiń proszę bo nie rozumiem.


Mój błąd, chodziło mi o:

>lepsza ogólnie technicznie,

Źle przyciąłem cytat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2013 o 16:57, Fimbulvinter napisał:

> Rozwiń proszę bo nie rozumiem.

Mój błąd, chodziło mi o:

>lepsza ogólnie technicznie,

Źle przyciąłem cytat.


No wyjaśniłem już :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2013 o 17:06, Fimbulvinter napisał:

> No wyjaśniłem już :).

Nie wyjaśniłeś co oznacza lepsze ogólnie technicznie.


Hmm lepsze technicznie? Powiedz mi czy padem wykonasz coś tak precyzyjnie jak myszą? Czy gałki analogowe są tak czułe jak mysz? Raczej nie, a jeśli chodzi o awaryjność to kupiłem mysz i pada i pada musiałem wymieniać bo 1 bamper nie działał, mysz i pad po 2 dychy (nie będe kupował oryginalnego Microsoftowego za 200 bańki prawie bo tyle u mnie w mieście kosztuje :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2013 o 17:27, Eternal101 napisał:

> > No wyjaśniłem już :).
>
> Nie wyjaśniłeś co oznacza lepsze ogólnie technicznie.

Hmm lepsze technicznie? Powiedz mi czy padem wykonasz coś tak precyzyjnie jak myszą?
Czy gałki analogowe są tak czułe jak mysz? Raczej nie, a jeśli chodzi o awaryjność to
kupiłem mysz i pada i pada musiałem wymieniać bo 1 bamper nie działał, mysz i pad po
2 dychy (nie będe kupował oryginalnego Microsoftowego za 200 bańki prawie bo tyle u mnie
w mieście kosztuje :D).

To, że coś ma mniej części, które mogą się zepsuć, nie oznacza że jest lepsze technicznie, bo idąc tym tokiem, najlepszy technicznie jest kamień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2013 o 17:44, Dared00 napisał:

> > > No wyjaśniłem już :).
> >
> > Nie wyjaśniłeś co oznacza lepsze ogólnie technicznie.
>
> Hmm lepsze technicznie? Powiedz mi czy padem wykonasz coś tak precyzyjnie jak myszą?

> Czy gałki analogowe są tak czułe jak mysz? Raczej nie, a jeśli chodzi o awaryjność
to
> kupiłem mysz i pada i pada musiałem wymieniać bo 1 bamper nie działał, mysz i pad
po
> 2 dychy (nie będe kupował oryginalnego Microsoftowego za 200 bańki prawie bo tyle
u mnie
> w mieście kosztuje :D).
To, że coś ma mniej części, które mogą się zepsuć, nie oznacza że jest lepsze technicznie,
bo idąc tym tokiem, najlepszy technicznie jest kamień.


Ale przecież napisałem prócz tego co jest lepsze w myszy, czy wy ludzie czytać tylko ostatnią cześć zdania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Phi, moje oba dzojstiki od C64 wciaz dzialaja, nie powiem ile urzadzen przez ten czas mi w domu zdechlo, chyba ze cztery pecety;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2013 o 18:29, Fimbulvinter napisał:

Czyli myszki są lepsze technicznie bo kupiłeś pada za 20 i nie wziąłeś pod uwagę tego,
że sprzęt za tą cene może się popsuć dość szybko?


Nie, nie. Przeczytaj sobie poprzednie posty i nie rób ze mnie i z siebie osoby nieinteligentnej proszę Cie.

Kodi24 Mi w domu nie zdechł żaden PC a mam ich z 3. Jedyne co mi w domu zdechło to konsola tydzień po kupnie i leciała na gwarancję... No i jeszcze telefon mi siadł Soniacza ;p.

Filmbulvinter człowieku czytaj moje posty ze zrozumieniem i nie rób ze mnie debila bo takowym nie jestem...-.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2013 o 20:19, Eternal101 napisał:

Nie, nie. Przeczytaj sobie poprzednie posty i nie rób ze mnie i z siebie osoby nieinteligentnej
proszę Cie.


Przecyztałem. Piszesz o tym, że myszka jest dla ciebie lepsze, że jest szybsza i dokładniejsza, ale nadal nie napisałeś co znaczy ogólnie lepsza ''technicznie''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2013 o 21:29, Fimbulvinter napisał:

> Nie, nie. Przeczytaj sobie poprzednie posty i nie rób ze mnie i z siebie osoby nieinteligentnej

> proszę Cie.

Przecyztałem. Piszesz o tym, że myszka jest dla ciebie lepsze, że jest szybsza i dokładniejsza,
ale nadal nie napisałeś co znaczy ogólnie lepsza ''technicznie''.


Proszę nie rób ze mnie debila dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ba, na dodatek jeden zyje z przeszczepem bo mial wypadek. Technicznie odstawia kazde urzadzenie elektroniczne, ktore od tamtego czasu nabylem bo kazde juz dawno sie zepsulo. W moim ostatnim pc wymienialem plyte trzy razy w roku, takie dziadostwo (o reszcie komponentow nawet nie wspomne), szkoda ze projektowaniem swiata nie zajal sie ten sam czlowiek, ktory projektowal moje dzojstiki, bylby lepszy. A tak zyjemy w technicznym niebycie niestety. Nawet techniczny premier nie dal rady;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2013 o 01:15, Harunia napisał:

Szydera ten temat, znow konsolowcy na ich kalekich padach chca udowodnic ze ich kontroler
jest lepszy, tyle ze to jest bezcelowe, bezsensowne i nielogiczne. Nigdy za tej i przyszej
generacji konsol pad nie bedzie dokladniejszy niz myszka i nie jest to sprawa widzimisie
i lubienia czy gustu, tylko sprawa techniki i zdrowego rozsadku. Wbijcie to sobie do
glowy konsolowe betony.
A ze ktos lubi pada nie myszke, coz, niektorzy lubia jak im skarpetki smierdza...


Degrad -1 za obrażanie innych osób i chamstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2013 o 23:11, Eternal101 napisał:

Przeczytaj kontekst zdania bo znów wpieprzasz swój nos w sprawę o której pojęcia nie
masz do tego zasłaniasz się jednym argumentem... Co więcej argumentów Ci brak? Widać
degrady by się przydały bo nie rozumiecie jak modek raz napisze. Po za tym no tak przecież
jak tego gały nie zobaczą to to nie istnieje, logika polaczkowa mnie rozbraja. Ja tak
się zastanawiam niektórzy ludzie wierzą w różne Bóstwa których na oczy nie widzieli a
nie potrafią uwierzyć że ktoś może miec kompa w cenie konsoli który biję ją na łeb, ale
przecież "console is awesome forever"... Zapomniałem że jak wypowiesz się negatywnie
na temat konsol na polskich forach to ludzie cię zjadą jakbyś był największym menelem...
Jakoś na zagranicznych forach ludzie szanują słowo i zdanie innego a już przede wszystkim
MAJĄ WIĘCEJ ARGUMENTÓW :). Pozdrawiam. Jak już kiedyś pisałem nie będę trzymał makulatury
za sprzęt który już gwarancji od 4-5 lat nie ma. I prosze nie drąż tego tematu nie mam
zamiaru przez Ciebie degrada dostać... No i radzę jeszcze czytanie ze zrozumieniem poćwiczyć
bo po raz kolejny, i nie mówię tutaj o mnie wykazujesz się skillem w tym takim że pozazdrościć
normalnie :). Już 3 raz wjeżdżasz na mnie mając zerowe pojęcie po to by shejtować.


Degrad -2 za pseudo moderatorkę i chamstwo. Pozwól, że to moderator będzie decydował czy komuś się degrad należy czy nie. Nie widzę byś miał pod nickiem czerwony napis Moderator bądź zielony Konsul. Troszkę szacunku do rozmówcy nawet jeśli się nie zgadzasz z jego zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2013 o 12:54, Isildur napisał:

Degrad -1 za obrażanie innych osób i chamstwo.


A tak sie staralem, zeby nikogo nie urazic. Konsolowcy to są jednak strasznie wrazliwi ludzie.

Jakby moderator zrobil swoja robote dobrze (a nie tylko wlepil losowo 2 degrady osobom ktorych nie lubi) to by i zauwazyl, ze z drugiej strony rowniez sie pojawiaja chamskie i obrazliwe wypowiedzi.
No ale coz, ja tam nie klikam "zglos" z byle powodu wiec to pewnie dlatego.

Tak wiem, jak mam pretensje i sie nie zgadzam z degradem to moge wyslac formularz, ktory przeczyta inny moderator. Rotfl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle gadania, bo Blizzard już chyba zapomniał, że miał Diablo na konsoli i całkiem zgrabnie się grało. W sumie wybieranie przedmiotów kręgu dla hns jest całkiem logicznym wyjściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na E3 może podadzą datę wydania :3 (na PS)
A tak po za tym, cieszę się, że wychodzi tylko na Playa. Przynajmniej będzię to stanowiło kolejny gwóźdź do trumny innych nowych konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2013 o 22:52, EmperorKaligula napisał:

zerowa, ogolnik nic nie wnoszacy, lanie wody.

cos w stylu ocena stanu konta po deklaracji "mam duzo pieniedzy"


zgadzam się w zupełności, szkoda tylko, że nie przeczytałeś wcześniejszych postów obnażając swoją wypowiedzią brak wiedzy na temat na jaki dyskutowałem, nie z Tobą zresztą

Dnia 18.05.2013 o 22:52, EmperorKaligula napisał:

znowu bullshit na glininanych nogach... a nie latwiej pisac za siebie ? takie trudne
?


Nieprawda, potwierdzeniem niech będzie asortyment jednej z nawiększych sieci sklepów z grami - Gamestop, dominują tam gry na konsole, pojedź, zobacz, to nie empik.

Dnia 18.05.2013 o 22:52, EmperorKaligula napisał:

;( to nie byl trolling... Tobie slownik nie pomoze, bo kompletnie nie zrozumieles wczesniejszego
posta. bywa.


wypowiadasz się jak ślepy od urodzenia który chce zdefiniować kolor czerwony, dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować