Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jak będzie wyglądało sterowanie w konsolowej wersji Diablo III?

127 postów w tym temacie

Dnia 17.05.2013 o 20:00, ZubenPL napisał:

W jaki sposób skoro wersja na PC nie będzie mieć wsparcia dla pada /.../


To że nie ma oficjalnego wsparcia nic nie znaczy dla graczy PC''towych. Wystarczy chwila z google.

http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/5152410843 np - chyba z tego korzystałem bo topic dość stary ;)
http://pinnaclegameprofiler.com/pc-controller-support/alpha-gamepad-joystick/xbox-360-ps3-psx-etc/diablo-iii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko co z tego, skoro ten pad tylko emuluje zachowanie K&M? Diablo na konsole będzie od początku przystosowane pod pada i gra na konsoli będzie zupełnie odmienna od tego, co teraz jest osiągane na PC. To samo tyczy się także, takich gier jak Mass Effect. Gra na padzie na PC a na padzie na konsoli to dwie zupełnie różne sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2013 o 21:22, Henrar napisał:

Tylko co z tego, skoro ten pad tylko emuluje zachowanie K&M?


Generalnie obie gry, przy dobrze zrobionym profilu niewiele będą się różnić od wydań konsolowych. Oczywiście poza przyjaznym menu stworzonym pod pada. Tyle, że trzeba trochę pokombinować - bo oczywiście trudno jest oficjalnie wspierać takie połączenie na PC ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2013 o 20:05, Riddl3r napisał:

Co Ty robisz w tym temacie? Jesteś zwykłym fanbojem PC i hejterem, który powinien być
już dawno zbanowany za te śmieszne prowokacje. Jeśli Tobie nie podoba się sterowanie
padem, nie znaczy, że innym też się nie podoba! Zrozum!


Fanboyem PC który posiada i gra na konsoli? HAHAHAAH o człowieku... A czy ja komuś narzucam by nie grał na padzie? To ty zrozum siedzisz na tym forum od pewnie miecha a się rzucasz więcej od osób które siedzą tutaj po 5-10 lat -.-, irytujący jesteś, drugi temat w którym się wypowiadasz i irytujesz ludzi, idź sie zajmij swoimi sprawami jak nie wiesz nawet o co chodzi i jaki sprzęt posiadam... I ja się pytam co ty robisz w tym temacie, zwykłe prowo i to ty powinieneś bana za przeproszeniem na pysk dostać i zniknąć z tego forum, żegnam. Choć znając życie spłynie ten post po tobie jak po kaczce i się nawet nim nie przejmiesz, napisałeś flame zrobiłeś i masz gdzieś całą reszte tak ja widzę ciebie, chcesz na forum zabłysnąć ale niestety ci nie wychodzi, powiedz mi ile ty masz w ogóle lat? P.S. Nawet nie napisałeś słowa który by dotyczył tego tematu, robisz zwykły off top, i droga moderacjo nie jest to brak szacunku do rozmówcy tylko zwykła szczera prawda (to tak na marginesie ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2013 o 21:27, Eternal101 napisał:

Choć znając życie spłynie ten post po tobie jak po kaczce i się nawet nim nie
przejmiesz, napisałeś flame zrobiłeś i masz gdzieś całą reszte tak ja widzę ciebie, chcesz
na forum zabłysnąć ale niestety ci nie wychodzi

O ironio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2013 o 21:28, Henrar napisał:

> Choć znając życie spłynie ten post po tobie jak po kaczce i się nawet nim nie
> przejmiesz, napisałeś flame zrobiłeś i masz gdzieś całą reszte tak ja widzę ciebie,
chcesz
> na forum zabłysnąć ale niestety ci nie wychodzi
O ironio...

To nie jest ironia tylko prawda. Ja się tylko wypowiedziałem w tym temacie ponieważ chciałem wiedzieć czemu milczą serwisy o xboxowym D3, ale przecież trzeba od razu hejt cisnać na kogoś kto się zapytał, typowe u polaków... Sam mam konsole a koleś mi zarzuca że jestem fanboyem konsol? Normalnie płakać mi się chcę jak czytam takiej treści komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że PS4 będzie kosztowało 999 PLN i kupie je sobie wczoraj.

Sterowanie w h''n''s na padzie - miód i malina. Przetestowane w Sacred 2 - jak pograłem w to na k+m to tylko wykrzywiłem się w grymasie niezadowolenia. Sądząc po prośbach ludzi na forum gry, wręcz błagających o wsparcie dla pada w pecetowej wersji - nie tylko ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, cymu ktoś zaczyna wywody na temat wyższości k+m nad padem? Nam, potężnemu imperium konsolowców, pad nie przeszkadza, jest dla nas wygodny i szluz.Jest wystarczająco wygodny i szybki(czułośc-magiczna opcja!). Kogo obchodzi, czy pctowiec to lubi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.05.2013 o 20:05, Riddl3r napisał:

Co Ty robisz w tym temacie? Jesteś zwykłym fanbojem PC i hejterem, który powinien być
już dawno zbanowany za te śmieszne prowokacje. Jeśli Tobie nie podoba się sterowanie
padem, nie znaczy, że innym też się nie podoba! Zrozum!

+1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.05.2013 o 19:22, Eternal101 napisał:


Seroero Minecraft mnie obchodzi tyle co nic, kwadraciki dla bez urazy dzieci ;].

Albo dla ludzi z wyobraźnią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę niezbyt pasują te uniki do gameplayu Diablo 3. Zastanawiające na ile zmodyfikowano, jeśli w ogóle, mechaniki wszystkich bossów i elit. Diablo 3 miało typowo pecetowy gameplay, który bez odpowiednich przeróbek nie sprawdziłby się na padzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2013 o 22:07, seroero napisał:


>
> Seroero Minecraft mnie obchodzi tyle co nic, kwadraciki dla bez urazy dzieci
;].
>
Albo dla ludzi z wyobraźnią :)


Jak będę chciał ruszyć wyobraźnie to mam inne gierki :).

Po 2 +1 dla Riddl3ra? Niby za co że się wymądrza wiele nie wnosząc nic do tematu i pisze głupoty że jestem fanboyem mimo że nie jestem? No naprawdę dojrzałe...

Aope Czytałeś co mod napisał czy nie? Sterowanie w H''n''S na padzie to katorga dla mnie, to tak jakbyś mi kazał grać w RTS''a na padzie identyczne odczucia... I daruj sobie te wstawki typu to co żeś napisał bo sa mało śmieszne i mam nadzieję że admin w końcu się zabierze za takich zarozumialców jak ty może choć tutaj bo na GoL''u admini z takimi jak ty nie robią nic. Prowokujesz byle zrobić off top a potem zgrywasz niewiniątko. Pokaż mi tych ludzi błagających o wsparcie dla pada do H''n''S... Rozumiem do TPP czy sportowych gier albo slasherów ale nie do H''n''S. Sorry ale PC''towcy nie są aż tak zdesperowani. Zgłoszony tak BTW.

Oxygar No ciekawe czy w padzie możesz DPI zmienić, człowieku potężne imperium konsolowców (aż chcę mi się spam śmiechu puścić ale daruje sobie). Powiedz mi czy pad ma taką szybkość reakcji jak mysza? Odpowiedź jest prosta, oczywiście że nie. http://tower.org.pl/showthread.php?tid=10729 pokaż mi jaki pad ma czas reakcji 8ms. "czułośc-magiczna opcja!" No sorry ale mysz znów WIN! Może i jest wygodniejszy do niektórych gier bo masz pod kilkoma przyciskami i nie musisz szukać na kalwie>>> patrz slashery i combosy ale nie jest szybszy a na pewno nie czulszy.


I ja już kończę dyskusję bo to nie ma sensu widzę bo widzę żę wchodza tu już fanboye konsol (albo trolle whatever) czyli taki oxygar sądząc po treści to albo trolling albo fanboystwo. Koniec off topu bo śmietnik się zrobił z tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2013 o 17:12, Eternal101 napisał:

Pokaż mi gry które Microsoft ma na wyłączność. Fable? Forza? Sorry ale te exy od zawsze
były Microsoftu, kazda inna gra, innego producenta trafia albo na wszystkie trzy platformy
albo na obie konsole.


Lost Odyssey, MagnaCarta II, Infinite Undiscovery, Blue Dragon

Dnia 17.05.2013 o 17:12, Eternal101 napisał:

TobiAlex Tak tylko pamiętaj że wtedy było TYLKO PS 1 jako konsola i TYLKO PC,
to były dwie głowne platformy na których developerzy się skupiali, a teraz gry wychodza
albo na wszystkie platformy albo tylko na konsole obie.


Ty tak na poważnie?

Przy okazji, czy to nie Ty w którymś temacie nie twierdziłeś, że nigdy nie kupisz sobie konsoli i nagle pytasz czy będzie na X360?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2013 o 23:13, maniekk napisał:

Lost Odyssey, MagnaCarta II, Infinite Undiscovery, Blue Dragon

Hmm tylko drogi użytkowniku skoro Sony według niektórych z tego topicu twierdzi że nie wyjdzie na xboxa 360 ale na next genowego już tak to co ma do rzeczy w sumie to jakie tytuły są wykupione przez Sony czy Microsoft? Więc jeśli wychodzi na PS 3, PS 4 i nowego xboxa to dlaczego nie ma wyjść na starego xboxa? Mam tą grę na PC ale zainteresowałem się tym bo każde info o D3 na konsolach to są w ruchu tylko konsole Sony.

Dnia 17.05.2013 o 23:13, maniekk napisał:

Ty tak na poważnie?
Przy okazji, czy to nie Ty w którymś temacie nie twierdziłeś, że nigdy nie kupisz sobie
konsoli i nagle pytasz czy będzie na X360?

Eeee mam w podpisie że mam xboxa 360 przecież, może ktoś ma podobny nick albo coś? I tak, ja tak na serio. Sorry ale w tamtych czasach królowały PS 1 i PC, tak jak dziś królują xbox 360, PS 3 i PC a za niedługo current geny wymienią next geny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> I ja już kończę dyskusję bo to nie ma sensu widzę bo widzę żę wchodza tu już fanboye
> konsol (albo trolle whatever) czyli taki oxygar sądząc po treści to albo trolling albo
> fanboystwo. Koniec off topu bo śmietnik się zrobił z tego tematu.

Ja fanboy konsoli, Ty pcta i tyle :) Wkońcu przedstawianie swoich poglądów to teraz fanboystwo albo trolling. Ja za fanboystwo uważam bezpodstwane najeżdżanie czegoś i nie dopuszczanie do siebie myśli, że "nasze" jest gorsze albo równe, dlatego nie uważam się za fanboya bo nie wmawiam nikomu, że coś jest lepsze od drugiego, znowu niektórzy tutaj tak właśnie robią, więc jeśli ktoś tu jest fanboyem to Ty i kilka innych osób, które prowadzą krucjaty pod sztandarem myszy i klawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2013 o 23:30, oxygar napisał:


> I ja już kończę dyskusję bo to nie ma sensu widzę bo widzę żę wchodza tu już fanboye

> konsol (albo trolle whatever) czyli taki oxygar sądząc po treści to albo trolling
albo
> fanboystwo. Koniec off topu bo śmietnik się zrobił z tego tematu.

Ja fanboy konsoli, Ty pcta i tyle :) Wkońcu przedstawianie swoich poglądów to teraz fanboystwo
albo trolling. Ja za fanboystwo uważam bezpodstwane najeżdżanie czegoś i nie dopuszczanie
do siebie myśli, że "nasze" jest gorsze albo równe, dlatego nie uważam się za fanboya
bo nie wmawiam nikomu, że coś jest lepsze od drugiego, znowu niektórzy tutaj tak właśnie
robią, więc jeśli ktoś tu jest fanboyem to Ty i kilka innych osób, które prowadzą krucjaty
pod sztandarem myszy i klawy.


Fanboy PC''ta z konsolą? No, no ONLY PC! (ale posiadam konsole :(). Nie przedstawiasz swoich poglądów napisałeś cytuję "Nam, potężnemu imperium konsolowców..." jakaś aluzja że PC''towcy to plebs? I ty to robisz dokładnie to co wytłumaczyłeś że jest fanboystwem, ja również nie wmawiam że jest lepsze napisałem przeciez że dla mnie gra na padzie w H''n''S to jak granie na padzie w RTS''y identyczna męczarnia, ale i tak nikt z tego forum nie przebije typa z GoL''a który napisał że w Total War''y grałoby się wygodniej na padzie. Po prostu mysz jest lepsza i tyle, lepszy czas reakcji i lepsza czułość dotknij palcem lekko analoga w padzie wątpie że postać nawet drgnie, dotknij palcem myszy i postać kamera się przekręci, lekko bo lekko ale się przekręci :). No chyba że masz mysz w smole jakiejś to faktycznie pad ma lepszą reakcje i czułość. Gdyby faktycznie pad > mysz a nie na odwrót to każde zawody w FPS'ach czy grach moba albo RTS'ach (starcraft 2) odbywały by się przy pomocy pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2013 o 23:35, Eternal101 napisał:

>
> > I ja już kończę dyskusję bo to nie ma sensu widzę bo widzę żę wchodza tu już
fanboye
>
> > konsol (albo trolle whatever) czyli taki oxygar sądząc po treści to albo trolling

> albo
> > fanboystwo. Koniec off topu bo śmietnik się zrobił z tego tematu.
>
> Ja fanboy konsoli, Ty pcta i tyle :) Wkońcu przedstawianie swoich poglądów to teraz
fanboystwo
> albo trolling. Ja za fanboystwo uważam bezpodstwane najeżdżanie czegoś i nie dopuszczanie

> do siebie myśli, że "nasze" jest gorsze albo równe, dlatego nie uważam się za fanboya

> bo nie wmawiam nikomu, że coś jest lepsze od drugiego, znowu niektórzy tutaj tak
właśnie
> robią, więc jeśli ktoś tu jest fanboyem to Ty i kilka innych osób, które prowadzą
krucjaty
> pod sztandarem myszy i klawy.

Fanboy PC''ta z konsolą? No, no ONLY PC! (ale posiadam konsole :(). Nie przedstawiasz
swoich poglądów napisałeś cytuję "Nam, potężnemu imperium konsolowców..." jakaś aluzja
że PC''towcy to plebs? I ty to robisz dokładnie to co wytłumaczyłeś że jest fanboystwem,
ja również nie wmawiam że jest lepsze napisałem przeciez że dla mnie gra na padzie w
H''n''S to jak granie na padzie w RTS''y identyczna męczarnia, ale i tak nikt z tego
forum nie przebije typa z GoL''a który napisał że w Total War''y grałoby się wygodniej
na padzie. Po prostu mysz jest lepsza i tyle, lepszy czas reakcji i lepsza czułość dotknij
palcem lekko analoga w padzie wątpie że postać nawet drgnie, dotknij palcem myszy i postać
kamera się przekręci, lekko bo lekko ale się przekręci :). No chyba że masz mysz w smole
jakiejś to faktycznie pad ma lepszą reakcje i czułość. Gdyby faktycznie pad > mysz
a nie na odwrót to każde zawody w FPS''ach czy grach moba albo RTS''ach (starcraft 2) odbywały
by się przy pomocy pada.


To z imperium to był żart, "poprostu mysz jest lepsza i tyle" - Ty tak twierdzisz. Dla mnie pad jest lepszy, ale nie mówię, że mysz i klawa gorsza. Czułośc większa, ok. Ale spróbuj w jakiejś grze na klawie i myszy jechac stałą prędkością przytrzymując przycisk, albo dajmy na to iśc postacią tak szybko, jak mocno przechylasz gałke. I rzeczywiście, na PCtach turnieje odbywają się przy sterowaniu mk, ale za to na konsolach już na padzie. Zrozum wkoncu, że komuś może byc wygodnie grac na tym kontrolerze, ok już od dawna każdy wie, że Ty wolisz grac nie na padzie, ale nie jest on gorszy, póki wszyscy na konsolach nim grają. Gorzej gdyby do konsol zaczęto sprzedawac kompatybilne myszy i klawiatury, to ci z padami byli by w beznadziejnej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2013 o 00:01, oxygar napisał:

ale nie jest on gorszy


technicznie ? czasy reakcji i dokladnosc ? jest gorszy. a to ze nie kazdy potrzebuje super dokladnosci (konsola ma bardzo czesto autoaima) to juz kwestia gustu. tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2013 o 00:01, oxygar napisał:

Gorzej gdyby do konsol zaczęto sprzedawac kompatybilne myszy i klawiatury, to ci z padami byli by w beznadziejnej sytuacji.


Przecież takie coś dostępne jest od dawna, podpięcie klawiatury i myszki pod konsolę to żaden problem.
http://www.amazon.com/Eagle-Mouse-Keyboard-Converter-Playstation-3/dp/B0040UAYI4/ref=sr_1_1?s=videogames&ie=UTF8&qid=1368828294&sr=1-1&keywords=PS3+Eagle+Eye

Mam nadzieję, że kiedyś ludzie zrozumieją, że najlepszym dla gracza jest samodzielny wybór peryferiów - niezależnie od platformy. Oficjalne wsparcie było by całkiem miłe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę cię obcinaj posty. Dla ciebie pad lepszy okay, nie będę cię przecież zmuszał do gry na myszy i klawie ale nie wciskaj mi że jest on lepszy pod względem technicznym bo czas reakcji jak i dokładność oraz czułość to mogą myszy buty czyścić pady :).

EmperorKaligula Hmm czyżbyś się ze mną zgadzał, nie wierzyłem w ten dzień ze nadejdzie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować