Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jak będzie wyglądało sterowanie w konsolowej wersji Diablo III?

127 postów w tym temacie

Dnia 27.05.2013 o 20:03, DonOskar napisał:

zgadzam się w zupełności, szkoda tylko, że nie przeczytałeś wcześniejszych postów obnażając
swoją wypowiedzią brak wiedzy na temat na jaki dyskutowałem, nie z Tobą zresztą


wiesz ja odnosze sie do slow ktore cytuje, w pupie mam o czym kiedystam i gdziestam dyskutowales z kimstam. serio.

Dnia 27.05.2013 o 20:03, DonOskar napisał:

Nieprawda, potwierdzeniem niech będzie asortyment jednej z nawiększych sieci sklepów
z grami - Gamestop, dominują tam gry na konsole, pojedź, zobacz, to nie empik.


oferta Gamestop''a jako argument, padlem. nawet nie probuje zrozumiec Twojej logiki.

Dnia 27.05.2013 o 20:03, DonOskar napisał:

wypowiadasz się jak ślepy od urodzenia który chce zdefiniować kolor czerwony, dziękuję


napisalem wyraznie: nie uzywaj slow ktore mozna interpretowac na wiele sposobow, nie wypowiadaj sie posilukujac sie tlumem, a Ty dalej swoja bajeczke o braku zrozumienia ciagniesz... jak chcesz. pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2013 o 20:48, EmperorKaligula napisał:

wiesz ja odnosze sie do slow ktore cytuje, w pupie mam o czym kiedystam i gdziestam dyskutowales
z kimstam. serio.


To bardzo źle, bo jest coś takiego jak kontekst, choć pewnie będziesz temu zaprzeczał tak jak temu że w słowniku są definicje słów.

Dnia 27.05.2013 o 20:48, EmperorKaligula napisał:

oferta Gamestop''a jako argument, padlem. nawet nie probuje zrozumiec Twojej logiki.


Logika jest oczywista, ale, cóż kiedyś będę musiał się nauczyć, że i oczywistość czasem trzeba wytłumaczyć. Więc tak Gamestop jest obiektem zapewniającym podaż dóbr w zakresie gier wideo na jakie jest popyt. Analizując pracę przedsiębiorstw można dopatrzyć się intrygującej zależności, ze jeśli rośnie popyt opłaca się podnieść podaż jeśli zarabiamy na produkcie jednostkowym. W krajach rozwiniętych podaż gier konsolowych jest większa od podaży gier pecetowch co można interpretować jako dominującą ich pozycję w zakresie popytowym społeczeństwa.

Jeśli nadal tego nie rozumiesz to... sam sobie odpowiedz co powinieneś na swój temat myśleć.

Dnia 27.05.2013 o 20:48, EmperorKaligula napisał:

napisalem wyraznie: nie uzywaj slow ktore mozna interpretowac na wiele sposobow, nie
wypowiadaj sie posilukujac sie tlumem, a Ty dalej swoja bajeczke o braku zrozumienia
ciagniesz... jak chcesz. pa.


Z całym szacunkiem ale to jest bełkot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2013 o 21:24, DonOskar napisał:

To bardzo źle, bo jest coś takiego jak kontekst,


jak mowilem, zacytowalem konkretny fragment i tylko do niego sie odnosze. przeczytalem teraz wczesniejsze posty i nie maja one nic wspolnego z tym o czym ja napisalem.

Dnia 27.05.2013 o 21:24, DonOskar napisał:

choć pewnie będziesz temu zaprzeczał
tak jak temu że w słowniku są definicje słów.


gdzie zaprzeczylem ? poprosze cytat, bo wiem ze nie masz i grzecznie przeprosisz.

zwrocilem Ci uwage zebys nie uzywal slowa "lepszy" bez punktu odniesienia (pod jakim wzgledem lepszy) bo tylko dokarmiasz tym fanboy''ow. ale wolales napisac ze lepszy znaczy lepszy i powolac sie na slownik...

Dnia 27.05.2013 o 21:24, DonOskar napisał:

Jeśli nadal tego nie rozumiesz to... sam sobie odpowiedz co powinieneś na swój temat
myśleć.


sucha teoria bez liczb. do tego druga strona barykady (na PC: steam, origin, uplay) nie podaja danych sprzedazy, ale Ty wiesz ze sa mniejsze. jasnowidz ? czy brednie ?

Dnia 27.05.2013 o 21:24, DonOskar napisał:

Z całym szacunkiem ale to jest bełkot.


czyli dokladnie co ?

uzywales slowa "lepszy" bez punktu odniesienia tworzac dodajac kolejengo posta do wojenki "co jest lepszym kontrolerem" ? tak.
nie masz wlasnego zdania i uzywasz zwrotow typu "dla dużej części graczy" w oparciu o "argumenty" teoretyczne. tak.

wiec o co Ci chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2013 o 01:13, EmperorKaligula napisał:

> To bardzo źle, bo jest coś takiego jak kontekst,

jak mowilem, zacytowalem konkretny fragment i tylko do niego sie odnosze. przeczytalem
teraz wczesniejsze posty i nie maja one nic wspolnego z tym o czym ja napisalem.

> choć pewnie będziesz temu zaprzeczał
> tak jak temu że w słowniku są definicje słów.

gdzie zaprzeczylem ? poprosze cytat, bo wiem ze nie masz i grzecznie przeprosisz.

zwrocilem Ci uwage zebys nie uzywal slowa "lepszy" bez punktu odniesienia (pod jakim
wzgledem lepszy) bo tylko dokarmiasz tym fanboy''ow. ale wolales napisac ze lepszy znaczy
lepszy i powolac sie na slownik...

> Jeśli nadal tego nie rozumiesz to... sam sobie odpowiedz co powinieneś na swój temat

> myśleć.

sucha teoria bez liczb. do tego druga strona barykady (na PC: steam, origin, uplay) nie
podaja danych sprzedazy, ale Ty wiesz ze sa mniejsze. jasnowidz ? czy brednie ?

> Z całym szacunkiem ale to jest bełkot.

czyli dokladnie co ?

uzywales slowa "lepszy" bez punktu odniesienia tworzac dodajac kolejengo posta do wojenki
"co jest lepszym kontrolerem" ? tak.
nie masz wlasnego zdania i uzywasz zwrotow typu "dla dużej części graczy" w oparciu o
"argumenty" teoretyczne. tak.

wiec o co Ci chodzi ?


Biorąc pod uwagę, że Twoja wypowiedź składa się w większości pytań typu "wiec o co Ci chodzi ? " i kiepskiego tłumaczenia się pozwolę sobie tego nie komentować. Jeśli jednak chodzi o twarde dane to może zaciekawi Cie ta strona:

http://www.vgchartz.com/yearly/2012/Global/

po prawej masz globalne roczne zestawienie platform: "Global Software by Platform". PC jest za Wii i DS i 3DS. Jakkolwiek wiele można by takiemu rankingowi zarzucić, to twierdzenie że pc dominuje nad konsolami w kwestii sprzedażowej to kuriozum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2013 o 13:07, DonOskar napisał:

Biorąc pod uwagę, że Twoja wypowiedź składa się w większości pytań typu "wiec o co Ci
chodzi ? "


raz, jesli wiecej zacytuj. to juz ktorys z kolei raz kiedy probujesz mi wmowic ze napisalem cos czego nie napisalem. brzydki nawyk. bardzo.

Dnia 28.05.2013 o 13:07, DonOskar napisał:

i kiepskiego tłumaczenia się


ktorego nie potrafisz wskazac cytatem...

Dnia 28.05.2013 o 13:07, DonOskar napisał:

pozwolę sobie tego nie komentować.


przywklem ze "rozmowcy" rejteruja kiedy pojawiaja sie dokladne cytaty. konczy sie wtedy ladnie wody i niedomowienia.

Dnia 28.05.2013 o 13:07, DonOskar napisał:

Jeśli jednak
chodzi o twarde dane to może zaciek awiCie ta strona:


jeszcze raz: steam nie podaje nigdzie danych sprzedazy... czyli Twoje "twarde dane" sa nic nie warte bo nie uwzgledniaja najpotezniejszego sklepu/platformy do gier. i nigdzie nie mowie ze PC ma wieksze cyferki. (brak danych) nie zgadzam sie tylko z pseudo argumentami typu: "oferta gamespota" czy "dane psychologiczne" na podstawie ktorych budujesz swoje teorie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2013 o 14:47, EmperorKaligula napisał:

> Odkąd ludzkość wymyśliła słowniki, każde słowo ma swoje tłumaczenie.

zaniemowilem... mam nadzieje ze to trolling.


Jeśli jedynym Twoim argumentem jest łapanie się jak brzytwy wyciągnięcia ode mnie cytatu to teraz go masz pod nosem i możesz zastanowić się nad sensem twoich słów, masz prawo czuć się skompromitowanym przez samego siebie. Zanim zaczniesz krzyczeć że wyrwałem z kontekstu, przewertuj wcześniejsze posty. Nie miało to miejsca.

Jeśli chodzi o Steama, to nawet gdyby ktoś liczył, że 99% gier sprzedawanych jest na Steamie to PC nie dogonił by jednej z konsol nie mówiąc o dwóch razem wziętych. Poza tym o ile się nie mylę tam jest tylko sprzedaż pudełkowa liczona więc nie ma XBL i PSN. Generalny trend jest jeden poza krajami takimi jak Polska czy Rosja gra się głownie na konsolach. Twoja argumentacja to zbyt śmieszna próba obrony i tak trącącej o idiotyzm wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2013 o 18:21, DonOskar napisał:

Jeśli jedynym Twoim argumentem jest łapanie się jak brzytwy wyciągnięcia ode mnie cytatu
to teraz go masz pod nosem i możesz zastanowić się nad sensem twoich słów, masz prawo
czuć się skompromitowanym przez samego siebie.


coz, nie czuje sie. jest mi tylko przykro ze dalej nie rozumiesz czegos co pisze od kilku postow.

Dnia 28.05.2013 o 18:21, DonOskar napisał:

Zanim zaczniesz krzyczeć że wyrwałem z
kontekstu, przewertuj wcześniejsze posty. Nie miało to miejsca.


nie wyrwales.

Dnia 28.05.2013 o 18:21, DonOskar napisał:

Twoja argumentacja to zbyt śmieszna próba obrony i tak trącącej o idiotyzm
wypowiedzi.


ja z brakiem danych nie dyskuje, Ty na podstawie braku danych kreujesz chore teorie. chyba wiem kto tu sie ociera o idityzm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować