Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Marcin Iwiński z CD Projekt marzy o ogromnym sukcesie Wiedźmina 3. Czy będzie to ostatnia część sagi?

59 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

CD Projekt sprostał oczekiwaniom fanów RPG i twórczości Sapkowskiego, tworząc dwie świetne gry o Wiedźminie. Premiera trzeciej części zbliża się wielkimi krokami – ma być to produkt mogący z powodzeniem konkurować na globalnym rynku. Wiedźmina 3 zobaczymy najpierw na targach E3, a potem na gamescomie.

Przeczytaj cały tekst "Marcin Iwiński z CD Projekt marzy o ogromnym sukcesie Wiedźmina 3. Czy będzie to ostatnia część sagi?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie szczególnie podoba się zamknięcie wątku Shani w dwójce. O takich zamykaniach wątków wspomina imć Iwiński?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marzy mi się kolejna seria w świecie Sapkowskiego, nowa historia z nowym bohaterem. To uniwersum jest genialne i nie wolno z niego rezygnować z powodu zamknięcia sprawy Geralta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A skąd pewność że Shani nie będzie w trójce ? ;) Sporo spraw się wyjaśniło w dwójce ( nie będę już spoilerował ) a niektóre tylko poszły o krok dalej więc ich wyjaśnienia powinniśmy ujrzeć w części trzeciej. Mnie osobiście ani pierwsza ani druga część nie zawiodła wciągnąłem się w te gry na długie godziny dlatego też wiąże duże nadzieje z dzikim gonem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"CD Projekt sprostał oczekiwaniom fanów RPG i twórczości Sapkowskiego, tworząc dwie świetne gry o Wiedźminie."
Nie sprostał ani w pierwszym ani tym bardziej w drugim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2013 o 20:25, donkabanos napisał:

A skąd pewność że Shani nie będzie w trójce ? ;)


Szanse że powróci są jak najbardziej... Dużo ludzi, w tym ja marudziło na jej brak i potraktowanie po macoszemu tych którzy to ją wybrali. Myślę że jakąś epizodyczną rolę dla niej przewidzą ;-) W końcu idzie wojna a ona jest medykiem ^^ Lepszej okazji do jej powrotu wymarzyć nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprostał. Gry są dobre (przynajmniej dobre), fabuła zadowalająca, dialogi na poziomie, bohaterowie nie są tylko zapisanymi kartkami papieru. Walka była satysfakcjonująca (w jedynce - w dwójce była tylko ok). Gry mają swoje wady, ale nie powiedziałbym, nie sprostały oczekiwaniom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź do pytania w temacie... Jeśli odniesie ogromny sukces to na bank nie będzie ostatnią częścią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja bym z chęcią zagrał jakąś czarodziejką w świecie Wiedźmina :D Bez wątpienia zmieniłoby to sposób rozgrywki. Czy na ciekawszy? Nie wiem :D można by też wprowadzić kilku bohaterów, którzy by się od siebie różnili, a gra by się co jakiś czas między nimi przełączała. Byłbym jednak za tym, żeby nowa historia była związana z Geraltem - Wiedźmin jest tylko jeden :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2013 o 20:43, Aludra napisał:

Odpowiedź do pytania w temacie... Jeśli odniesie ogromny sukces to na bank nie będzie
ostatnią częścią :)


Dlaczego nie? Zawsze Redzi mogą przejść na co innego np. rozwijać Cyberpunka na fali sukcesu Wiedźmina. Wtedy nie będą studiem znanym tylko z jednego, dobrego tytułu tylko dwóch... potem do dwóch, dojdzie trzeci i tak dalej, i tak dalej. To byłoby całkiem fajne rozwiązanie i też całkiem dobre wyzwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2013 o 20:43, Aludra napisał:

Odpowiedź do pytania w temacie... Jeśli odniesie ogromny sukces
to na bank nie będzie ostatnią częścią :)


W3 nie będzie ostatnią częścią gier z serii Wiedźmin - powiedział to prezes Kiciński. Geralt powrócić wcale nie musi, ale i bez niego Wiedźminland ma ogromny potencjał - głupio byłoby z tego nie skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Odpowiedź do pytania w temacie... Jeśli odniesie ogromny sukces
> > to na bank nie będzie ostatnią częścią :)
>
> W3 nie będzie ostatnią częścią gier z serii Wiedźmin - powiedział to prezes Kiciński.
> Geralt powrócić wcale nie musi, ale i bez niego Wiedźminland ma ogromny potencjał - głupio
> byłoby z tego nie skorzystać.
>

No tak, ale miło będzie dac temu światu odpocząc po trzeciej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi w 2016 roku miło by było zobaczyć nową grę w tym świecie więc kwestia gustu... Shani chętnie zobaczyłbym ale jej obecność czy też nie jest mi w sumie obojętna. Można narzekać na W1 czy 2, ale to świetne gry. Nieliczne, jakie przechodziłem raz za razem wiedząc co mnie czeka w większości fabuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2013 o 21:39, oxygar napisał:

No tak, ale miło będzie dac temu światu odpocząc po trzeciej części.


Zgadza się, dlatego następny będzie CP, tylko dopiero w 2015... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie sprzedają żadnych gadżetów z wiedźmina, chętnie ozdobił bym pokój jakimiś klimatycznymi plakatami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować