Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft ma obsypać nowego Xboksa "tonami gier" na najbliższym E3

36 postów w tym temacie

Z jednej strony się cieszę. Tytuły ekskluzywne to ważna sprawa, ale to zdanie "tony tytułów ekskluzywnych" zinterpretowałbym jako mase pierdół na nowego kinecta/jakiś zasyp grami indie itd. Liczę, że w tych "tonach gier" znajdą się naprawdę jakieś nowe perełki i nie chodzi o kolejne Hejlo czy Forzę. Wiadomo, że E3 jest od gier. Super, że tak podchodzą do sprawy. Mam jednak cichą nadzieję, że na konferencji zaprezentują chociaż jakiś szczerbek informacji na temat gier tak jak zrobiło to Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaleją konsolę eksami w początkowej fazie życia urządzenia a pod sam koniec będzie posucha. W dodatku część tych gier prędzej czy później pojawi się na PC lub PS4. Nic nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2013 o 03:16, Eternal101 napisał:

Ciekawe czy te "tony gier" to będą prawdziwe gry AAA czy jakieś popierdółki.


Popierdółki przynajmniej czasami bywają dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obiecanki Sony są dokładnie takie same. Po ukazaniu dema God of War a ukazaniu się gry właściwej minęły 3 lata. Od zapowiedzi Gran turismo 5 do wypuszczenia gry minęły 3 lata, a project Guardian? Nie wyszło w ogóle. Po premierze PS2 oraz PS3, Sony nauczyło mnie, że nie warto kupować ich konsol na starcie, bo cena jest z kosmosu a na pierwsze dobre gry będziemy czekać najmniej rok, a wtedy konsola już stanieje. Po wypuszczeniu konsoli na rynek, nic nie było gotowe, ani gier, ani Playstation home ani system trofeów. Była konsola, na której można było oglądać filmy na BD, z tym, że tych filmów było jak na lekarstwo.
Także obiecanki i przechwałki SONY są nic nie warte w rzeczywistości.
Podczas gdy DIe Hard fani Playstation patrzyli jak ich chlebak zbiera kurz, po przejściu Uncharted, gracze z drugiego obozu młócili w jedne z najlepszych gier na rynku, czyli Mass Effect, Bioshock, Geras of War, Forza 2 czy Halo 3. Dlatego ja jako pierwszą knsolę zakupiłem Xboxa i nigdy tej decyzji nie żałowałem. PS3 zakupiłem 5 miesięcy temu za grosze, przeszedłem te zachwalane "exlusive games" i tydzień temu opchnąłem prawie za tą samą cenę.
Z nowych konsol na starcie nie kupię żadnej, ale mocno kibicuję M$ gdyż ich flagowe marki są rewelacyjnymi grami na długie lata i tym M$ zasłużył na mój szacunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2013 o 10:55, Rafalinda_san napisał:

Z nowych konsol na starcie nie kupię żadnej, ale mocno kibicuję M$ gdyż ich flagowe marki
są rewelacyjnymi grami na długie lata i tym M$ zasłużył na mój szacunek.

Jedna ścigałka, jeden bro-TPS-shooter, których jest teraz na pęczki i jeden shooter. Rzeczywiście, TYLE gier. Tyle eksów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2013 o 11:01, Henrar napisał:

Jedna ścigałka, jeden bro-TPS-shooter, których jest teraz na pęczki i jeden shooter.
Rzeczywiście, TYLE gier. Tyle eksów.

Ale i tak tym M$ TYLOMA grami zdobył jego szacunek ]:->

;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że tak. I nigdzie nie napisałem, że "TYLOMA". Nie chodzi tu o ilość tylko jakość tych produkcji, bo w przeciwieństwie do eksów od Sony, które MA ich więcej, żadna z powyższych gier i serii nigdy mnie nie rozczarowała, a eksy z PS3 niestety tak. Głównie Uncharted i Heavy Rain. Generalnie nic nie straciłbym, gdybym obejrzał sobie te gry na Youyubie i tak zamierzam zrobić z Beyond Two Souls, bo to przerost formy nad treścią. Chociaż największym rozczarowaniem jest dla mnie seria Wipeout, odkąd zabrało się za nie studio Liverpol. Ból tym większy, że byłem gigantycznym fanem tej serii. W 2097 i trójeczkę gram do tej pory. Fusion, Pure i Pulse to porażka po całości.
Gran Turismo od trzeciej części to dla mnie równia pochyła w dół za model jazdy ale przede wszystkim za brak poczucia jakiejkolwiek prędkości. Czy jadę 100km/h czy 250 km/h to jest dokładnie to samo uczucie. Dobrze Na PS3 Bawiłem się jedynie w Heavenly Sword i GoW3. To wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiec znajac M$ zamydla oczy tytulami AAA i delikatnie wcisna nowa usluge inna niz XBOX LIVE aby mogli ze spokojnym sumieniem sprzedac ekskluzywne tytuly na PC z Xboxa360 czyli np. cala serie gier halo na STEAMIE. W ten sposob zabobia na starych tytulach i nowwych. $$$ na pewno bedzie nowa usluga platna na XBOX FUSION czy jak to zwa.... amerykanie w pierwszej kolejce dadza sie sprac i wykupic wszystko tak jak to bylo z rewelacyjnym i pryzstzlosciowym kinectem ...przeciez kazda gra byla robiona na kinecta od momentu jego wyjscia prawda?? (mega ironia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O Halo to Pctowcy mogą sobie pomarzyć ,chyba że odpalą tą serie za 10 lat na emulatorach.
Rafalinda_san
Tak samo jak ja ,jakiś tam szacunkiem darzę jedynie serię GoW na PS3 ,ale resztę przyszłych exów SOny ominę szerowkim łukiem (po ogromnych rozczarowaniu jakim było dla mnie Uncharted 2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2013 o 12:05, Rafalinda_san napisał:

Głównie
Uncharted i Heavy Rain. Generalnie nic nie straciłbym, gdybym obejrzał sobie te gry na
Youyubie i tak zamierzam zrobić z Beyond Two Souls, bo to przerost formy nad treścią.

No tak, bo gry które oferują coś więcej niż tylko nowoczesną grafę i tępe "pew pew" nie są warte uwagi i można je obejrzeć na "Youyubie". Coż, każdy lubi co innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, czekam na te tony gier, oby nie byly to same machadelka na Kinecta albo kolejne Gyrosy, xbox na gwalt potrzebuje nowych marek bo powoli zaczyna gryzc piach z tymi swoimi coraz bardziej sredniackimi "pewniakami" serwowanymi z duza pompa dla zamydlania oczu powaga eventu (co widac dziala, ale nie na mnie). Jak oni znowu wytocza te same armatki to bedzie dla mnie bardzo wyrazny znak, ze MS nie chce ryzykowac tym samym pozostajac w ciemnej dupie za Sony juz na dzien dobry. Dopoki MS woli pociskac kit (zalosnie dzialajace gierki na Kinecta) oraz eksploatowac zaplecze najwierniejszych fanow trzema exami na krzyz ode mnie nic nie dostanie (i pomyslec jak galopowali w 2006/2007 zeby poddac mecz z Sony walkoverem w ostatniej minucie). Licze jednak ze ktos w MS ma jaja i troche dobrej woli by ten stan rzeczy zmienic, poki co nie puszczaja pary ale przecieki pozytywami nie grzesza, nie wiem na ile to pewnosc siebie a na ile gaszenie pozaru w zwiazku z byle jakim zainteresowaniem nowym xboxem w sieci;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tony gier:

Deluxe of Rancho (2013) - Kinect zamienia Twoje pomieszczenie w farmę, a ręce w grabie i łopaty. Cena - 1600MSP

Outlet Bubble Store (2013) - Kinect zamienia Twój pokój w zjeżdżalnię wodną, a Ciebie w tępego kretyna. Cena - 1200MSP

Deluxe of Rancho: On Farm (2014) - Kinect zamienia Twoje pomieszczenie w farmę, a ręce w łopaty i grabie. - Cena - 1800MSP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Głównie
> > Uncharted i Heavy Rain. Generalnie nic nie straciłbym, gdybym obejrzał sobie te
> gry na
> > Youyubie i tak zamierzam zrobić z Beyond Two Souls, bo to przerost formy nad treścią.
>
> No tak, bo gry które oferują coś więcej niż tylko nowoczesną grafę i tępe "pew pew" nie
> są warte uwagi i można je obejrzeć na "Youyubie". Coż, każdy lubi co innego...
>
> > Głównie
> > Uncharted i Heavy Rain. Generalnie nic nie straciłbym, gdybym obejrzał sobie te
> gry na
> > Youyubie i tak zamierzam zrobić z Beyond Two Souls, bo to przerost formy nad treścią.
>
> No tak, bo gry które oferują coś więcej niż tylko nowoczesną grafę i tępe "pew pew" nie
> są warte uwagi i można je obejrzeć na "Youyubie". Coż, każdy lubi co innego...
>
Myślę, że chodziło mu o formę w jakiej te gry są podawane, tj. "interaktywny film", wtedy youtube ma sens ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2013 o 10:03, Zajanski napisał:

> Ciekawe czy te "tony gier" to będą prawdziwe gry AAA czy jakieś popierdółki.

Popierdółki przynajmniej czasami bywają dobre.


Tak, tylko że mówiac tekst "obsypiemy was tonami gier" mają chyba na myśli gry AAA :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować