Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nieoficjalnie: Deathstroke grywalną postacią w Batman: Arkham Origins

13 postów w tym temacie

Czyli rozpoczynamy przedstawienie pt. "Kup preorder w tym sklepie a dostaniesz ciastko, a w tamtym skarpetki. A jak kupisz po premierze to nie dostaniesz nic."
Pięknie.
Czyli już wiem, że z zakupem wstrzymam się do czasu aż wersja GOTY pojawi się na Steam w promocji za jakieś 5 euro. Tak jak zrobiłem z Batmanami AA i AC. I nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, żeby to było jak z Kobietą Kot. Ona była dwuznaczna moralnie. Była złodziejką, ale nie była zła, a w grze pomagała Batkowi (

Spoiler

właściwie gdyby nie ona Batek by nie przeżył i nie uratował miasta

). Deathstroke jest jednoznacznie zły tutaj. Pewnie po prostu będzie jedną z postaci w wyzwaniach jak Robin (nie licząc HR, tylko 1. DLC) i Nightwing w B:AC.
> http://images.vg247.com/current//2013/05/Batman-Arham-Origins-box-art.jpg
>
> Potwierdzenie na okładce. Niby fajny bonus ale mnie do pre-ordera nie zachęca.
Ale jednocześnie potwierdza moją teorię "2 mapki, 2 skiny" Jak dla Robina i Nightwinga. "Mapki" raczej nie odnoszą się do fabuły, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2013 o 16:30, Harunia napisał:

A czy walka bedzie w tej grze od poczatku, czy musze wykupic season passa albo dlc za
15$?


Nie. Jeśli nie kupisz preordera i season passa to w grze w ogóle będzie wyłączone sterowanie. Będziesz mógł za to obejrzeć wbudowanego Let''s Playa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2013 o 13:36, Phobos_s napisał:

Czyli rozpoczynamy przedstawienie pt. "Kup preorder w tym sklepie a dostaniesz ciastko,
a w tamtym skarpetki. A jak kupisz po premierze to nie dostaniesz nic."
Pięknie.


Raczej przedstawienie pod tytułem "Kup preorder, przepłać za premierową wersję gry i wypchaj się jednym DLC, a po premierze będziesz mógł kupić grę sporo taniej i to ze wszystkimi DLC, które ukażą się w międzyczasie". Coraz częściej dochodzę do wniosku, że nie opłaca się kupować premierówek. Lepiej poczekać na grę trochę dłużej, ale od razu kupić ją taniej i to z zestawem wszystkich dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Czyli rozpoczynamy przedstawienie pt. "Kup preorder w tym sklepie a dostaniesz ciastko,
>
> > a w tamtym skarpetki. A jak kupisz po premierze to nie dostaniesz nic."
> > Pięknie.
>
> Raczej przedstawienie pod tytułem "Kup preorder, przepłać za premierową wersję gry i
> wypchaj się jednym DLC, a po premierze będziesz mógł kupić grę sporo taniej i to ze wszystkimi
> DLC, które ukażą się w międzyczasie". Coraz częściej dochodzę do wniosku, że nie opłaca
> się kupować premierówek. Lepiej poczekać na grę trochę dłużej, ale od razu kupić ją taniej
> i to z zestawem wszystkich dodatków.
Tak naprawdę przed premierą liczą się tylko EK i to tylko te, które dają coś naprawdę fajnego z rzeczy materialnych. UbiSoft tak samo robi. Swoją drogą przynajmnej do EK mogliby dawać Season Passa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować