Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ostra sieczka na zwiasutnie Guilty Gear Xrd - SIGN -

28 postów w tym temacie

Pamiętam jak będąc w gimnazjum ostro grałem w Guilty Geara. To z chęcią poczekam na nową grę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I am confused. To jest w trzech wymiarach, czy w dwóch, czy w 3d i 2d? Bo animacje są jak w dwuwymiarowej grze, po czym cała arena jest pokazana w 3d włącznie w postaciami. Wut?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2013 o 14:32, maggit napisał:

I am confused.


Gra jest na Unreal Engine 3, tak więc wygląda na to, że cała gra jest trójwymiarowa. Głowy nie dam, ale przejścia z klasycznego widoku na inne ujęcia są tak płynne, że raczej nie widzę innej opcji. W każdym razie - jeżeli tak jest, to jak dotąd nie uświadczyłem lepszego użycia cel-shadingu. A nawet jeśli nie - efekt wyszedł wprost genialnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Guilty Gear to jedna z tych gier, które ze swojego dzieciństwa pamiętam najlepiej, więc z wielką przyjemnością dowiaduję się, że szykowana jest nowa odsłona. Najlepsze jest to, że na prezentowanym trailerze rozgrywka wygląda tak, jak ją zapamiętałem. Jest na co czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2013 o 16:31, Martius0 napisał:

Nie wiesz co piszesz.


A pokaż mi bijatyki w klimatach anime? DB i Naruto są godne uwagi. To ty raczej nie wiesz co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2013 o 16:31, Martius0 napisał:

Nie wiesz co piszesz.


A pokaż mi bijatyki w klimatach anime? DB i Naruto są godne uwagi. To ty raczej nie wiesz co piszesz.

Sorry za double ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2013 o 16:35, Eternal101 napisał:

> Nie wiesz co piszesz.
A pokaż mi bijatyki w klimatach anime? DB i Naruto są godne uwagi. To ty raczej nie wiesz
co piszesz.

Dragon Ball, Naruto, Persona 4 Arena (tak to się zwało?), King of Fighters, BlazBlue, Darkstalkers, Street Fighter, Arcana Heart. Ktoś coś doda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2013 o 16:40, Dared00 napisał:

> > Nie wiesz co piszesz.
> A pokaż mi bijatyki w klimatach anime? DB i Naruto są godne uwagi. To ty raczej
nie wiesz
> co piszesz.
Dragon Ball, Naruto, Persona 4 Arena (tak to się zwało?), King of Fighters, BlazBlue,
Darkstalkers, Street Fighter, Arcana Heart. Ktoś coś doda?


No to naprawdę dużo. Normalnych bijatyk masz tak Mortal Kombat 8 cześci, Tekkeny, SF to raczej nie klimaty anime :). Po za tym o DB i Naruto napisałem i jak na moje to są dwa tytuły warte uwagi, co nie zmienia tego że jest ich bardzo mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2013 o 16:56, Martius0 napisał:

Co powiesz na rodzielenie bijatyk w 2d a na podstawie anime a nie wrzucanie ich do jednego
kosza?


No to 2D jest jeszcze mniej :), Naruto jest jakby nie patrzeć w 3d to samo DB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, bądźmy konsekwentni. Jeżeli kolega @Eternal101 wylicza nagle Mortal Kombat 8 cześci, Tekkeny, SF, to niech zestawi je razem ze wszystkimi częściami Guilty Geara, a nie tylko z tą jedyną i pisze, że jest takich gier nieporównywalnie mniej ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>. Mam nadzieję,

Dnia 20.05.2013 o 17:30, Kendziezawy napisał:

że wyjdzie na peceta.


Z regóły karzda częśc po roku wychodziła na pieca więć nie masz się co martwić.

Co do tego 3D myśle że będzie jak w sf4 jakieś lepsze ataki czy podbicia będą prezentowane w 3D, jak to podbicie w 1:55s. Nie mniej czekam.

Druga sprawa znająć Arc System Works nowe postacie będzie trzeba kupić za realną kase jak to mieliśmy w BB. 30-40zł za postać jak pamiętam ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dalej nie załapałeś, GG nie jest grą na podstawie anime.


Ale przecież mu nie chodzi o bijatyki na podstawie anime, tylko o wyglądające jak anime.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować