Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ostra sieczka na zwiasutnie Guilty Gear Xrd - SIGN -

28 postów w tym temacie

Dnia 20.05.2013 o 18:46, Eternal101 napisał:

Ale mi chodzi o tematyce anime :).

Wytłumacz, co masz na myśli, mówiąc o "tematyce anime"? Bo anime są praktycznie o każdym temacie, jaki istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2013 o 18:49, Dared00 napisał:

Wytłumacz, co masz na myśli, mówiąc o "tematyce anime"? Bo anime są praktycznie o każdym
temacie, jaki istnieje.


Pewnie chodziło mu o stylistykę anime . Nie wchodzać głębiej w rynek można pomyśleć że to rzadkośc .

Wracając do gry ,to chętnie zagram . Od kilku miesięcy jestem zajawiony Blazblue więc miło będzie poznać wcześniejszą markę twórców .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie albo nawiązujące do istniejącego już anime. GG jak już jest stylizowany na anime jako forma animacji - nie konkretny tytule..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2013 o 18:04, Renchar napisał:

Z regóły karzda częśc po roku wychodziła na pieca więć nie masz się co martwić.


Zdaję sobie z tego sprawę, ale zawsze mogą zmienić zwyczaje. Mam nadzieję, że w tym przypadku tego nie zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ajajaj, ciekawie :3 moją ulubioną postacią był Faust! Jego ataki i kombosy były takie... nieprzewidywalne :P chyba sobie reinstaluję jakiegoś GG :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2013 o 18:49, Dared00 napisał:

> Ale mi chodzi o tematyce anime :).
Wytłumacz, co masz na myśli, mówiąc o "tematyce anime"? Bo anime są praktycznie o każdym
temacie, jaki istnieje.


Chodzi mi o postacie takie ala anime :). Takich bijatyk nie ma za dużo. Tzn chodzi mi o bijatyki w klimacie anime o może tak to ujmę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2013 o 18:49, Dared00 napisał:

> Ale mi chodzi o tematyce anime :).
Wytłumacz, co masz na myśli, mówiąc o "tematyce anime"? Bo anime są praktycznie o każdym
temacie, jaki istnieje.


Chodzi mi o postacie takie ala anime :). Takich bijatyk nie ma za dużo. Tzn chodzi mi o bijatyki w klimacie anime o może tak to ujmę :). Kur... Znów double ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować