Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft zapowie nowego Xboksa już jutro - nie przegapcie naszej relacji na żywo!

41 postów w tym temacie

Ah nie mogę się doczekać już 19:00 i dokładniejszych info o Xklocku, który na 99,9% będzie się zwał po prostu Xbox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 13:11, Roctuss napisał:

Ah nie mogę się doczekać już 19:00 i dokładniejszych info o Xklocku, który na 99,9% będzie
się zwał po prostu Xbox.

Skąd ta pewność? Jakieś źródło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to mnie obie konsole lataja funtem kalafiora jesli dalej za gre na PC zaplace 89-99 zlotych zamiast 189-209 na konsole (+gry jak skyrim sa DUZO lepsze dzieki modom na PC)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że granie na pc coraz bardziej mnie wkurza, z chęcią przyjrzę się nowej generacji, bo może na najbliższe lata sprawię sobie własnie którąś z konsol. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście chciałem Gramowi podziękować, bo o ile zawsze "relacja" oznaczała w ich wydaniu opis tak zarówno konferencja Sony miała live stream, jak i teraz konferencja MS. Dzięki wielkie. Zawsze mnie męczyło szukanie streamów na zagranicznych stronkach, szczególnie że na większości z nich trzeba było zakładać konta a tak... Wygodnie i do tego od razu można skrobnąć jakiś komentarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko ciekawi czy pokażą wygląd nowego xboxa oraz jakie gry zapowiedzą na niego, no i czy będzie trzeba miec go podłączonego do neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 16:47, KrisK91 napisał:

> Ciekawe czy zmienią koncepcję pada, czy zostawiam starego.

Kto potrzebuje pada skoro jesteś kontrolerem ;)


Nie każda gra będzie dla takiego systemu stworzona :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Microsoft jest jak Telezakupy Mango. Naobiecują cudów i wspaniałości, a potem dają kawałek badziewnego plastyku który spełnia swoją rolę w zwykły sposób i psuje się szybciej niż jabłka na słońcu. Aha i kosztuje dużo, ale poprzez sprytne ukrywanie kosztów przeciętnemu klientowi z USA wydaje się tańszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 18:01, Malcollm napisał:

Czy planują jakieś zmiany dotyczące zniesienia opłat za granie po sieci czy dalej będą
w to brnąć..?


[Troll pospolity]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 18:00, PS_SSIE napisał:

sonoklapie bo ci żyłka pęknie

Skąd ta agresja od razu? :) Sądząc po nicku zmarnowalem sporo Twojego czasu i nerwów potrzebnych do stworzenia nowego konta.

To tylko moje prywatne zdanie. Z Kinektem obiecywali cudów, rozmawiania z realistycznie odpowiadającym chłopcem (nie pamiętam jak to się nazywało), dokładności sprzętu motion capture, a wyrzucili plastykowy crap. O cenach produktów, czasu, jaki potrzebowali by wprowadzić Live w Polsce (placisz za grę w sieci i nic z tego praktycznie nie masz) nawet nie trzeba mówić. Dlatego nie czekam jakoś specjalnie na tę konferencję. Dopiero po premierze konsol obu gigantów zastanowię się którą kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować