Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

ArenaNet odpuszcza pierwszą część Guild Wars, by skupić się na "dwójce"

7 postów w tym temacie

W sumie to dobrze. Mimo ogromnego sentymentu GW1 jest przestarzałe, a GW2 bazuje na dobrych podstawach. Wystarczy teraz tylko się skupić na poprawie jakości i dodatkach(jak teraz, co 2 tygodnie nowy update i gra naprawdę nabiera jako takiego rozmachu:)).
Widziałem też, że jest jakaś akcja wrzucenia Guild Wars 1 na Kickstarter i dalsze rozwijanie.
http://n4g.com/news/1227024/guild-wars-1-fans-want-a-kickstarter-project-to-revitalize-the-game

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Afro69 - bardzo ostrożnie podchodziłbym do powierzania takiej gry MMO fanom-amatorom. W Guild Warsie nie trzeba wiele zmieniać, aby zepsuć wyważenie całości. Gra niejednokrotnie była aktualizowana, aby wyeliminować luki znalezione przez graczy. Może pozostawienie gry "samej sobie" jest lepszym pomysłem.

Mam jedynie życzenie, aby kiedyś został udostępniony pełny soundtrack z gry. Muzyka pierwszej części jest jak dla mnie wspaniała, a niektóre kawałki aż same wywołują obrazy biegających po Ascalonie postaci. Soundtrack z tej gry to coś, do czego z chęcią bym wracał. Wiele razy.
Stąd też jest to jedyny minus gatunku gry. Kiedyś serwery zostaną wyłączone, a muzykę będzie można co najwyżej na YouTube''ie czasami znaleźć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pozostawiają grę samą sobie, jutro wyłączą serwery. Szkoda, że to dąży w tym kierunku, ale wszystko ma swój początek i koniec, taka prawidłowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieźle, po tylu latach to jeszcze hula :) Wspomnienia, wspomnienia - na całe szczęście nie dałem się już wciągnąć w dwójkę, bo pewnie znowu kawał życia bym zmarnował.
Ciekawy pomysł z tą automatyzacją, ja myślałem, że zrobią jak w przypadku sportówek AE, czyli po prostu wyciągną wtyczki od serwerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować