Zaloguj się, aby obserwować  
Jacentix

The Sims 4 - temat ogólny

17 postów w tym temacie

Dnia 21.05.2013 o 13:53, Jacentix napisał:

Wątek o grze symulacji życia The Sims 4! Zobaczyłem i nie ma tematów ogólnych tej gry.
Zapraszam do dyskuzji!


Ja co do Simsów mam nadzieję że dodadza multika, bo tej grze by się on przydał i zauważyłem że dużo ludzi chciałoby go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 13:56, Eternal101 napisał:

Ja co do Simsów mam nadzieję że dodadza multika


Ja za to mam nadzieję że dodatki będą lepsze. Ja także jestem za tym żeby był multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 13:58, Jacentix napisał:

Ja za to mam nadzieję że dodatki będą lepsze. Ja także jestem za tym żeby był multi.


Mogliby te wszystkie dodatki zaimplementować do podstawowych simsów, czyli zwierzaki, pory roku itd, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 13:59, Eternal101 napisał:

Mogliby te wszystkie dodatki zaimplementować do podstawowych simsów, czyli zwierzaki,


Ciekawe. Moja siostra mówi że to będzię jakieś dno . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 13:53, Jacentix napisał:

Wątek o grze symulacji życia The Sims 4! Zobaczyłem i nie ma tematów ogólnych tej gry.
Zapraszam do dyskuzji!

1. Dlaczego obrałeś sobie za cel założenie jak największej ilości wątków seryjnych? Przecież to zwykłe śmiecenie.
2. Jest w ogóle jakiekolwiek info o tworzeniu Sims 4 czy po prostu wybierasz wszystkie gry, do których powstanie kolejnej części jest prawdopodobne i na siłę zakładasz wątek?
3. Zainstaluj sobie przeglądarkę sprawdzającą błędy ortograficzne. Czerwona kreska pod słowem nie oznacza, że jest ono fajne, tylko że jest w nim błąd.
4. Jak już zakładasz wątek dotyczący jakiejś gry to napisz coś więcej niż 3 zdania, które tak naprawdę nic nie mówią o grze.
5. Do każdego z dodatków założysz jeszcze oddzielne wątki?
6. Jak EA nie zrobi "promocji" jak na Sims 3 swojego czasu (można było wyrwać Sims 3, 2 duże dodatki i jeden mniejszy za darmo), to nie kupię przez kilka lat do solidnej obniżki (minimum 75%).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2014 o 13:05, Jacentix napisał:

Czy ktoś sprawdzał już kreator Simów? Jak wrażenia? Lepsze niż w trójce? Ja kupuje grę
nawet w ciemno. Oby tylko dało się grać offline.


Sprawdzałem i jest on dla mnie średni xD
Myślałem, że będę miał większą swobodę edycji sima, ale nie jest tego sporo xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2014 o 13:05, Jacentix napisał:

Czy ktoś sprawdzał już kreator Simów? Jak wrażenia? Lepsze niż w trójce?

I tak i nie. Pierwsze co się rzuca w oczy, to zupełnie inny styl graficzny, a osoby uważające że obie gry wyglądają tak samo, muszą mieć spore problemy ze wzrokiem. Samo tworzenie Sima za pomocą suwaków jest przyjemniejsze i daje znacznie większe możliwości jeśli chodzi o kształty, bolą natomiast ograniczenia kolorystyczne - korzystanie jedynie z ograniczonej liczby barw. Do tego dochodzi żałosny wybór ubrań, ale to chyba kwestia cięcia tej wersji, bo nie wierzę by w pełnym produkcie też tak było.

Tak dla porównania:

20140829132237

20140829132246

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano, styl graficzny jest trochę "uproszczony"... jak cała gra. W dodatku czy tylko ja mam wrażenie, że ta gra jest brzydsza od poprzedniczki? :D W dodatku ma większe wymagania, nie ma otwartego świata i wielu innych rzeczy. No cóż, pewnie zagram bo w rodzince mam dużo sióstr, które już czekają pod sklepami na premierę, więc mnie to raczej nie ominie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2014 o 14:49, Kirabaxior napisał:

Ano, styl graficzny jest trochę "uproszczony"... jak cała gra.

Bardziej kreskówkowy, co najbardziej chyba widać po włosach.

Dnia 29.08.2014 o 14:49, Kirabaxior napisał:

No cóż, pewnie zagram

Ja się póki co wstrzymuję, wolę już dorwać kolejny dodatek do "trójki" w jakiejś promocji - obecnie zbyt wielu rzeczy by mi brakowało. Ale kto wie, jak "czwórka" się będzie rozwijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że po odejściu głównego projektanta z Maxis zaraz przed wydaniem trójki, twórcy nie mają pomysłu i wywalają najlepsze pomysły na rzecz jakichś głupawych. Rewolucji nie będzie, ale się sprzeda. Bo to Sims, bo to EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... czytałem recenzję Simsów 4 i podobno jest tak sobie. A Wy jak oceniacie tę grę? Czy przy zaczynaniu przygody z Simsami jest bardziej warto kupić trójkę czy czwórkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2014 o 00:05, Prince_Miki napisał:

Hmm... czytałem recenzję Simsów 4 i podobno jest tak sobie. A Wy jak oceniacie tę grę?
Czy przy zaczynaniu przygody z Simsami jest bardziej warto kupić trójkę czy czwórkę?

Najlepiej nic nie kupuj. Simsy to nie gra dla facetów (wiem co mówię) i nie mam na myśli podstaw seksizmu tylko tak po prostu jest. Nie widzimy w tej grze tego, co tak przyciąga tą rzeszę fanó.. fanek do niej. Dlaczego, jak ja zaczynałem w nią grać pomyślałem "a może by tak sobie rozpocząć karierę pisarza od brudnych początków? Mieszkać w czymś przypominającym kloakę a potem wybić się? Bez rodziny bez nikogo, przebrnąć przez edytor i jazda, nowe życie!". I grałem, doszedłem do tego (po kilku godzinach) bez żadnych ułatwień etc. z trudem (mam na myśli simsy 2/3 na komputerze moim/dziewczyny) ale doszedłem. Po powiedzmy sobie szczerze, mniej niż 10h odstawiasz tą grę. To gra typowo na raz. Siadasz przy niej, spędzasz cały dzień i może noc, ew. następny dzień, ale potem nic. Dlaczego tak się dzieje? Nie widzisz tego, co widzi kobieta. Pierwszą reakcją po włączeniu simsów 2 (tak, zagrała po kilkuletniej przerwie bo darmo na originie było) było "jaki to był kod na kasę?" później "zbuduję piękny dom, zobaczysz!" potem "stworzę naszą rodzinkę! Będzie synek, córcia.. jak córci damy na imię?". Czy tak myśli facet, mówiąc zupełnie obiektywnie? Jeśli któryś tak, nie chciałbym go poznać osobiście :P
Dlatego odpuść sobie kupno tej gry, poczekaj aż stanieje, ew. kup na allegro Simsy 2 ze wszystkimi dodatkami, powinny być tanie bo nie dawno były za darmola, a to wg. mnie najlepsza odsłona.
Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam kłopot z demem SIMS 4 dokładnie z brakiem pliku msvcp120.dll. Grę pobrałem z ORIGIN. Przy uruchamianiu Pokazuje błąd 0xC1 brak pliku msvcp120.dll . Skorzystałem z DLLFIXERA i teoretycznie mam ten plik. Niestety nie pomogło. Byłem też na stronie EA i zastosowałem się do ich zaleceń - też nie pomogło.
Pomóżcie.

p.s. Wam WINDOWS 7 Sp1 64-bit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować