Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konferencja Microsoftu – relacja na żywo!

164 postów w tym temacie


Nie wiem, nie pokazali jeszcze PS4. Ale pokazali XO i wygląda jak magnetowid sprzed 30-stu lat.

Generalnie konferencja słaba, przynajmniej dla gracza. Ale jeszcze nie skreślam nowego dziecka M$, poczekamy na E3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 20:06, Vojtas napisał:

Badanie to jedno, wyciągnięcie właściwych wniosków zupełnie co innego.


Nie sądzę, że dla tak bogatej firmy badania robią i je analizują ignoranci :D Aczkolwiek wiadomo, że każdy rynek ma własną specyfikę i prawdopodobnie MS postanowił się skupić na rynku amerykańskim. Zobaczymy kto ostatecznie wygra starcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy CoD jest niesamowity, nie dość, że zaprezentuje tą sama filozofię rozgrywki, co poprzednicy (korytarzyk-"follow"-skrypt-korytarzyk...), to jeszcze graficznie zbliżył się do poziomu Crysis z 2007 roku.
Gromkie brawa, to się nazywa postęp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 20:09, Perry_Cox napisał:


Nie wiem, nie pokazali jeszcze PS4. Ale pokazali XO i wygląda jak magnetowid sprzed 30-stu
lat.

Generalnie konferencja słaba, przynajmniej dla gracza. Ale jeszcze nie skreślam nowego
dziecka M$, poczekamy na E3.


tu sie mylisz wygląd może być po cholerę robić jakieś kosmiczne wyglądy...

>Nowy CoD jest niesamowity, nie dość, że zaprezentuje tą sama filozofię rozgrywki, co poprzednicy >"korytarzyk-follow-skrypt-korytarzyk", to jeszcze graficznie zbliżył się do poziomu Crysis z 2007 roku.
>Gromkie brawa, to się nazywa postęp.

widzę znawce silników ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wcześniej napisałem nowy XBOX robiony wyłącznie pod Amerykanów! Szkoda! Jak na razie u mnie na plus PS4! Dziś zawiodłem się na tym co pokazali M$!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 20:10, Principes napisał:

Nowy CoD jest niesamowity, nie dość, że zaprezentuje tą sama filozofię rozgrywki, co
poprzednicy (korytarzyk-"follow"-skrypt-korytarzyk...), to jeszcze graficznie zbliżył
się do poziomu Crysis z 2007 roku.

Uwaga, bo dla niektórych to może być ciężkie do pojęcia - nie każdemu gameplay z Crysisa odpowiada. Niesamowite, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 20:10, Principes napisał:

Nowy CoD jest niesamowity, nie dość, że zaprezentuje tą sama filozofię rozgrywki, co
poprzednicy (korytarzyk-"follow"-skrypt-korytarzyk...), to jeszcze graficznie zbliżył
się do poziomu Crysis z 2007 roku.
Gromkie brawa, to się nazywa postęp.


Zapomniałeś o rewolucji w multiplayerze- dynamiczne mapy i zmiana wyglądu postaci gracza (motyw z customizacją postaci do trybu przykładowo był w R6: Vegas). To się nazywa postęp ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 20:08, v1d4r napisał:

obie konferencje to porażki...

O ile w Ps4 jak mówili przedmówcy był gameplay tak nie było wyglądu samej konsoli...

Odnosząc się do tego postu oraz wcześniejszych zgaduję, że czynnikiem decydującym a tym którą konsolę kupisz, będzie wygląd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale żenia chyba jedna z najgorszych konferencji ever jakie w życiu widziałem nawet nintendo więcej pokazywało niż M$ na kij mi odtwarzacz vhs którym to ładnie ktoś ochrzcił bo konsoli to mi póki co zawartością nie przypomina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, gdybym po pierwszych prezentacjach Sony i Microsoftu miał wybrać którąś z konsol to chyba zostałbym przy obecnej generacji. Straszna słabizna. Trzeba czekać do E3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, myślałem że to prezentacja pada od PS4 była słaba. Ale to coś... tego nie da się nawet opisać słowami. To nie jest konsola dla graczy, to jest TV dla hamburgerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwi mnie, że nowy Xbox jest bardziej centrum domowej rozrywki niż konsolą, ale ile z tego, co pokazali w ogóle będzie dostępne w Polsce? Nie sądzę, żebyśmy mieli dostęp do tych wszystkich kanałów. To była trochę zapowiedź tunera TV niż sprzętu do grania. Sony jednak pokazało dużo więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 20:12, Henrar napisał:

Uwaga, bo dla niektórych to może być ciężkie do pojęcia - nie każdemu gameplay z Crysisa
odpowiada. Niesamowite, nie?


Crysis przynajmniej ma ów "gameplay", CoD się tylko ogląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 20:12, Pitej napisał:

> obie konferencje to porażki...
>
> O ile w Ps4 jak mówili przedmówcy był gameplay tak nie było wyglądu samej konsoli...

Odnosząc się do tego postu oraz wcześniejszych zgaduję, że czynnikiem decydującym a tym
którą konsolę kupisz, będzie wygląd?


Specyfikacja a co ty po czym wybierzesz po 1 przycisku na padzie ?

Dnia 21.05.2013 o 20:12, Pitej napisał:

> widze znawce silników ...

Widzę, że prawda boli.


no nie wiem czy boli jak mam racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tej konferencji mozna dojść do wniosku, ze to będzie potrafiło robić dużo rzeczy w salonie - tylko gdzieś w tym całym szaleństwie zaczyna brakować miejsca na gry. O ile Sony wydaje się jeszcze wiedzieć, o co tu chodzi, to MS już najwyraźniej szuka drogi alternatywnej do sprzedawania swojej zabawki ludziom. Oczywiscie, niby gry trzymajana E3, ale nei jest powiedziane, ze to co pokażą spowoduje opad szczęny. + trzeba pamietac, że dla MS pojecie exclusive to juz od jakiegoś czasu "gra, której nie ma u Sony"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować