Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konferencja Microsoftu – relacja na żywo!

164 postów w tym temacie

Microsoft idzie w usługi, ponieważ zwyczajnie można z nich wycisnąć więcej kapusty. Wystarczy wyobrazić sobie wsparcie dla nowego xpudła w gadżetach elektronicznych, gdzie wszystko jest połączone i sterowane centralnie. Jeśli MS uda się przekonać ludzi, że nowy X jest tym czego potrzebują w swoim salonie, to konkurencją nie będzie już SONY. W zasadzie nie będą mieli konkurencji :] Pytanie - czy nowy X to faktycznie konsola. IMO niekoniecznie.
Ja tego nie kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 20:14, v1d4r napisał:

Specyfikacja a co ty po czym wybierzesz po 1 przycisku na padzie ?

Poznałeś ją? Bo ja nie.
Żeby nie było, Sony też nie wyłożyło wszystkiego na stół (układ graficzny), ale jednak dowiedzieliśmy się WIĘCEJ w temacie bebechów.
Co ma do tego przycisk? Czy ja pisałem coś o przycisku? Widzę, że coś Cię boli.

Za to strasznie marudzisz na brak ujawnienia designu PS4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Kwestia gustu, najważniejszy jest środek, gry etc. Ale ta konsola wygląda śmiesznie MOIM ZDANIEM i zapewne każdemu laikowi musiałbym tłumaczyć, że to najnowsza konsola M$ stoi pod moim TV, a nie stary magnetowid.

Co do silniku CoD''a, to w porównaniu ze starszym widać różnicę i były rewolucją... kilka lat temu. Na tle dzisiejszych gier wygląda zaledwie dobrze. Sam trailer gry był ok, daje nadzieję (może dzięki muzyce) na coś głębszego w historii, o ile można mówić o głębi w kontekście serii Call of Duty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra od Quantum Break mnie jedynie zainteresował. Reszta? Lipaaaaa , konferencja nudnawa, gier prawie co nic, zero porzadnej prezentacji jakiegoś tytułu pff...

Wygląd prosty, robi w sumie wrażenie, ale ja nie zwracam na to uwagi, więc dla mnie to obojętna sprawa.
Na prezentacje pada się nie załapałem, ale po fotkach widzę, że identyczny + krzyżak nadal ujowy, a nawet jesli nie, nigdy nie mogłem się do tego pada przywyczaić, wole standardowy kształt ds''a ;p.
I w sumie tyle mam do powiedzenia, TV jest po uj wie po co tam.

Jeżeli chodzi o sony vs, Microsoft w konferencjach, to przegrał Microsoft, mimo, ze pokazali jak wygląda konsola. O wiele ciekawiej było na Sony. Al ja w sumie mam wywaone na to xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 20:13, Principes napisał:

> Uwaga, bo dla niektórych to może być ciężkie do pojęcia - nie każdemu gameplay z
Crysisa
> odpowiada. Niesamowite, nie?

Crysis przynajmniej ma ów "gameplay", CoD się tylko ogląda.


Pan to pewnie osoba z serii

Pokazu możliwości DX10 "Woooo pokazali różnice miedzy Dx9 a Dx10 jaaaa jaka zmiana grafiki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Totalna lipa. Ten cod jako next gen to jeden wielki facepalm. Jak cała ta konfa z 2 renderami w tle i 40 minutami gadki o opcjach tv...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 20:17, Pitej napisał:

> Specyfikacja a co ty po czym wybierzesz po 1 przycisku na padzie ?
Poznałeś ją? Bo ja nie.
Żeby nie było, Sony też nie wyłożyło wszystkiego na stół (układ graficzny), ale jednak
dowiedzieliśmy się WIĘCEJ w temacie bebechów.
Co ma do tego przycisk? Czy ja pisałem coś o przycisku? Widzę, że coś Cię boli.

Za to strasznie marudzisz na brak ujawnienia designu PS4.


ale kolego nie określiłeś kiedy...
Zdecyduje po specyfikacji a nie po konferencji czy napisałem ze xone jest lepszy od ps4?
jeszcze nie. Czy to cie boli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli gameplay w Crysisie polega na tym, że mamy dużo chodzenia po dżungli, to ja dziękuję i wolę Call of Duty.

Gdyby w Crysisie był otwarty świat i były jakieś questy poboczne, to OK. Ale tak nie jest. Crysis to zamaskowany korytko shooter, przereklamowany i jeszcze nazywany przez ludzi sandboksem, mimo że nie ma z tym gatunkiem nic wspólnego.

Do tej pory próbuję zrozumieć, czemu jest uważany za wielkiego Mesjasza gier FPS i wielką rewolucję. Panie, tosz to Far Cry był wcześniej i robił to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta nowa gra od Remedy to najciekawsze 2 (?) minuty z tej konferencji ale pewnie wyjdzie na PC (mam nadzieję). Nowego Xboksa na pewno nie kupuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Suaaabo, połowa z tego co pokazywali niedostępna u nas, a druga połowa mnie nie interesuje. Quantum wygląda interesująco ale... no w sumie to nie wiemy jak wygląda. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótko: kupili wszystkich amerykanów, z Europą i Japonią dali dupy tak jak tylko można było.
Co dziwne, wydaje mi się, że korzystnie by postąpili gdyby przerwali prezentację po omówieniu funkcji dekodera tv.Im dalej, tym słabiej im szło. Zupełnie jakby już położyli lachę na hardkorowego gracza. Ich nowy target: hamburgery oglądające Super Bowl. Samego nowego Kinecta też praktycznie nie pokazali.
Gry:
- Forza 5 - przeparszam nie gram w samochodówki, więc nawet nie wiem jak to się ma do Drive Club/Gran Tourismo 6.
- EA - dzięki Microsoft, że pokazaliście co wyjdzie na PS4. Ale grafika nie powalała.
- Remedy - może być ciekawie.
- Call of Duty: w momencie kiedy wodzirej krzyknął: "and all the DLCs for XBOX ONE will be first!!! wybuchnąłem śmiechem :-)." Grafika porównywalna z Uncharted 2. Generalnie, gdyby powiedzieli, że to byłby ex dla xboxa one ziewnąłbym tylko.
Ogólnie bardzo słabo. Czuję że za mocno odeszli od konsoli na rzecz fajnego bo fajnego ale mixa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 20:20, Henrar napisał:

Jeżeli gameplay w Crysisie polega na tym, że mamy dużo chodzenia po dżungli, to ja dziękuję
i wolę Call of Duty.

Gdyby w Crysisie był otwarty świat i były jakieś questy poboczne, to OK. Ale tak nie
jest. Crysis to zamaskowany korytko shooter, przereklamowany i jeszcze nazywany przez
ludzi sandboksem, mimo że nie ma z tym gatunkiem nic wspólnego.

Do tej pory próbuję zrozumieć, czemu jest uważany za wielkiego Mesjasza gier FPS i wielką
rewolucję. Panie, tosz to Far Cry był wcześniej i robił to samo.


dużo łatwiej jest pokazać dobra grafikę na ograniczonym terenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 20:14, Bracio napisał:


Pogratulować. Dochodzi do tego potencjalna blokada "używek", ale to jeszcze nic pewnego:
http://kotaku.com/the-xbox-is-not-always-online-but-seems-to-block-used-509077987

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak jak zawsze narzekanie na grafe dla coda.
La mam tylko pytanie kiedy wy znajdujecie czas na podziwianie grafiki w multi coda ?
Tam wszystko dzieje się na tyle szybko za nawet nie ma czasu podrapać sie po... głowie a co dopiero zatrzymać się położyć i potrzeć jak trawa na wietrze sie ugina, czy też inne duperele.

Wy serii spodziewaliście się Crysisa 3 ? Wtedy chyba hejterzy byli by zadowolenia tylko pytanie po co dla 6-8h singla ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować