Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

Xbox One - temat ogólny

1856 postów w tym temacie

Dnia 10.06.2013 o 21:24, Reffanov napisał:

Nie powiedziałbym że to rozsądna cena... szczególnie dla nas, europejczyków. Nie rozumiem
tego czemu w tej branży tak nas rżną przekładając ceny z dolarów na euro w stosunku 1:1.

W USA podają ceny bez VAT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz kupić w UK. Nikt nie broni. Tam cena nie jest 1:1.
Trzeba jeszcze poczekać na oficjalną cenę Polską. Może się różnić, chociaż wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xbox One w Polsce nie będzie wypuszczony w listopadzie, ale później.

Cena jest wysoka imo. Patrząc na ilość usług których w Polsce nie będzie dostępnych i których nie wykorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2013 o 21:29, Sigu napisał:

Możesz kupić w UK. Nikt nie broni. Tam cena nie jest 1:1.
Trzeba jeszcze poczekać na oficjalną cenę Polską. Może się różnić, chociaż wątpię.


Kupować póty co w ogóle nie mam zamiaru. :P Chodzi mi o to że taki przelicznik jest dla europejczyków po prostu niesprawiedliwy. W każdym przypadku, nie tylko tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Początek konferencji najlepszy za sprawą MGS''a. Ahhh... jak ta gra bosko się prezentuje. W końcu to Kojima Productions. MGS V, Ryse i Battlefield 4 podtrzymał konferencje na dobrym poziomie. Teraz Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biadolili na wygląd X1, a tymczasem okazało się, że PS4 wyszło jeszcze bardziej koślawo.
Ogólnie mówiąc to Microsoft kupił mnie bardziej niż Sony. Lepsze exclusivy, wygodniejszy pad, a do tego sentyment, przyzwyczajenie oraz kilka nowych funkcji, które jedynie ostatecznie skreśliły PS4 z mojej listy. Byłem gotów odkładać kasę na listopad, ale wtedy ujawniono cenę konsoli i wybuchłem śmiechem. Póki co zostanę przy X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2013 o 10:24, Sandro napisał:

Biadolili na wygląd X1, a tymczasem okazało się, że PS4 wyszło jeszcze bardziej koślawo.
Ogólnie mówiąc to Microsoft kupił mnie bardziej niż Sony. Lepsze exclusivy, wygodniejszy
pad, a do tego sentyment, przyzwyczajenie oraz kilka nowych funkcji, które jedynie ostatecznie
skreśliły PS4 z mojej listy. Byłem gotów odkładać kasę na listopad, ale wtedy ujawniono
cenę konsoli i wybuchłem śmiechem. Póki co zostanę przy X360.


Na podstawie wyglądu pada potrafisz ocenić jego wygodę? Naucz mnie takiej umiejętności :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2013 o 10:28, Bracio napisał:

Na podstawie wyglądu pada potrafisz ocenić jego wygodę? Naucz mnie takiej umiejętności

Weź notesik i posłuchaj.
Z tego co widzę, rozmieszczenie gałek nie zmieniło się w porównaniu z padem do X360. Sporo grałem zarówno na nim, jak i na tym od PS3 i różnica była kolosalna. W tym pierwszym nie trzeba było latać kciukami po całym padzie, wszystko było naturalnie ułożone. Grając na kontrolerze Sony, palce zaczynały mnie rwać już po kilkunastu minutach. Grube, solidne uchwyty na dłoń nie nadwyrężają nadgarstków tak jak bardziej równoległe, cieńsze uchwyty Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2013 o 10:24, Sandro napisał:

Biadolili na wygląd X1, a tymczasem okazało się, że PS4 wyszło jeszcze bardziej koślawo.
Ogólnie mówiąc to Microsoft kupił mnie bardziej niż Sony. Lepsze exclusivy, wygodniejszy

Po wcześniejszych Twoich wypowiedziach jakoś mnie to nie dziwi ;)
Twój wybór. Ja też zostaję przy Ps3 i 360. W nastepnej kolejnosci bedzie na pewno ps4. Xone kupie, o ile odłączą tego cholernego kinecta. Nie chcę płacić dodatkowych 300 - 400 zł za coś, co będzie używane raz na dwa tygodnie.

Pad od 360 się trochę zmienił, bo zostało to potwierdzone. Już bez teksów typu "wygodniejszy pad", bo najzwyczajniej jest śmieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2013 o 11:06, MrGregorA napisał:

Pad od 360 się trochę zmienił, bo zostało to potwierdzone.

Ano zmienił się, ale wszystko o czym piszę zdaje się być na swoim miejscu więc w czym problem? Nie pisałem o wadze pada, bo po zdjęciach tego się nie dowiem, ale liczę na to, że owe zmiany nie wpłynęły na to ujemnie. Z resztą pad to tylko jeden z kilku podanych przeze mnie powodów dlaczego jeżeli już to sięgnąłbym po X1 więc nie wiem o co chodzi z tym czepianiem się szczegółów.

Naprawdę chciałem dać się skusić Playstation, ale Sony mnie po prostu nie zachęciło. Cena jest kusząca w porównaniu z konsolą MS, ale nie kupię tak drogiego sprzętu tylko ze względu na cenę. Brak blokady używek, połączenia z netem itp? Bardzo mocne karty w rękach Sony, ale swojego X360 i tak mam non-stop podłączonego do internetu, a używki kupuję mało kiedy. Wolę polować na promocje albo spadki cen więc te straszne barykady Microsoftu jakoś na mnie wielce nie wpłyną. Biblioteka gier jest głównym czynnikiem jakim się obecnie kieruję przy wyborze konsoli. Microsoft ma pod tym względem przewagę, bo najzwyczajniej na świecie proponuje takie tytuły, które mnie bardziej interesują i choćby z tego powodu wolę właśnie ten sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2013 o 12:11, Sandro napisał:

Na czym tak właściwie polegają te regiony, że zabiera to aż tyle czasu?

Te w sensie Azja? To proste - skupiają się na Europie o USA, bo tam sprzedadzą najwięcej i chcą na te rynki mieć najwięcej konsol. To i/albo mają problemy z produkcją i muszą któryś rynek poświęcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2013 o 12:13, Henrar napisał:

Te w sensie Azja?

No w sumie tak, chodzi o PAL/NTSC. O ile samą ideę takiego podziału jeszcze jako tako rozumiem, o tyle tak kolosalną przerwę w premierze sprzętu już nie. Może coś jest w tym braku towaru dla wszystkich rynków jednocześnie, ale czy tak wielka firma nie powinna być na to w jakiś sposób przygotowana? Takie Apple radzi sobie z tym całkiem nieźle choć gdyby się zagłębiać w koszta produkcji iPhona oraz Xbox''a One to pewnie można by brodzić w tym temacie całymi dniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Region to spuścizna po starszych generacjach konsol, kiedy nie było jeszcze formatu 16:9. USA i reszta świata miały inne formaty matryc. USA bodaj 3:2, a reszta świata 4:3.

<edit>
Jeśli problemy z konsolą są prawdziwe i już zaczęto produkcję, to należałoby wycofać towar. Jeśli tak się stało to wystąpiło spore opóźnienie. W takiej sytuacji musi nastąpić prioretyzacja realizacji zamówień. USA, EU, APd, Australia, Azja, Afryka, Antarktyda, Atlantyda.

@Henrar
Nie mówmy o problemach, które nas nie dotyczą. Rynek japoński to rynek mało Xboxowy. Oni wolą swoje DSy i Arcade''y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W swietle:
http://dailycaller.com/2013/06/07/new-xbox-by-nsa-partner-microsoft-will-watch-you-247/#ixzz2VYZSDzox
Nie jest to zaskakujace

it was revealed Thursday that the tech giant was a crucial partner in an expansive Internet surveillance program conducted by the National Security Agency and involving Silicon Valley’s biggest players.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować