Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

Xbox One - temat ogólny

1856 postów w tym temacie

Dnia 12.06.2013 o 13:57, Bracio napisał:

1) Gracz z myszką, klawiaturą i/lub padem będzie miał zawsze przewagę
2) Responsywnosć tego urządzenia nie jest zbyt dobra.
3) Cena, gdzieś tam oglądałem o tym, jest lub będzie taka wysoka, że będzie to zabawka dla nielicznych. Płacisz za to jak za konsolę, albo i więcej, a możesz grać w kilka tytułów.
4) Wiesz, że przy grze, w której jest sporo biegania zajedziesz się? Jeśli twoja kondycja jest tylko nieco gorsza od maratończyka, to po jednej grze w BF3 byś wysiadł.

Dnia 12.06.2013 o 13:57, Bracio napisał:

Informowałem Ciebie, że są zmiany na forum, ale Ty oczywiście zignorowałeś. No cóż, trudno.

Nie zignorowałem, wtedy się dowiedziałem. Ostrzeżenie jest za posty przed twoją informacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2013 o 14:15, Henrar napisał:

http://www.xbox.com/en-US/xbox-one/pre-order-xbox-one/disclaimer

Jak ktoś nie wytrzyma i kupi Xbox One na premierą światową - rejestrujcie już konto na
inny kraj niż Polska.

Czyżby powtórka z rozrywki? Skąd my to znamy. Liczba mieszkańców ambasady polskiej w Waszyngotnie albo konsulatu w Nowym Jorku znowu się powiększy... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2013 o 14:15, Henrar napisał:

http://www.xbox.com/en-US/xbox-one/pre-order-xbox-one/disclaimer

Jak ktoś nie wytrzyma i kupi Xbox One na premierą światową - rejestrujcie już konto na
inny kraj niż Polska.


Traktowanie Polskiego gracza jako klienta drugiej kategorii <3. Sytuacja podobna jak z polskim Xbox Live.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2013 o 14:19, Dared00 napisał:

Wydaje mi się, czy Kinect potrzebuje mniej miejsca?

Tak, wymaga znacznie mniej miejsca.

A wracając do blokady:

Ciekaw jestem jednej rzeczy: co się stanie, jak już One się pojawi w Polsce i będę chciał sprowadzić grę z UK na Xbox One. Czy pozwoli mi ją zarejestrować? Bo zaczynam mieć poważne wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2013 o 14:23, Henrar napisał:

Ciekaw jestem jednej rzeczy: co się stanie, jak już One się pojawi w Polsce
i będę chciał sprowadzić grę z UK na Xbox One. Czy pozwoli mi ją zarejestrować? Bo zaczynam
mieć poważne wątpliwości.

Mnie najbardziej zirytowało natomiast to, ze Rosjanie bedą mieć XO oraz XO Live Gold w dniu premiery, a Polacy nie. W końcu jesteśmy w UE do jasnej ciasnej! Czy to członkostwo nie może wymuszać na MS pewnych prokonsumenckich działań także dla Polaków? Nawet Meksykanie będa to wszystko mieć na premierę! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2013 o 14:27, Janek_Izdebski napisał:

Mnie najbardziej zirytowało natomiast to, ze Rosjanie bedą mieć XO oraz XO Live Gold


Zamierzasz kupić XO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2013 o 14:29, Smooqu napisał:

Zamierzasz kupić XO?

Niekoniecznie, ale chodzi o zasadę jednolitego rynku UE i stosunek MS do polskich klientów. MS bezczelnie łamie zasady prawa UE i olwa klientów, tylko dlatego, że są z Polski, Czech czy z Węgier. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2013 o 14:39, Janek_Izdebski napisał:

Niekoniecznie, ale chodzi o zasadę jednolitego rynku UE i stosunek MS do polskich klientów.


Mnie to podejscie cieszy. Mam nadzieje, że gracze odpłacą im pięknym za nadobne i zostaną im tylko najbardziej oddani klakierzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2013 o 13:57, Bracio napisał:

Z innej beczki. Całkowicie zapomniałem o Omni i z ciekawości teraz zajrzałem na ich site''a na kickstarterze. Jak wielkim entuzjastą VR''a bym nie był (na OR się napalam strasznie) to po zgłębieniu informacji o Omni trochę mi zapał opadł..... Mam wrażenie, że przy normalnym użytkowaniu to długo u przeciętnego gracza nie wytrzymie.. Za dużo plastiku, a "wzmacnianie" stalą to mnie w ogóle nie uspokaja ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2013 o 15:45, Smooqu napisał:

Mnie to podejscie cieszy. Mam nadzieje, że gracze odpłacą im pięknym za nadobne i
zostaną im tylko najbardziej oddani klakierzy :)

Jednego już mamy. Sigu się zowie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cicho. Będą skrzydła husarii i 800msp! No 35zł. Po pięciu latach. Takich skrzydeł nikt nie będzie miał! Warto!

MS niczego się widać nie nauczył. Ktoś już odbudowuje We Want Live?

@sigu - ależ ja bardzo cieszę się, że powstają nowe procesory. Że nowe technologie. Tylko widzisz. Guzik mnie to obchodzi w konsoli. Bo konsolę kupuję stricte do gier. Mnie ciekawi jak mój procesor wykorzystuje te piernikowate cztery wątki w moim komputerze, a nie w konsoli bo na konsoli nie będę jednocześnie kopiować filmu na komórkę, słuchać muzyki, mając otwartą przeglądarkę, pisząc tego posta i instalować KOTORa2.

Na konsoli GRAM. Do telewizji mam telewizor i tę nieszczęsną cyfrę plus. Do muzyki mam komputer i empetrójkę. Do golenia się mam maszynkę do golenia. A konsolę 99% piszących w tym temacie kupuje do grania! Po to one są. MS próbuje wciskać Xboksa w każdy kąt mieszkania, oferując gorsze oferty niż to co mamy teraz.

Dodatkowo brak Live w Polsce potwierdza tylko że TV w Polsce nie będzie na Xboksie. Nie będzie też innych funkcji, pewnie tylko muzyka polakom się trafi. Tak więc ktoś kupuje w Polsce konsolę multimedialną (lolz) wybrakowaną. I znając MS za pełną cenę, jak za konsolę z wszystkimi funkcjami, bo Gold pewnie też tańszy u nas z powodu braku funkcji nie będzie.

A zakładanie konta na US/UK/Nigerię/Włochy co da? Kanały z US/UK/Nigerii/Wchłoch. Wybacz może nie jestem zbyt światowy, ale we Włoszech pewnie TVNu nie mają? Lubię sobie czasem w piątki obejrzeć Shreka dziesiąty raz. Zrobiłbym to na konsoli, ale no... nie mogę. Trudno obejrzę przez cyfrę plus, niech stracę.

Wybacz stary, ale jeżeli nie widzisz, że Microsoft robi sobie jaja ze świata, a już nie mówiąc o Polsce, bo ty myślisz globalnie z tego co pamiętam, to... żyj w swym pięknym świecie. Pozostałym proponuję wycofać się z tego wątku, szkoda czasu. Takim ludziom podobno żyje się najlepiej. Gracz Xboksa One nie kupi, chyba, że używa... oj sorry, pewnie nie będzie można bez konsekwencji czegoś takiego zrobić :/ Sorki.

Idę na TV. Discovery sobie włączę. O technologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość ludzi i tak ma już konta Xbox Live, w dodatku z aktywnym Live.

Jestem dodatkowo pewien, że usługa będzie dostępna w Polsce w dniu premiery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2013 o 20:55, Sigu napisał:

Jestem dodatkowo pewien, że usługa będzie dostępna w Polsce w dniu premiery...


A jesteś pewien, ponieważ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować