Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

Xbox One - temat ogólny

1856 postów w tym temacie

To wideo nieco przesadza.
1) Minecraft jest cholernie popularną grą na Xboksie 360.
2) World of Tanks jest popularne na PC, więc dlaczego miałby nie być na konsoli
3) Halo, Halo zawsze będzie popularne, bo to Halo.
4) Tak naprawdę kogo obchodzi kto i jak zrobił grę? Przecież wszystkich interesuje tylko to, że jest Exclusivem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2013 o 20:55, Sigu napisał:

Jestem dodatkowo pewien, że usługa będzie dostępna w Polsce w dniu premiery...

Prosze nie wprowadzac ludzi w blad. Na stronie MS dot. Xbox One jest wyraznie napisane:

http://www.xbox.com/en-US/xbox-one/pre-order-xbox-one/disclaimer
Xbox One-Supported Xbox Live Countries

Australia
Austria
Belgium
Brazil
Canada
Denmark
Finland
France
Germany
Ireland
Italy
Mexico
Netherlands
New Zealand
Norway
Russia
Spain
Sweden
Switzerland
United Kingdom
United States

Xbox One games are for activation and distribution only in specified geographic regions.


Wiec albo sie mylisz albo MS nie wie co i gdzie chce sprzedawac

update - no chyba, ze dla Ciebie dostepna usluga jest rowniez wtedy jak ktos ma konto stworzone na UK czy Niemcy, a korzysta z niej w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2013 o 20:55, Sigu napisał:

Jestem dodatkowo pewien, że usługa będzie dostępna w Polsce w dniu premiery...

Ciekaw jestem twych przekonań i twego zdania po premierze xDD. Ciekawe czy wtedy będzie taki Tom "Hardy" w swych przekonaniach. Ja to zapamiętam! i będę pilnował tego!! :P jak coś to ci to wytknę. Kup pan konsole, wydaj 2100 a potem niech robi za podstawkę na wazon przez te kilka dni oraz za miłe uzupełnienie w pokoju.

"Nadchodzi burza.... nie powiem nic więcej"


:3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xbox One to najlepsza konsola wszechświata, mam nadzieję, że zdominuje rynek!

Wiele sukcesów, kochany Xboksie! Wiele lat życia!

Niechaj życie Xbox i cały Microsoft, wiodący innowatorzy na rynku gier konsolowych, jedyna firma prawdziwie dbająca o swoich konsumentów!

Nie hejtujcie użytkownika Sigu, on jedyny zna wartość produktów wartościowych. Zawiść was zżera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2013 o 21:29, Ostrowiak napisał:

Nie hejtujcie użytkownika Sigu, on jedyny zna wartość produktów wartościowych.
Zawiść was zżera!


Jedni wierzą w Boga, twórcę wszechświata i przypisują mu wszechmoc, wszechwiedzę i sprawiedliwość;
Niektórzy wierzą w siebie albo w człowieka w ogóle i czerpią siłę ze swej woli, za świętość mają indywidualność;
Inni wierzą w naukę i doszukują się w niej wyjaśnień wszelkich fenomenów;
Są także i tacy wierzący w rozum. Ci zowią się racjonalistami i nie ma dla nich nic wyższego ponad prawa rozumu;
Lecz trafiają się i osoby, które wierzą w Xboxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Średnio lubię filmy z Tomem Hardy, gdzie jest "Hardy".

Mi zakup Xbox One nie grozi. Jestem biednym polskim studentem. Blog nie przynosi mi zysków, za praktyki rzadko płacą, a roboty nie dostanę przy moich wolnych godzinach. Kupię go może za rok.

Zaczyna mnie denerwować powoli to, że każdy argument jest dobry, żeby coś wytknąć Microsoftowi. Są nowe gry ekskluzywne dla konsoli? Słabe. Są nowe gry multiplatformowe? Są multiplatformowe. Są stare dobre i kochane gry w nowych odsłonach? Znowu. Wielkie hity z PC trafiają na konsolę? ... Tak wygląda sprawa tutaj

Zajrzałem w temat PS4. Tam jest na odwrót. Tam każdy kocha PS4. Infamous 3, czyli gra z serii raczej mniej niż bardziej udanej. Wow! Watch_Dogs. nieważe, że muliplatformowe. WOW! AC IV. W-O-W!

Czas się zastanowić gdzie leży problem. Ja widzę tutaj ludzi, którzy czepiają się, żeby się czepiać, bez żadnych konstruktywnych uwag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2013 o 21:29, Ostrowiak napisał:

Nie hejtujcie użytkownika Sigu, on jedyny zna wartość produktów wartościowych.
Zawiść was zżera!

Kocham cie! :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2013 o 21:45, Sigu napisał:

Zajrzałem w temat PS4. Tam jest na odwrót. Tam każdy kocha PS4. Infamous 3, czyli gra
z serii raczej mniej niż bardziej udanej. Wow! Watch_Dogs. nieważe, że muliplatformowe.
WOW! AC IV. W-O-W!


Cytaty plz. bo przeglądam temat i widziałem ze cztery posty nt. ACIV, o jego ścinkach i ze dwa o infejmusie (z czego jeden twój). Reszta to po jednym, dwóch postach nt. giery i błogie westchnienia na temat braku blokady regionalneh, ceny, używkach itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.06.2013 o 21:45, Sigu napisał:

Zajrzałem w temat PS4. Tam jest na odwrót. Tam każdy kocha PS4. Infamous 3, czyli gra
z serii raczej mniej niż bardziej udanej. Wow! Watch_Dogs. nieważe, że muliplatformowe.
WOW! AC IV. W-O-W!


Po pokazie w wątku było trochę sceptycznych komentarzy. A większość dyskusji na temat PS4 przenosiły się do newsów. Co do Watch Dogs i AC IV, te tytuły mają DLC na wyłączność dla platform Sony. Co do InFamous, gra nie będzie dostępna w dniu premiery bo jak widać na gameplayu jest wiele rzeczy które wymagają poprawy.

Dnia 12.06.2013 o 21:45, Sigu napisał:

Czas się zastanowić gdzie leży problem. Ja widzę tutaj ludzi, którzy czepiają się, żeby
się czepiać, bez żadnych konstruktywnych uwag.


Może ludzie przy PS4 nie mają o co się czepiać? Bo propozycja Sony stoi w totalnej opozycji co zaproponowało MS na którego wszyscy narzekają (DRM, blokada regionalna, wymaganie stałego połączenia z internetem, problemy z Polskim Live''m, brak wymiany dysku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.06.2013 o 21:55, Bracio napisał:

Może ludzie przy PS4 nie mają o co się czepiać? Bo propozycja Sony stoi w totalnej opozycji
co zaproponowało MS na którego wszyscy narzekają (DRM, blokada regionalna, wymaganie
stałego połączenia z internetem, problemy z Polskim Live''m, brak wymiany dysku).


THIS. x9000

Ludzie po prostu przyjemniej myślą o perspektywie grania w, dajmy na to te twoje ACIV, na konsoli która nie utrudnia grania i jest przystępniejsza graczowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2013 o 22:04, Feallan napisał:

"do oficjalnej premiery w Polsce nie można liczyć na działanie funkcji sieciowych."

...tzn. całej konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2013 o 22:04, Feallan napisał:

Jak blokada regionalna będzie na poziomie krajów a nie kontynentów, to będzie największy fuck-up w historii.

Czyli The Agent od Rockstara miał jednak premierę, a nikt tego nie zauważył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować