Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

Xbox One - temat ogólny

1856 postów w tym temacie

Chodzi mi głównie o wysokość. Chyba są o 1/4 niższe. Tak jakoś mi to nie pasuje. Chyba będzie potrzeba nowa półka, bo nie mam pojęcia jak to ma się komponować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Linijka pokazuje, że gdzieś między 1/5 i 1/6. Myślałem, że pudełka są mniejsze.
Trochę czuje się uspokojony... Żeby tylko jeszcze plastik był tak samo zielony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2013 o 00:17, Sigu napisał:

Linijka pokazuje, że gdzieś między 1/5 i 1/6. Myślałem, że pudełka są mniejsze.
Trochę czuje się uspokojony... Żeby tylko jeszcze plastik był tak samo zielony :D


Jest zielony:
http://www.eggplante.com/wp-content/uploads/2013/05/forza-motorsport-5-xbox-one-box-rt.jpg
http://i.imgur.com/OPjXTrU.jpg

Szkoda, że Sony wydłużyło niebieski pasek na grzbiecie, bo wtedy fajnie komponowałoby się z PS3. Ale przynajmniej niebieski box jest niezły. :P

http://media.psu.com/media/articles/image/PS4_box.jpg
http://img.tapatalk.com/d/13/06/12/y9ygu8yh.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy to ten sam zielony. Fajnie by było, gdyby używali tego samego koloru. Ten wydaje się przesadnie zielony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Im bardziej hype''owana gra tym głębszy zielony. :P Raczej pewne, że kolor będzie ten sam.

Boxy na PS4 jednak będą się komponowały z PS3, bo mimo dłuższego pasku na grzbiecie, jest on bliżej górnej krawędzi. Czytam tak swoje posty i... Estetyka boxów ma dla mnie cholerne znaczenie. Jestem chyba jakimś dewiantem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2013 o 21:45, Sigu napisał:

Mi zakup Xbox One nie grozi. Jestem biednym polskim studentem. Blog nie przynosi mi zysków,
za praktyki rzadko płacą, a roboty nie dostanę przy moich wolnych godzinach. Kupię go
może za rok.

Jednak z Ciebie niezły Lis ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że ma znaczenie. Kolejny z chorych powodów dla których kupiłem konsolę - pudełka z grami mają jeden wzór.

@Braveheart
Kilkukrotnie już pisałem, że ja poczekam. Mam jeszcze dużo gier na Xboxie 360, w które nie grałem i on na razie mi wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2013 o 18:47, Bracio napisał:

oh jaka wiadomość.


Wystarczy doczytać do końca, przynajmniej będą mogli powiedzieć, że wyprzedali cały nakład ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem zupełnie w temacie konsol (w sensie że na nich nie gram i żadnej nie mam), ale sądzę, że zainteresuje Was wiadomość, że na giantbomb.com pojawił się artykuł pod tytułem "Microsoft to Pull Complete Reversal on Xbox One DRM Policies". Jakby co, to strona aktualnie leży, dlatego że wspomniano o tym podczas The Game Station Podcast. :P Ponoć jest to z wiarygodnego źródła, ale oczywiście nie ma jeszcze 100% pewności. Aktualnie jest to omawiane na wspomnianym wyżej podcaście. :)

EDIT: Właśnie udało mi się załadować stronę, więc tutaj macie treść artykułu:
Sources indicate Microsoft is going to move away from what's caused the company so much headache.

The tug-of-war between Microsoft and Sony just got more interesting. Multiple sources inform me Microsoft will announce what amounts to a complete reversal on its DRM policies for Xbox One today.

What does this mean?

No more always online requirement
The console no longer has to check in every 24 hours
All game discs will work on Xbox One as they do on Xbox 360
An Internet connection is only required when initially setting up the console
All downloaded games will function the same when online or offline
No additional restrictions on trading games or loaning discs
Region locks have been dropped

It is unclear what caused this huge change in policy right after E3, a week where Microsoft executives spent days explaining, justifying, and talking about its policies to the press. I suspect Microsoft’s official announcement will say something to the effect of “we've been closely listening to consumer feedback.”

Based on what I’m being told, that’s definitely true.

I've reached out to Microsoft for comment.

Microsoft has taken an enormous amount of heat regarding DRM policies with its new console. Sony became consumer heroes at E3, announcing PlayStation 4 would not treat used games differently, and the status quo would reign.

Of course, Xbox One is still $499 and PlayStation 4 is still $399. But today moves the needle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To samo jest na:
http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2013/06/19/report-microsoft-to-drop-used-game-restrictions-online-requirements.aspx#.UcIOhqZnXfc.twitter

Ale ja i tak nie kupuje. Pokazali srodkowego palca mnie, ja pokazuje im swojego. Cieszy jednak niniejsza decyzja - oznacza to, ze gracz moze miec jednak wplyw na polityke gigantow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2013 o 22:32, Henrar napisał:

Oficjalne. Brawa dla MSu. Nie dało się od początku?


SIGU dziękuj ludziom takim jak my. Gdyby nie fala hejtu w internetach to MS nigdy sam by na to nie wpadł.

Swoją drogą to dobra wiadomośc, bo na rynku znowu mamy dwóch równorzędnych konkurentów, a nie Potentanta i Chłopca do bicia ;)

W zasadzie wracamy do punktu wyjścia. PS4 będzie wymagało płatnego plusa, Xbox One płatnego Golda. Jeżeli MS zdecyduje się na wprowadzenie konkurencji dla IGC to w zasadzie róznice między konsolami będą dla klienta marginalne i zdecydują exy.

Może by tak usunąć QTE z Ryse ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2013 o 23:13, Smooqu napisał:

Może by tak usunąć QTE z Ryse ? :)


Według panów z Crytek gracz ma się nie stresować przy graniu, czyli usunięcie QTE raczej się kłóci z tą ideą ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.06.2013 o 23:13, Smooqu napisał:

Może by tak usunąć QTE z Ryse ? :)


To już nie są QTE... nie musisz ich wciskać. Postać wykonuje akcję czy wciśniesz przycisk czy nie. Za wciśnięcie dostajesz tylko bonusowego expa. Więc trudno to już nazwyać Quick Time Eventami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

haha :D dobry mem, poza tym lubię Angry Joe''a między innymi za to, że w wywiadzie z Majorem Nelsonem spytał się go o dostępnośc konsoli w Polsce. Zresztą widać po nim, że lubi nasz kraj głównie dzięki Witcherowi, bo jak oglądałem jego recenzję W2 to bardzo go sobie chwalił :) Miło o tym posłuchać zawsze.


A co do Ryse, to jeszcze niedawno nikt się nie spodziewał, że MS zmieni swoje plany co do Xboxa :P Więc cicho! Bez tych durnych QTE, za to z dobrym systemem walki i ciekawą kampanią + możliowścią dowodzenia całą armią, Ryse to byłaby jedna z najlepszych gier na nową generację. Uwielbiam klimaty starożytnego Rzymu, więc takie kombo Ryse+ROme 2 byłoby cudowne.

Niestety, Crytek woli robic grę dla bezmózgów, więc sobie ją pewnie obejrzę na YT (podobnie jak Heavy Rain) bo nie znoszę festiwalu QTE(które w tym przypadku nie mają znaczenia, LOL).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować