Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

Xbox One - temat ogólny

1856 postów w tym temacie

Dla zainteresowanych nowym Xboksem to super wieści. Niestety dla wielu niesmak pozostał, no i konsola nadal jest o 100 euro droższa od PS4. Sam wybieram PS4, sporo ciekawych gier z Xboksa i tak ukaże się pewnie na PC. ;)

@Sipso

> Trudno w sumie stwierdzić, czy Sigu to poprze czy potępi...

Przyklaśnie i fanbojowska łezka poleci po policzku. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Microsoft będzie się musiał znacznie bardziej postarać abym wybaczył im to splunięcie w twarz i dał na sobie zarobić. Póki co, nadal pozostaję w kieszeni Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2013 o 23:47, Sandro napisał:

Microsoft będzie się musiał znacznie bardziej postarać abym wybaczył
im to splunięcie w twarz i dał na sobie zarobić. Póki co, nadal pozostaję w kieszeni Sony.

Jak MS da darmowe transmisje Premier Legaue i Champions League dla abonentów Golda, to jeszcze wielu hejterów nawróci się na religię Xbox One. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko tyle...

Zauważam, że jak Microsoft ma "DRM" to źle. Jak nie ma, też źle.

A "A nie mówiłem?" odnosi się do "poczekamy, zobaczymy". Poczekaliśmy, zobaczyliśmy. Microsoft wrócił do starego systemu. Źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda dawno nie zaglądałem do encyklopedii, ale ostatnio gdy sprawdzałem sarkazm nie był pozytywną reakcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Część restrykcji była uzasadniona. Teraz wróciliśmy do starego systemu (0 wypożyczania zawartości online. Granie z płytą w środku). System działa, ale ludziom znów się nie podoba.

A DRMów nie da się usunąć w jeden dzień. Sądzę, że specjalnie dla tego trzeba od nowa stworzyć całą usługę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Microsoft nie miał wyboru - musiał usunąć te idiotyczne "zabezpieczenia" aby ktokolwiek w ogóle zechciał poważnie rozważyć utopienie kasy w ich produkcie. Ta cała gadka-szmatka o "kochaniu graczy i słuchaniu ich opinii" śmierdzi z daleka i nieudolnie stara się przykryć dramatyczny pościg Microsoftu za masowo wylatującymi banknotami.
Gdyby zaprezentowali taką konsolę, jaką jest ona na chwilę obecną na samym początku to nawet bym się długo nie zastanawiał nad wyborem sprzętu - mieliby mnie od razu. Ale jak już wspominałem w poprzednim poście, wizerunek firmy został mocno nadszarpnięty i nie będzie im go łatwo naprawić. Musieliby się mocno postarać i faktycznie "kochać graczy", a na tym jak wszyscy dobrze wiemy, Microsoft nie ciągnie najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To był taki kompromis... Chociaż określenie ''trade-off'' bardziej pasuje. Gracze oddawali coś, za zyskanie innych możliwości, których nie było w starym systemie. Ludziom się to nie podobało, więc nastąpił powrót do Status Quo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, milo zobaczyc, ze ten caly hejt sie oplacil, zaczynalem juz powoli wspolczuc pazernym biedakom ale nie- internet zwyciezyl :-) Idzie ku lepszemu, mocna konkurencja zawsze lepiej wrozy. Teraz mozna sie w pelni cieszyc nadejsciem kolejnego konsolowego epizodu. Tzn. mam taka nadzieje;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, wyniki pre-orderów nie były takie jak powinne być, więc Microsoft raczył działać. Lecz jak to się mówi... niesmak pozostaje. Gracze nigdy nie zapomną, że to nie MS, a Sony wyciągnęło dla nich rękę, a gdyby nie to co zrobiło Sony to MS dalej miałby nas w dupie, bo konsola i tak by się sprzedawała. Niech nie próbują mówić, że zrobili to dla graczy, po prostu wystraszyli się brakiem przyszłych strumieni pieniędzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściwe zachowanie Microsoftu, ale mimo to wciąż PS4 jest tańsze i oferuje usługi które rzeczywiście dadzą się wykorzystać w Europie (a nie trzeba płacić za coś bezużytecznego), do tego Sony posiada ciut lepszy wizerunek i atmosferę przyjaznej konsumentowi firmy, a gry różnica na polu exclussive jest właściwie żadna w tym momencie. Moim wyborem pozostaje konsola z Japonii, ale nie jest to w tej chwili decyzja tak prosta i oczywista.
Good job anyways MS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować