Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

Xbox One - temat ogólny

1856 postów w tym temacie

Dnia 24.06.2013 o 13:57, Sigu napisał:

Obecnie pełnymi ekskluzywnymi grami na Xboxa One są:
Killer Instinct

Dnia 24.06.2013 o 13:57, Sigu napisał:

pełnymi


Mmmmhmmmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2013 o 14:07, Sigu napisał:

Po prostu dowodzę tobie, że argument o braku gier ekskluzywnych dla konsoli jest mocno
nietrafiony.


E? Powiedziałem, że dla mnie mało jest ciekawych exclusive''ów i pewnie parę z tych zapowiedzianych trafi na PC (nie licząc Halo i Forzy), a w przyszłości niektóre gry z XB1 wyjdą również na PC (i to nie jakieś z XBL, tylko AAA jak np. najnowsze Fable czy Alan Wake w tej generacji). Możesz sobie uważać wszystkie gry na Xboksa i produkty Microsoftu za największy dar od bogów, ale nie próbuj na mnie przelać swojego fanatyzmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczynają mnie już powoli denerwować wasze komentarze. Zakładasz, że większość gier z Xboxa One trafi na PC. Tak samo będzie z grami z PS4. Trafią na PC, bo będzie łatwo je portować. Jeśli tego nie rozumiesz... Nie mam zresztą zamiaru tłumaczyć tego fanatykowi PS4.

@Dared00
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2013 o 14:18, Sigu napisał:

Zaczynają mnie już powoli denerwować wasze komentarze. Zakładasz, że większość gier z
Xboxa One trafi na PC.


GDZIE? Powiedziałem, że QB może trafi na PC, tak samo jak Alan Wake, Dead Rising 3 też może trafić, tak jak Dead Rising 2, Ryse również może trafić na inne platformy (choć i tak mnie nie interesuje). Jedynymi grami, które na pewno zostaną na XB1 są nowe Halo i Forza. Kupię PS4, pożyczę od kogoś XB1 żeby pograć w ciekawsze gierki - tyle. Nie ma o co się denerwować. o_o

Dnia 24.06.2013 o 14:18, Sigu napisał:

Tak samo będzie z grami z PS4. Trafią na PC, bo będzie łatwo je
portować.


Obaj wiemy ile w tym prawdy. ;)

Dnia 24.06.2013 o 14:18, Sigu napisał:

Jeśli tego nie rozumiesz... Nie mam zresztą zamiaru tłumaczyć tego fanatykowi
PS4.


Fanatykowi? xD To nie mi piana leci z ust kiedy ktoś sugeruje, że może zagra w parę ciekawszych gier z Xboksa na PC. To nie ja odpisuję prawie każdej osobie w temacie mającą coś do Xboksa ( http://i.imgur.com/P91mAYZ.jpg - no błagam cię). To nie ja podaję listy gier osobie, która zdanie już dawno sobie wyrobiła, to nie ja próbuję nawracać na Jedyny Słuszny Sprzęt.

W sumie samo denerwowanie się komentarzami w stronę Xboksa wystarcza. xD

Dnia 24.06.2013 o 14:18, Sigu napisał:

@Dared00
?


Killer Instinct to darmowa bijatyka gdzie odblokowana jest tylko jedna postać. Czyli crap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2013 o 14:18, Sigu napisał:

@Dared00
?

Killer Instinct to F2P w najgorszym wydaniu, nikt o zdrowych zmysłach nie kupi "pełnej" wersji tej gry, bo będzie nieziemsko droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego niby nie? Ludzie kupują Street Fightery, Virtua Fightery, Tekkeny, to i Killer Instinct kupią. Darmowa nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2013 o 14:18, Sigu napisał:

Zaczynają mnie już powoli denerwować wasze komentarze. Zakładasz, że większość gier z
Xboxa One trafi na PC.

Bo tak będzie? Popatrz na X360. Ba, będzie jeszcze gorzej - te gry się na PS4 pojawią, bo nie będzie problemów z portowaniem. To nie PS3.
Alan Wake trafił na PC. Chodzą plotki, że trylogia Halo na Steamie się pojawi (a plotki bazują na bazie danych Steama). Titanfall już jest zapowiedziany na PC (a po roku pojawi się na PS4).

Dnia 24.06.2013 o 14:18, Sigu napisał:

Tak samo będzie z grami z PS4. Trafią na PC, bo będzie łatwo je
portować. Jeśli tego nie rozumiesz...

Tak, jak gry od SCE lądowały na PC w poprzednich generacjach? First-party od Sony na PC nigdy się nie pojawi. No, chyba, że mówimy o SOE, ale oni teraz są bardziej zainteresowani PS4 i portują wszystko, co się da na konsolę.

Dnia 24.06.2013 o 14:18, Sigu napisał:

Nie mam zresztą zamiaru tłumaczyć tego fanatykowi PS4.

O ironio...

Nie skomentuję tutaj pisania o PC jako nieliczącej się platformie. Lol, mamy 2013 rok a nie okolice 2007. Nie ma sensu kupować Xboksa One dla gier takich jak Titanfall, bo w to i tak na PC się zagra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2013 o 14:33, Sigu napisał:

Dlaczego niby nie? Ludzie kupują Street Fightery, Virtua Fightery, Tekkeny, to i Killer
Instinct kupią. Darmowa nie będzie.

Nie będzie. Będzie droższa niż Street Fightery, Virtua Fightery i Tekkeny, jeżeli ktoś będzie chciał mieć tyle samo contentu w KI, co w tych grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wszystko można już przeczytać wcześniej, ale mimo wszystko napiszę jeszcze raz.
1) MGS nie trzyma IP.
2) Xbox 360 to praktycznie PC.
3) PS3 to nie wiadomo co.
4) PS4 i Xbox One to praktycznie PC.
5) Gry działające na Xboksie 360 działają zazwyczaj od razu na PC bez żadnych udoskonaleń i zmian.
6) Portowanie gier z PS3 na PC jest trudne z powodu procesora.
7) Portowanie gier z Xboxa One i PS4 będzie tak samo trudne/łatwe.
8) SCE trzyma IP.

@Dared00
Nie... za cenę gry ma być cały zestaw postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2013 o 14:46, Sigu napisał:

@Dared00
Nie... za cenę gry ma być cały zestaw postaci.

Źródło? Wszędzie widzę "pricing not yet announced".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2013 o 12:01, Niflheim napisał:

Nie zdziwiłbym się jeśli QB ukazałby się w późniejszym terminie na PC, tak jak Alan Wake z dodatkiem (ba, liczę na to).


Też na to liczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2013 o 12:57, Sigu napisał:

Xclusive''ów na Xboxa 360 było więcej niż na PS3. Nadal jest więcej. Kupowanie konsoli
do grania jak ma się porządnego PC jest dla mnie trochę dziwne. Masz już przecież platformę,
która odpali każdą grę.


Nie jest dziwne, bo są gry których nie ma na PCtach. Co z tego że było więcej, jak były gorsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W kwestii ex''ow MS nawala niemilosiernie- za malo wielkich hiciorow (choc MS na nie stac), polowa "tymczasowa", oraz cos, co zdarza sie takze na konkurencyjnych platformach doprowadzajac mnie do wymiotow- ekskluzywne wersje demo -_- Malo, malo i jeszcze raz malo, wiec ciesze sie na mysl o masie system-sellerow jaka powinna wykluc sie z tego oznajmionego wszem i wobec miliarda zielonych :-) Mam nadzieje, ze MS nie zawiedzie nie tylko swoich najwierniejszych dronow, ale przede wszystkim tych ludzi, ktorzy liczyli na back2back and @#$%^, a dostali talon na podsluch i balon. Jesli MS zrobi to jak nalezy, bedziemy mieli epicka batalie o klienta, ktora przeistoczy sie w gorace tytuly (wiem, naiwne myslenie ale intencja szczera ;p) po obu stronach konfliktu. Mocno licze na MS, pomimo ze wolalbym sie powoli wykrwawic niz pogratulowac wierchuszce decyzji;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2013 o 12:01, Niflheim napisał:

Nie zdziwiłbym się jeśli QB ukazałby się w późniejszym terminie na PC, tak jak Alan Wake
z dodatkiem (ba, liczę na to).

O tak, to jedyna gra z prezentacji MS, która mnie zainteresowała i z chęcią bym ją przygarnął. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to, że jak już mam platformę za jakieś 3-4k, to dziwnym pomysłem jest kupowanie kolejnej za 2k. Nawet już nie chodzi o kwestie ekonomiczne. Ten kto się decyduje na dwie platformy z pewnością może sobie na nie pozwolić. Chodzi o to, że odkąd zacząłem grać na konsoli nie chce mi się wracać do PC. Ostatnio grałem na PC w Dust: An Elysian Tail i Anomaly 2, ale raczej z obowiązku niż przyjemności. Jeszcze tego samego dnia odpaliłem sobie Just Cause, bo akurat musiałem skończyć grę. Dużo przyjemniej grało mi się na konsoli. Wiedziałem, że dostanę jakąś wymierną nagrodę pod koniec.
Poza tym... Anomaly 2 nie obsługuje pada :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2013 o 02:26, Sigu napisał:

Ostatnio grałem na PC w Dust: An Elysian Tail
i Anomaly 2, ale raczej z obowiązku niż przyjemności. Jeszcze tego samego dnia odpaliłem
sobie Just Cause, bo akurat musiałem skończyć grę.


Grałem z obowiązku, musiałem skończyć... Jak rozumiem, jesteś recenzentem albo testerem gier i dostajesz za to hajs, że musisz to robić?

Dnia 25.06.2013 o 02:26, Sigu napisał:

Wiedziałem, że dostanę jakąś wymierną nagrodę pod koniec.


Czyli jaką konkretnie, bo nie bardzo rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2013 o 10:47, Noirr napisał:

Grałem z obowiązku, musiałem skończyć... Jak rozumiem, jesteś recenzentem albo testerem
gier i dostajesz za to hajs, że musisz to robić?

Sigu to zawodowy zbieracz achievementów.

Dnia 25.06.2013 o 10:47, Noirr napisał:

Czyli jaką konkretnie, bo nie bardzo rozumiem?

Przedłużenie e-pena o 1000GSów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2013 o 10:47, Noirr napisał:

Grałem z obowiązku, musiałem skończyć... Jak rozumiem, jesteś recenzentem albo testerem
gier i dostajesz za to hajs, że musisz to robić?


Dokładnie tak. Skoro już dostałem grę od twórcy, to trzeba było coś o niej napisać.

Dnia 25.06.2013 o 10:47, Noirr napisał:

Czyli jaką konkretnie, bo nie bardzo rozumiem?


Chyba jedyną wymierną nagrodą za granie jest osiągnięcie/trofeum. Jeśli tego nie dostaję, to mało sensu ma granie. Granie dla zabawy już mi się znudziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2013 o 13:19, Sigu napisał:

Chyba jedyną wymierną nagrodą za granie jest osiągnięcie/trofeum. Jeśli tego nie dostaję,
to mało sensu ma granie. Granie dla zabawy już mi się znudziło.


Chyba sobie żartujesz... Jeżeli tak to widzisz, to najwyższa pora na przerwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować